Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba bu senede yine geç mi çıkar yoksa eylül demi çıkarırlar ? umarım eylülde çıkar
  • avei2121 A kullanıcısına yanıt
    onu ben de merak ediyorum. bu sefer erken çıkarırlar büyük ihtimal
  • Amazon İtalya da ön siparişe açmış oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Ligi gelecek mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajim bulunsun.

Fifa 16 ya da Pes 2016 almayi dusunuyorum. Zamani gelince bu konulara bakip kafamda fikir olustururum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Oyunun iptali gibi bir durum soz konusu degil. Sampiyonlar ligi finalinden once ve E3'te ilk bilgiler gelecek. Ayrica Gamestop'ta onsiparise acilmis bile. Oyunun ses kayitlarida baslamis yine ruhsuz Jim Beglin. Konami lisanslara yogunlasacakmis Bundesliga ve Super Lig gelsin artik...

Hay sizin Jim Beglininize beee.Adam uykudan yeni kalkmış gibi maç anlatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Çok erken açılmış bir konu, daha liglerden bitmeyenler var, şampiyonlar ligi finali var, demo en az ağustosta gelir.

Ama bu sene daha da kaliteli bir oyun bekliyorum, EA lisansları toplamamış, üstüne oturmuş resmen, ama şu oyunun gameplay i yeter, şampiyonlar ligi ve UEFA atmosferi yeter

Yani

• Pes 2016'da ,Pes 2015 'teki önemli sorunlardan biri olan, insanı canından bezdiren, özellikle de myclup bölümünde karşımıza çıkan rakip bulamama sorunu düzeltilmeli..Bir oyuna 150 tl veriyorsam, bana saniyesinde rakip bulacak..Bekle ,bekle nereye kadar?Ayrıca yine myclup bölümünde karşımıza çıkan, bazılarının momentium dediği, kimilerinin de input lag, tuş gecikmesi olarak nitelendirdiği;takımın ağırlaşması, uyum yüksek olduğu halde, oyuncuların ayaklarından top çıkaramaması, en usta defans oyuncularının bile tüm topları seyretmesi problemi düzeltilmeli..Üstte lag işareti yok ama tüm oyuncular ağır vasıta gibi!!Her zaman olmuyor ama oldu mu da ,insanı oynadığına oynayacağına pişman ediyor!!Ayrıca saha çim görüntüsü, daha canlı, gerçekçi, renkli olmalı..Gündüz maçlarında,stad gölgeleri, güneşin etkisi ,görüş alanımızı bu kadar daraltmamalı ve gündüz maçlarını da oynamak isteyebileceğimiz, insanın gözünü yormayan bir görüntü olmalı..Top fiziği şu an harika ama daha da geliştirilebilir..Kamera , biraz daha geriye çekilmeli ve sahayı daha geniş açıdan görebilmeliyiz..Ayrıca R2 şut plase, yani kontrollü şutun etkisi büyük oranda azaltılmalı ve özellikle yüksek ov derecesindeki kaleciler çoğu zaman bu şutları kurtarabilmeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 31 Mayıs 2015; 11:41:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Oyunun iptali gibi bir durum soz konusu degil. Sampiyonlar ligi finalinden once ve E3'te ilk bilgiler gelecek. Ayrica Gamestop'ta onsiparise acilmis bile. Oyunun ses kayitlarida baslamis yine ruhsuz Jim Beglin. Konami lisanslara yogunlasacakmis Bundesliga ve Super Lig gelsin artik...

Ben ispanyol spikeri seçtim o çok canlı anlatıyor
  • PES 2016'da spiker ve yorumcunun maç içi anlatım süresi ve anlatım-yorum çeşitliliği ciddi oranda arttırılmış dostlar!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

PES 2016'da spiker ve yorumcunun maç içi anlatım süresi ve anlatım-yorum çeşitliliği ciddi oranda arttırılmış dostlar!...

It's a penalty, oh!! No... diye devam eden tehlikeli nokta faul lerindeki anlatim kac yillik bilmem ama gına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galasoldiers -- 1 Haziran 2015; 19:05:19 >
  • Spikermis myclubmis geçin bunları. Pes in yapması gereken mevcut olan tok oynanışı biraz daha geliştirmektir. Ayrıca oynanış haricinde ki etkenlerde fifanin kalitesine yaklaşması lazım. Yoksa aradaki fark daha da açılacak.

• Lisanslar alinsa ligler arttirilsa pesin onunde hicbisey duramaz ana lig i de biraz gelistirseler fm gibi daha detayli olsa super olur Fenerbahcemle 2020 ye gidecegim gunleri bekliyorum...

• Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar olmadığı kadar çok lisans ve kulüp olacakmış PES 2016'da (muhtemelen MyClub'un de etkisiyle) ,

Ayrıca geçen seneye yetiştiremedikleri dinamik hava koşulları ve karlı hava da bu sene olması kuvvetle muhtemel özelliklerden..

Maç içi animasyonların ve fiziksel çarpışmaların da geliştirilmesi yüzde yüz şart!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselim0129

Türkiye Ligi gelecek mi acaba

Gelmez lisans haklari fifada.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Ben ispanyol spikeri seçtim o çok canlı anlatıyor

Hele golden sonra galatasaray diye bir bagirisi var ki efsane

• Millet haklı olarak ingiliz spikerden şikayet ediyor, sanki uzandığı yerden adam aynı mal gibi bekliyor maç yönetirken, geç tepkileri var pozisyonlara falan, ama birsürü spiker çeşiti var, en güzeli İspanyol ve Arap spiker
  • pessi63 kullanıcısına yanıt
    Pes 2015deki momentumu kaldıracaklarmıymış onuda söylediler mi : ))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Lisanslar alinsa ligler arttirilsa pesin onunde hicbisey duramaz ana lig i de biraz gelistirseler fm gibi daha detayli olsa super olur Fenerbahcemle 2020 ye gidecegim gunleri bekliyorum...

Zaten lisansları PES bir alsa inanın o çizgi film oyunu savunan tüm liseli tayfa rüzgar gülü gibi dönüş yapar Kim ne derse desin, dili söylese de kalbi inanmaz, inanmak istemez bazıları, ama PES oyun fiziği çok kaliteli, doğal. Fifa etkisine kapılıp her sene var olanı yok etmeseler daha da yol alırlar, şu oyunun an itibariyle tek eksiği lisanslar bence, gerisi teferruat.

Fifa da online a girdim, oyunu bilmiyorum pek, inanın santradan Ronaldoyu alıp dümdüz gidiyorum rakip alamıyor topu gol attım, sonra aynısını santradan o attı bana

• Pes 15'in üzerine 2 tık daha koysunlar yeter bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.