Şimdi Ara

BIMEKS %33 İNDİRİM (1 Mart'a kadar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
4.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyonda reklamlarda gösteriyor. Döviz artışından dolayı satışlar düşmüştür. Ay sonu geldi, gerçek indirim yapsalarda Tv alsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Laptoplarda indirim yok lenovo z510 asuslar indirimde degil.

• ne zaman gerçek indirim yaptı genel olarak bimex? hiç görmedim sadece 3-4 üründe gerçek indirim olur geri kalan şişirme indirme olur
  • İnanmayın.bimekse

• Linkinle gel dostum
  • hikaye indirim
  • Bimeks ne zaman %333 indirim yaparsa o zaman gerçek sıcak fırsat olur...
  • valla onu bunu bilmemde arada vatandan çok daha iyi fırsatları çıkıyor
  • Bimeks önce bindiriyor sonra indiriyor.
    İndi bindi 5 lira apla.

• bir ara bir hatadadan dolayı gerçek %25 indirimle 5s alanlar vardı yokmu yine öyle birşeyler :D
  • dilenci ol bimeks.. aldığım ürünleri göndermedi... iflas et de kurtulalım senden.
  • bindirim var indirim yok kandırmayın millet yazık ...!
  • Bi cacık olmaz apple ürünleri hariç notebooklarda. 1 lira bile indirim yok.çoğu küçük bilgisayarcılar bide bunlardan ucuza satıyor
    Artık doğru düzgün kampanya yapan yer kalmadı.
    Arkadaş anlamıyorum dolar pahalandı diyoruz ama bu adamlar daha önce 1050 dolara sattıkları ürünü 1100 e satıyorlar.günlük kurla çarpıyorlar sonra
    Şu distiribitörlerin ellerinde maymun olduk ya keşke firmalar online satış açsa apple gibi casper gibi kendileri satsa.

Casper kalitesiz kasa falan kullanıyor ama ucuza satmalarındaki en büyük etki bence aracı olmaması adamlar 1600 tl ye i7-4702qm 8gb ram 740m li notebook satıyor.

İntel bu işlemciyi 378 dolara satıyor.
    http://ark.intel.com/tr/products/75119/Intel-Core-i7-4702MQ-Processor-6M-Cache-up-to-3_20-GHz
    Bugünki kurdan 840 tl yapıyor sadecw işlemci

Hepsi burada. Birde 100 tl wp 150 tl çek. Veriyor.

Napsak bu laptobu alıp sanayide özel metal. Kasa yaptırsak yine ucuza gelecek. 1000 lira kasa tutsa yine ucuz normale denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: osgal

BIRAKIN BİMEKSİ ARKADASLAR....TAM BİR UCKAGIT FIRMASI.SSD ALDIM GECEN HAFTA....ARIZALI CIKTI.DEGISTIRMEK ICIN KARGOYLA GEBZEDEKİ DEPOSUNA GONDERDİM....YOK KONTROL EDECEKLERMIS YOK SU OLACAKMIS YOK BUNU YAPACAKLARMIS....HAYATLARI HİKAYE....VATAN BİLGISAYARIN BOKU OLAMAZLAR.VATANDA GOTUR ALDIGIN MALI 2 DAKIKADA DEGISTIRIYORLAR

Ya ben de zamanın birinde canon eos1100d almıştım. Hediye merceği vermemişler tesadüf eseri fişe bakınca bir hafta sonra farkettim adamları aradım hiç bir özür ya da üzüntü bildiren bir sözcük bile kullanmadan gelin alın dediler. Gittim merceği elime tutuşdurdular bi poşetin içine dahi koymadan. Haydi git oradan ikinci bir alış verişte bulun. Sen paylaşınca anlattıklarını mazi gözümde canlandı.
  • %60 aşağısı paklamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

Televizyonda reklamlarda gösteriyor. Döviz artışından dolayı satışlar düşmüştür. Ay sonu geldi, gerçek indirim yapsalarda Tv alsak.

gercek bir indirim yapmadıklarını bile bile bu üçkağıtcı firmanın konusunu niye acıyorsunuz anlamıs degilim..
  • Herkesin canı yanmış fakat ben ne aldıysam aşırı hesaplıydı. Hatta geçenlerde logitech fiyat hatasından aldığım tüm ürünleri gönderdiler. 160 tl lik kulaklıgı 40 tlye filan almıştım . Yine aynı kampanyada 30 tl civarına yıkanabilen klavye de gelmişti .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HepsiBurada misilleme olarak %35 indirim yapmış haftasonu tüm Laptoplarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

Televizyonda reklamlarda gösteriyor. Döviz artışından dolayı satışlar düşmüştür. Ay sonu geldi, gerçek indirim yapsalarda Tv alsak.

gercek bir indirim yapmadıklarını bile bile bu üçkağıtcı firmanın konusunu niye acıyorsunuz anlamıs degilim..

Belki faydalanalar olur, haberiniz olsun diye. Kötü mü etmişiz :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.