Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
27.608
Cevap
91
Favori
481.229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    144 Mesaj

@srcn1905 kardeşim bu td uyumunu 6 ya falan indirince, uyumu 99 olan adamların uyumunda kalıcı bir azalma oluyor mu?
    |
    |
    Bahsedilenler: srcn1905
    Geçen seneden tecrübesi olmayan arkadaşlara naçizane bir öneri. Oyuncu yuvanızı en az 120 yapmadan Ronaldo, Ibra, Robben vs beklemeyin, tabi bir de elinizde bu kuradaki oyuncuların yüzde 70-80'i olmalı... Beklemeyin dediysem, gp sizden harcamak sizden, benimkisi ufak bi tavsiye. Bu scriptlerden en az zararla çıkmanın yolu çeyrek ve yarı finaller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Geçen seneden tecrübesi olmayan arkadaşlara naçizane bir öneri. Oyuncu yuvanızı en az 120 yapmadan Ronaldo, Ibra, Robben vs beklemeyin, tabi bir de elinizde bu kuradaki oyuncuların yüzde 70-80'i olmalı... Beklemeyin dediysem, gp sizden harcamak sizden, benimkisi ufak bi tavsiye. Bu scriptlerden en az zararla çıkmanın yolu çeyrek ve yarı finaller.

Yarı finalde herkes yıldızları toplamış olur, tenis sezonu nisanda başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Şubat 2016; 1:45:04 >

PSN: Cool_Football-Tr
  • Binbaşı
    1537 Mesaj
    08:00-11:00 arası aylık bakım var

|
    |

Aynı durumdayız . Oyuncu yuvam 105 oldu. Kafadan 200bin lazım . Şuana kadar 85 top falan açtım . Sadece alaba ve costa geldi. Sanmıyorum 20 top yetsin.

86+ üstü oyuncuları son 20 de verir gibi
    |
    |
    Allen_Bradley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben son 30 topa 2 altın, 28 siyah ile girdim. En iyiler neredeyse sıralı geldi sona doğru.

|
    |
    qkhnk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

bugün ronaldo çıkaran oldu mu arkadaşlar? perşembeye doğru ronaldo çıkarma şansımız artar mı 120 oyuncuyu açmasak bile? yoksa yine 120 topçunun sonlarına doğru mu ronaldo ibra filan çıkar?

beninm oyuncu yuvam 75, 45 civarı topçu çıkardım. 35'i siyah top ama süperstar çıkmadı henüz. robben ibra ronaldo çıksa daha top bile açmaya uğraşmam gp harcamam.

yoksa cl2 için gp biriktirip ona mı yüklensem, onda da ibra olmayacak sanırım.

en iyi oyuncuları cl2'de açabilmem için toplam ortalama kaç gp biriktirmeliyim?

Bana son 3 toptan 2 tanesi messi ve Ronaldo kalmıştı hocam son 16 topada siyah girdim.neler döndü ama sonunda açtım.böylesi daha iyi oldu.ronaldo yu antrenör yapıp tekrar top ceviriyorum mecburen Ronaldo geliyor yine zaten.ayni oyuncuları birbiriyle antrenor yapınca sağlam level kasıyo oyuncular.bende hiç maç yapmadan ibrahimoviç 34 messi ve Ronaldo 36 level oldu.

Hocam bendede 10 top falan kaldı bende Ronaldoyu antrenör yapıp kendiyle antrenman yaptirma yı düşünüyorum. Sizde her antremanda kaç level atlıyor Ronaldo , kendisiyle yaptığı antremanda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptosy -- 16 Şubat 2016; 7:10:46 >

• Teğmen
    218 Mesaj
    Arkadaşlar Patlama Günü nedir? Nasıl kullanılır
    quote:

Orijinalden alıntı: candor35

Patlama günü değil o şükran günü.
    Bakım bitmiş. Sim olayı devam ediyor mu acaba?

Sorma kardeşim momentumun kralını yedim epey moral bozdu . Seninle maç yapmıştık çok kötü oynamadığımı biliyorsun.3 gün boyunca yüzde 10 galibiyet oranım yoktur . O kadarda kötü oynamıyorum bu oyunu. Gecen sene 950 üstü takıldım genelde bu senede 960 puanı gördüm . Bu sene Abartmış konami momentum olayını oynayasım kalmadı soğudum oyundan iyice.

|
    |
    Roy Keane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burilk

Bakım bitmiş. Sim olayı devam ediyor mu acaba?

internette bakım ile ilgili bir güncelleme bulunmuyor, rutin bakım sanırım birşeyleri değiştirmiş olsalardı yazarlardı konami web sitesinde.
    yine de konsolu açabilen varsa baksın daha iyi olur.
    |
    |
    lütfen biri sim olayına baksın

işyerindeyim bakamıyorum

sim modunda 2. gamepadi engelledilerse yandik
    |
    |

Ee? Ben de en azından bu turda değil de çeyrek finalde gpleri harcayın, öyle 100-105 yuvayla falan bu turdan ekmek çıkmaz, scriptin elinde oyuncak olursunuz diye geçen seneden bilgisi olmayan arkadaşları uyarıyorum.
    Ha senin gibi düşünüp yarı finale kadar hepsini halletmem lazım diyen, hem yuvaları tamamlamak hem de tüm oyuncuları tutmak için çeyrek finale kadar en az 1,5-2 milyon gp kasması lazım heralde, kasanlar yazar bu süreçte oyundan sıfır zevk alacağını da bilmesi lazım.

Bunlar tavsiye amaçlı bilgiler, isteyen istediğini yapar, benim için sorun yok.

|
    |
    Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sim olayı devam sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cryptosy

quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

bugün ronaldo çıkaran oldu mu arkadaşlar? perşembeye doğru ronaldo çıkarma şansımız artar mı 120 oyuncuyu açmasak bile? yoksa yine 120 topçunun sonlarına doğru mu ronaldo ibra filan çıkar?

beninm oyuncu yuvam 75, 45 civarı topçu çıkardım. 35'i siyah top ama süperstar çıkmadı henüz. robben ibra ronaldo çıksa daha top bile açmaya uğraşmam gp harcamam.

yoksa cl2 için gp biriktirip ona mı yüklensem, onda da ibra olmayacak sanırım.

en iyi oyuncuları cl2'de açabilmem için toplam ortalama kaç gp biriktirmeliyim?

Bana son 3 toptan 2 tanesi messi ve Ronaldo kalmıştı hocam son 16 topada siyah girdim.neler döndü ama sonunda açtım.böylesi daha iyi oldu.ronaldo yu antrenör yapıp tekrar top ceviriyorum mecburen Ronaldo geliyor yine zaten.ayni oyuncuları birbiriyle antrenor yapınca sağlam level kasıyo oyuncular.bende hiç maç yapmadan ibrahimoviç 34yaptırıyorum.naldo 36 level oldu.

Hocam bendede 10 top falan kaldı bende Ronaldoyu antrenör yapıp kendiyle antrenman yaptirma yı düşünüyorum. Sizde her antremanda kaç level atlıyor Ronaldo , kendisiyle yaptığı antremanda ?

Ben sadece 1 antrenman yaptirdim 36 lvl oldu.bugün 40 lvl m.salah la 30 lvl olanı denedim 34 lvl oldu.bunu goz onunde bulundurarak her oyuncuyla sadece 1 kez yaptırıyorum.

Eşit:Antrenman yaptıracaklara tavsiyem oyuncuyu 4-5 kez arka arkaya antrenör yapıp öyle kassın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 16 Şubat 2016; 23:55:54 >
    |
    |

• Teğmen
    212 Mesaj

Sıkıntı olmaz hocam

|
    |
    Roy Keane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Patlama Günü olacak yanlış yazmışım
    |
    |
    gili trawangan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Patlama Günü olacak yanlış yazmışım

e işte bende onu diyorum yine Patlama günü yazmışsın
    |
    |
    quote:

Sabah baktım cevap bulamadığınızı gördüm hala,
    Patlama gücü depara ani kalkıştır, 2 kez koşma tuşuna basıp kaçmak istenilen yönü seçerek yapılır, topla beraber oyuncu aniden firlar, ikinci R1 basılı tutulursa ve oyuncunun yetenek kartları doluysa rakibin sağından atıp geçer, örnek video patlama gücü;

PSN: Cool_Football-Tr

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.