Şimdi Ara

Nexus 7 32 GB Migros'ta 599 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
9.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünkü posta gazetesinde ilanı vardı konsept mağazalarda diye, nasıl fiyat???

• Fiyat fena değil, 3G'siz sanırım? 3G'li olsa yanıyor olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Fiyat fena değil, 3G'siz sanırım? 3G'li olsa yanıyor olurdu
    var mı böyle bir şey? istanbulda nerelerde var konsept ?32gblıklar 3gli yazıyor nette? ilanın bir resmi falan yükleyebilir misini<z?
  • TR Asus garantili 3G li cihaz satiliyor mu uygun fiyata ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

TR Asus garantili 3G li cihaz satiliyor mu uygun fiyata ?
    şimdi aradım sordum 3gsiz modelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihimihi

şimdi aradım sordum 3gsiz modelmiş

Alıntıları Göster
    migros market olarak geçiyor

hali hazırdaki MARKET / HEDEF PUAN kampanyaları ile birleştirilip TEORİDE daha ucuza alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

migros market olarak geçiyor

hali hazırdaki MARKET / HEDEF PUAN kampanyaları ile birleştirilip TEORİDE daha ucuza alınabilir.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ne diyorsunuz çinden v972 mi yoksa migrostan 32gb nexus 7 mi alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif4393

Arkadaşlar ne diyorsunuz çinden v972 mi yoksa migrostan 32gb nexus 7 mi alınır?

Alıntıları Göster
    Çok iyi fiyat 16gb modeli var bende de. Çok güzel tablet. Uygulama sıkıntısı da yok. Play Store için geliştirilen tablet olduğu için her uygulama açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Çok iyi fiyat 16gb modeli var bende de. Çok güzel tablet. Uygulama sıkıntısı da yok. Play Store için geliştirilen tablet olduğu için her uygulama açılıyor.

Alıntıları Göster
    Asus garantilimi arkadaslar,bilen varmı?
  • konsept magaza 5m migros demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

konsept magaza 5m migros demek
    Arkadaşlar fiyat iyi diyorsanız almayı düşünüyorum.Amaç internette gezinti ve oyun.Ayrıca araç standı ile gps olarak kullanmak.
  • quote:

Arkadaşlar fiyat iyi diyorsanız almayı düşünüyorum.Amaç internette gezinti ve oyun.Ayrıca araç standı ile gps olarak kullanmak.

Alıntıları Göster
    Yokmu garanti konusunu bilen,bende almayı düşünüyorum ona göre.
  • Arkadaslar burda 3m migros var bunlarda var mi ona gore gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Arkadaslar burda 3m migros var bunlarda var mi ona gore gidicem
    Arkadaşlar ben kapanmadan aldım 3M migros'tan.E.S.S. garantili(parelel ithalat sanırım).Bir aydır 7'' mi 9.7'' mi onda mı bunda mı derken Asus Nexus ta F/P ürünü olduğunu düşünerek 12 taksit avantajı ile karar kıldım.Şuanda güncellemelerini yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Arkadaslar burda 3m migros var bunlarda var mi ona gore gidicem
    Bugün İzmir Optimum'da 5-6 tane gördüm. Vitrinde kutuların içinde duruyordu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnstaer

Bugün İzmir Optimum'da 5-6 tane gördüm. Vitrinde kutuların içinde duruyordu ;)

Alıntıları Göster
    3g'li olsa fena değildi de işte 3g'li değil. Birde sorunlu bir tablet diye biliyorum nexus 7'yi. Birazdan bilen arkadaşlar ayrıntılı olarak aydınlatır forumda konusu vardı sanırım
  • quote:

Arkadaşlar ben kapanmadan aldım 3M migros'tan.E.S.S. garantili(parelel ithalat sanırım).Bir aydır 7'' mi 9.7'' mi onda mı bunda mı derken Asus Nexus ta F/P ürünü olduğunu düşünerek 12 taksit avantajı ile karar kıldım.Şuanda güncellemelerini yapıyorum.

Electronic Service Solutions. Gold garantili yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

quote:

Electronic Service Solutions

Servis noktası : 250 noktada servis hizmeti veriyor.
    Tüm illerde servis : Var (81 ilin hepsi)
    Yerinde servis : Var (81 ilin hepsi)
    Kapıdan kapıya ücretsiz kargo : Var
    Ölü piksel garantisi : 3 ölü piksel ve üzerine değişim garantisi veriyor.
    Bu firma garantisi ile ürün alabileceğiniz firmalar : Gold Elektronik, Hızlı Al, Metro Elektronik, ESS Global
    Telefon : 0 (216) 554 75 75

Böyle bir detay buldum servisle ilgili , Fiyat gerçekten güzel. Servis konusunda detaylı bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: peace2life

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

quote:

Electronic Service Solutions

Servis noktası : 250 noktada servis hizmeti veriyor.
    Tüm illerde servis : Var (81 ilin hepsi)
    Yerinde servis : Var (81 ilin hepsi)
    Kapıdan kapıya ücretsiz kargo : Var
    Ölü piksel garantisi : 3 ölü piksel ve üzerine değişim garantisi veriyor.
    Bu firma garantisi ile ürün alabileceğiniz firmalar : Gold Elektronik, Hızlı Al, Metro Elektronik, ESS Global
    Telefon : 0 (216) 554 75 75

Böyle bir detay buldum servisle ilgili , Fiyat gerçekten güzel. Servis konusunda detaylı bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Alıntıları Göster
    fiyat çok uygun, alanlara hayırlı olsun, almayanlara tavsiyem olsun

• Bu urunun yurtici garantili satislari Turkiye icin cok gec basladi. Amerika'da satisa ciktiktan ortalama bir ay sonra satisa ciksaydi yok satardi. Bu surecte Apple iPad Mini'yi uretip satisa sundu da Nexus 7 daha teknoloji marketlerinde piyasada yoktu. Bence bu urun tam manasiyla pazarlama alanindaki beceriksizligin kurbani olmustur. Bu saatten sonra alinir mi? Ilk ciktiginda kesinlikle satin alirim diyordum simdi ise gecen zamandan sonra isim olmaz diyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.