Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - (YAN KONU) - 'Yama - Lisans - Option File...' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
15
Favori
47.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _iomaden

Lisanslama dışında extra lig yaması da var sanırım..

Ben sadece lisans yapmak istiyorum dostum; takım isimleri, logolar, formalar falan...

Extra takım eklemek istemiyorum.. Takım eklemeden sadece lisans yapabilir miyim acaba?

Takımları muhtemelen .bin uzantılı dosyalar olarak paylaşacaklar. Topluca atınca oyuna tümünü seç diyip lisanssız takımlar lisanslı takımlarla değişmiş olacak. PES ligi denen abuk subuk kısımlara da yeni yaptıkları takımlar gelecektir. Eğer .bin uzantılı dosyalara numara falan vermek yerine takım isimlerini yazarlarsa, ekstra olarak ekledikleri takımları görebiliriz ve onları seçmeyiz flaşa atarken.
  • EVET ARKADAŞLAR...
    Dünya'nın çeşitli yerlerinden PES oyuncularının yaptığı yamalar internete düşmeye başladı... Konudaki ilk mesaja eklemiyorum çünkü bizden kimse denemedi, nedir ne değildir bilgi sahibi değilim... İzlediğim bir kaç videoyu buraya ekliyorum... İstiyorum ki herkes fikrini söylesin; sorunsuz ve güvenilir olan, herkesin TAMAM dediği bir yamayı ilk mesaja ekleyeyim...

Yamaların linkini videoları youtube üzerinden açınca, videonun alt kısmında görebilirsiniz.. Buyrun videolar;

----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

• Yamayı yaptıktan sonra iki kişi oynarken geriye çıktığımızda verilen hatayı çözebilen var mı? İşin kötü yanı bu hatayı verdikten sonra yama gidiyor, her şey sıfırlanıyor.
    "hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor"
  • merak ettiğim bir konu var. bu online mücadelere girildiiğinde bu patchler aktif olmuyor değilmi eski isimlerle oynuyoruz turnuvalarda sanırım ? bilen biri varsa cevaplayabilirmi? bu isimlerin düzelmesi sadece friendly maçlar için mi geçerli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secokul -- 13 Eylül 2016; 22:59:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Dosya linkihttp://www.mediafire.com/download/vp5ml5ecvnhmg70/AGN+1.0+OPTION+FILE..rar

Bilmeyen arkadaşlar için yazayım. WEPES klasörünü USB Flashdiske FAT32 formatında yüklüyoruz. Düzenle menüsü - veri yönetimi - takımı içe aktar ve resimleri içe aktar işlemini yapıyoruz

Edit: dosya linkini düzelttim

Dostum oyuncu gucleriyle oynanmis mi bu yamada yoksa sadece forma ve amblemler mi yapilmis.. tesekkurler bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pes 17 ps4 versiyonuna yama yapılabiliyor mu yoksa yanlış mı anlıyorum

• Beyler benim usb.flash bellek Ps4 görmüyor ne yapmam gerek fat ve ntc formatında da denedim ama tık yok

• Flashinizda WEPES adinda klasor olusturun , sonra resimleri bu klasorun icine atin gorecektir .

• Fernandina F kullanıcısına yanıt
    Oyuncu güçleriyle oynama yok dostum. Sadece forma ve amblem yaması. Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Dosya linkihttp://www.mediafire.com/download/vp5ml5ecvnhmg70/AGN+1.0+OPTION+FILE..rar

Bilmeyen arkadaşlar için yazayım. WEPES klasörünü USB Flashdiske FAT32 formatında yüklüyoruz. Düzenle menüsü - veri yönetimi - takımı içe aktar ve resimleri içe aktar işlemini yapıyoruz

Edit: dosya linkini düzelttim

bu dosyadaki formalar 2017 formaları değil mi? 2016 değil yani...

• Açıkçası o kadar detay bakmadım. Real Madrid'in forması yeni gibiydi, kesin 2017'dir demeyim.
    Sağlam yama gelene kadar idare eder, logolu güzel formalar, takım isimleride düzeltilmiş doğru :)

• quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

MP3 leri ps4 te pes 2017 de birtürlü oyunun içerisine atamadım.nereden ve nasıl atılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.music klasörünün içerine atıyorum ama yapamadım....
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 14 Eylül 2016; 19:10:13 >
  • Sadece takım isimlerinin formaların ve amblemlerin düzeltildiğini önerdiğiniz yama hangisi

• Arkadaslar yama yok mu simdi ortalikta?

• Benim ve forumdan bir çok arkadaşın beklediği yama "18 Eylül"de çıkacak..

http://www.welovepes.com/2016/09/welovepes-option-file-version-01-pes.html?m=1

Şu an için dikkatimi çeken tek yama diyebilirim..

• http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100497&page=17

Arkadaşlar yukarıdaki option file bugün çıktı. Sizi uyarmak istedim sakın yüklemeyin dosya da hata var ben yükledim. Bütün save game. edit daat, system data uçtu. My club gitti. Server bağlantısı hatası nedeniyle oyunu komple sildim 20 gb ı tekrar indirmek zorunda kaaldım. Doğru düzgün bir update çıkmadan sanırım birşey yapmamak lazım. Yıllardır pes oynuyorum ama bu lisans muhabbetinden bir gün bırakacağım resmen.
  • Bundesliga geldimi

• quote:

Orijinalden alıntı: adamic1907

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100497&page=17

Arkadaşlar yukarıdaki option file bugün çıktı. Sizi uyarmak istedim sakın yüklemeyin dosya da hata var ben yükledim. Bütün save game. edit daat, system data uçtu. My club gitti. Server bağlantısı hatası nedeniyle oyunu komple sildim 20 gb ı tekrar indirmek zorunda kaaldım. Doğru düzgün bir update çıkmadan sanırım birşey yapmamak lazım. Yıllardır pes oynuyorum ama bu lisans muhabbetinden bir gün bırakacağım resmen.

Yok artık konsoluda satıp yenisini alsaydınız.

Bu kadar panik yapacağınıza PES'in kayıt dosyalarını silseydiniz zaten yeterli olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 17 Eylül 2016; 3:40:33 >

• pes in kayıtlarını da sildim herşeyi denedim olmadı. bende oyunu silip tekrar yükledim düzeldi.
  • adamic1907 kullanıcısına yanıt
    Bende bu yamayi yukledim . Ilk basta bendede hata verdi yukleyemedim , sonra lig lig yukledim ve Bundesligayi cikardim o zaman hata duzeldi sorunsuz kurdum . Yama cok guzel , oyun portekiz ligi disinda tamamen lisansli oldu herkese tavsiye ederim .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.