Şimdi Ara

probot kullananlara keyloggeri malesef cakmış :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
1.763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> probot kullananlara keyloggeri malesef cakmış :D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Not
    anlamak icin ingilizceniz olmasi gerekiyor

fakat probot varsa pc nizde su anda butun bilgileriniz adama gidiyor

malesef konunun linkini veremiyorum cunki konu malum forumda

quote:

ProBot v1815.01 is subject to infecting you with a keylogger. Be warned. The process is called rundll.exe. If you open drivers.txt found in the directory listing below you will see its a log of recorded keystrokes in window names. Belive me or not its your risk. Im just informing you.

Infected Directory:
    XP: C:\Documents and Settings\(Your Name)\Application Data\
    Vista: C:\Users\(Your Name)\AppData\Local
    7: C:\Users\(Your Name)\AppData\Roaming

File Infection:
    rundll.exe
    drivers.txt
    nt.dll

|
    |
    Ücretsiz ve Türk yapımı MonsterMMORPG oyunu Pokemon tarzında şu an itibarı ile 658 farklı (profesyonel çizim ve özellikleri profesyonelce atanmış) canavara sahiptir ve MonsterDex sayfasından canavarlara bakabilirsiniz.
    Oyunda ekstra efektleri ile (burning-yanma, freezing-donma vb...) beraber çalışan 550+ saldırı, bütün efektleri çalışan 207 yetenek (ability) ve özellikleri tam olarak çalışan 296 farklı eşya bulunmaktadır.
    Oyunda Live Battle-Canlı Savaş (PVP) Mükemmel Şekilde Çalışmaktadır || Güncel Versiyon : Alpha 1.1.5

Not : Bu imzada kullanılan linkler [email protected] tarafından onay almıştır!

• Yarbay
    3376 Mesaj
    1813 kullanmıştım bi ara ama sağlık olsun
    |
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]

1813 kullanmıştım bi ara ama sağlık olsun

bu sadece son surumde olmus

oncekilerde olduguna dair bir kanıt yok

zaten adamı banladılar linkinide sildiler
    |
    |
    Ücretsiz ve Türk yapımı MonsterMMORPG oyunu Pokemon tarzında şu an itibarı ile 658 farklı (profesyonel çizim ve özellikleri profesyonelce atanmış) canavara sahiptir ve MonsterDex sayfasından canavarlara bakabilirsiniz.
    Oyunda ekstra efektleri ile (burning-yanma, freezing-donma vb...) beraber çalışan 550+ saldırı, bütün efektleri çalışan 207 yetenek (ability) ve özellikleri tam olarak çalışan 296 farklı eşya bulunmaktadır.
    Oyunda Live Battle-Canlı Savaş (PVP) Mükemmel Şekilde Çalışmaktadır || Güncel Versiyon : Alpha 1.1.5

• Teğmen
    185 Mesaj
    bendede 1814 war. onu kullanıorum.. son surumu ındırdıgımde keyloger trojen dıe eset yakaldı.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: wildsould

bu cefurkan hf nin forumunda .Yöneticiydi dime .

he nolmus
    |
    |

• Yarbay
    3927 Mesaj
    1815 sürümünde vardı sadece galiba?malum sitede okudugum kadarıyla
    |
    |
    “Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
    Artık uyarıldın.
  • Yarbay
    9134 Mesaj
    Bugun kafede Pvp oynadim.Versiyon atti patch filan iste oyuna girerken Xtrap geldi bisuru guvenlik seyleri daha.Guncellendi vs Pvp ye girdi ensonunda.1saat kadar oynadim ciktim.Uskoya girdim id sifrem ile.Oyunda takildim alt tab ile foruma bakicaktim sag alt kosede . . .keylogger adinda (adini hatirlayamadim) bi program calisiyordu.Sag tik yaptim exit dedim ama icim hic ama hic rahat degil.Sadece id ve pw yi yazarken hep son 3karakteri yazar imleci basa alir ilk karakteri yazarim.Bu biraz avutuyor beni.Bronz bitse direk gold cekip kitlicem itemlerimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj
    yenı cııkan 1815 kxpların vogu keyloger ve trojenlı.
    |
    |
    Şimdilik kimseyi Hacklemiyorlar ama Artık Koxp 'ların bittiği bir Döneme girerlerse ve Artık Satamaz olurlarsa Herkesi öyle bir hack 'leyeceklerki En büyük Vurgunu yapacaklar Hayırlısı Olsun.
    |
    |
    İşlemci :INTEL İ5 4690K 3.5GHz, Anakart : MSI H81M-P33, Ram: Kingston DDR3 1600 Mhz 8 GB, Ekran Kartı : Sapphire R9 390 NITRO TRI-X GDDR5 8GB 512Bit, HDD : Samsung 840 EVO 120 GB SSD, Power : High Power 650W Absolute Monitör : AOC i2367FM 23" 5ms Full HD IPS LED

"Sırttan alınan yara, Kılıç Ustasının utancıdır!"...... Roronoa Zoro
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Probot un exe dosyasının görünüşü kimsenin dikkatini çekmedi mi? Link sitede admin tarafından değiştirilerek yayınlanmış.
    |
    |
    Su testisi Su yolunda kırılır
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: BNYZ

Probot un exe dosyasının görünüşü kimsenin dikkatini çekmedi mi? Link sitede admin tarafından değiştirilerek yayınlanmış.

epox'ta yemedi icmedi kici kirik probotla ugrasti zaten.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Ben probotun yapımcısının oldugu siteye girdim.
    Adam acıklama yapmıs keyloger var denilen site linklerini değiştirmiş probotun.
    Dogruluk payı varmı diye önce orjinal siteden sonrada virüs var denilen sitedeki linkdeki siteden indirdim.
    Orjinal sitedeki botun boyutu 207 kb iken diger sitedeki botun boyutu 1.3mb cıktı.
    |
    |
    |
    |
    İyi olmuş
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bashfulboy19

Su testisi Su yolunda kırılır
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fentora

quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

epox'ta yemedi icmedi kici kirik probotla ugrasti zaten.

aynen

epox kendisi bizzat test etti programi ve nasil calistigini gozlemledi sonrada banı çaktı tabiki
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.