Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Benim aklım almadı bu oyunu 960 puandan 760 oldum ve Allah'ın kulunu yenemiyorum . Auriermidir nedir 79 puan ilk yarı aguero ikinci yarı Ronaldo'ya ne yerden ne havadan bir top vermedi dakika 60 da oyuna aldığım Ronaldo'ya arkadan yetişip top kesiyor. Ya ben bu oyunu beceremedim yada konami bana taktı bu yıl . Yavaş yavaş bırakmak lazım galiba boşa sinir stres Zaman kaybı olmaya başladı . 850 puandayken 325 puanlı Ada'mdan 4 yedi takım . Bir şekilde oynamıyor koptu olaydan

Aurier'in ,Ronaldo'ya hatta Robbene bile yetişmesi normal,bu sağ bekin hız ve patlama gücü özellikleri var, yani o kanatta aynı özellikli hücum oyuncusuna kolayca yetişme, hızlıca ters kademeye girme, ve hızlı hücuma çıkma gibi yetenekleri olan ve bence Lahm dan daha değerli bir oyuncudur..Peş peşe gelen yenilgiler,momentiumun belirtisi..Öncellikle Level 5 te oynamamanı tavsiye ediyorum, çünkü ,şampiyonlar liginde tüm oyuncuları açanlar, 6-7 hızlı ve ov değeri en yüksek hücum oyuncusunu bir arada oynatıyor, birini tutsan,diğeri kaçıyor..Level 4 ya da 3 ü deneyebilirsin, bu levellerde iyi bir kadro oluşturursan ,yenilgilerin azalacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 15 Şubat 2016; 23:16:51 >

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Rövanş maçlarında tekrar gelecek ama kadron yetersiz ve tek cl yi kapatacaksan sana tavsiyem cl2 yi kapat ve kiralık listesini takip edip oyuncu azalt kiraliyarak tabiki sim. Kasarak 10 gün içerisinde 2 mil. gb yapmak çok olası biraz miden ağrıya bilir ama 3 hafta beklemektense vaktin varsa yapabilirsin ama inan bu oyuna bu kadar vakit israf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    CL temsilcileriyle saglam bi kadro kurdum. Ama soyle birsey var Lvl 5lik takimin yedeklerine 50lik adamlar koyunca lvl 3 oluyor cok sacma geldi bana.
    Soyle bir takimi lvl 3 yapabiliyorum:
    Handanovic
    Cahill
    D.Luiz
    Piszcek
    Alaba
    Matic
    Modric
    J.Rodriguez
    Di Maria
    Ronaldo
    Lewandowski

• Aurier kötü değil haklısın ama dayanıklılığı 80 ve maç boyu sayısız kez patlama gücü ile agueroyu kesti . Dakika 60 ta oyuna giren ronaldonun arkasından 3-4 defa yetişip top kesmesi anormal . İki takımım var level 3 ve 5 . İkisindede durum aynı artık dayanamadım kapattım . 1 hafta ara vereyim bakalım ne olacak . 200 puan geriye düştük tekrar çıkacağım desem 15 gün alır kaldıki bu takımla bırak çıkmayı 200 daha inerim abartısız kim gelirse yeniyor . Adam 4 kişinin arasından topu göğsü ile alıp voleyi takıyor kare felan hikaye yapacak hiçbirseyim yok . Bu momentumu abartmaları bitirdi oyunu . Pes15 te dengesi vardı şartlar ne olursa olsun 900-1000 puan arası gezerdik. Çok vicdansız uyguluyor momentumu soğutuyor oyundan adamı.

• quote:

Benim aklım almadı bu oyunu 960 puandan 760 oldum ve Allah'ın kulunu yenemiyorum . Auriermidir nedir 79 puan ilk yarı aguero ikinci yarı Ronaldo'ya ne yerden ne havadan bir top vermedi dakika 60 da oyuna aldığım Ronaldo'ya arkadan yetişip top kesiyor. Ya ben bu oyunu beceremedim yada konami bana taktı bu yıl . Yavaş yavaş bırakmak lazım galiba boşa sinir stres Zaman kaybı olmaya başladı . 850 puandayken 325 puanlı Ada'mdan 4 yedi takım . Bir şekilde oynamıyor koptu olaydan

Momentum yemişin hocam. Geçen hafta bana da oldu şu sıralar normale döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

CL temsilcileriyle saglam bi kadro kurdum. Ama soyle birsey var Lvl 5lik takimin yedeklerine 50lik adamlar koyunca lvl 3 oluyor cok sacma geldi bana.
    Soyle bir takimi lvl 3 yapabiliyorum:
    Handanovic
    Cahill
    D.Luiz
    Piszcek
    Alaba
    Matic
    Modric
    J.Rodriguez
    Di Maria
    Ronaldo
    Lewandowski

Kadron fena değil,sen yine insaflısın geçenlerde bir level 3 takım gördüm,bildiğin Level5 takımı gibi.Yedeklere 43 ovluk oyuncuları koymuştu.O kadar 43 ovluk oyuncuyu bir araya getirmek , uyanıklıkta son nokta.

• Arkadaşlar bu akşam işten geldim ve 50000 gp yaptım

40000'i ile ek oyuncu yuvası alarak 105 yaptım

Yarında devam edeceğim, CL1 perşembe bitecek.

Listede olmayan 5 oyuncuyuda serbest bırakacağım

Böylece 10-12 top çevirme daha yapabileceğim

Artık hedefim Ronaldo ve İbrahimoviç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

bugün ronaldo çıkaran oldu mu arkadaşlar? perşembeye doğru ronaldo çıkarma şansımız artar mı 120 oyuncuyu açmasak bile? yoksa yine 120 topçunun sonlarına doğru mu ronaldo ibra filan çıkar?

beninm oyuncu yuvam 75, 45 civarı topçu çıkardım. 35'i siyah top ama süperstar çıkmadı henüz. robben ibra ronaldo çıksa daha top bile açmaya uğraşmam gp harcamam.

yoksa cl2 için gp biriktirip ona mı yüklensem, onda da ibra olmayacak sanırım.

en iyi oyuncuları cl2'de açabilmem için toplam ortalama kaç gp biriktirmeliyim?

Bana son 3 toptan 2 tanesi messi ve Ronaldo kalmıştı hocam son 16 topada siyah girdim.neler döndü ama sonunda açtım.böylesi daha iyi oldu.ronaldo yu antrenör yapıp tekrar top ceviriyorum mecburen Ronaldo geliyor yine zaten.ayni oyuncuları birbiriyle antrenor yapınca sağlam level kasıyo oyuncular.bende hiç maç yapmadan ibrahimoviç 34 messi ve Ronaldo 36 level oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 16 Şubat 2016; 0:56:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ah be hocam. Momentum da yemişsin, üstüne de gitmiş, iyice sinir olmuş, oynayacağın varsa da oynayamamışsın.
    Momentum kadar, sakin oynamak da önemli. Eğer sinir bozucu bi mağlubiyet, ya da çirkef bi rakip ya da bi hileci denk gelirse, sakinleşmeden ikinci maçı yapmamak lazım.
    Bu şekilde momentum hissettiğin zaman daha maç yapmayacan. Diyelim öğlen açtın momentum yedin. Akşam açacan bi daha.
    Ben bakıyorum bazen Zaha'ya bindirme yaptırıyorum soldan, pas önüne geliyor, adam zahmet edip 5-10 metre depar koymuyor, adeta yürüyor ki bu arada ben koşu tuşunu eziyorum.
    Hal böyleyken Ronaldo'dan bizim ZAINAL da top alır.
    Öyle oldu mu bikaç saat klasmana girmiyorum. Bil e karşı ve simle devam.
    Bir de açar açmaz klasmana girmemek lazım. Bir maç en azından ustalar açıp orda bir parmakları alıştırmak gerek. Hem bir ustalar açsak, her girişte ordan bir maç yaparak ısınsak, 5. girişte 7500 gp de gelmiş olur.

• @srcn1905 kardeşim bu td uyumunu 6 ya falan indirince, uyumu 99 olan adamların uyumunda kalıcı bir azalma oluyor mu?
  • Geçen seneden tecrübesi olmayan arkadaşlara naçizane bir öneri. Oyuncu yuvanızı en az 120 yapmadan Ronaldo, Ibra, Robben vs beklemeyin, tabi bir de elinizde bu kuradaki oyuncuların yüzde 70-80'i olmalı... Beklemeyin dediysem, gp sizden harcamak sizden, benimkisi ufak bi tavsiye. Bu scriptlerden en az zararla çıkmanın yolu çeyrek ve yarı finaller.

• quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Geçen seneden tecrübesi olmayan arkadaşlara naçizane bir öneri. Oyuncu yuvanızı en az 120 yapmadan Ronaldo, Ibra, Robben vs beklemeyin, tabi bir de elinizde bu kuradaki oyuncuların yüzde 70-80'i olmalı... Beklemeyin dediysem, gp sizden harcamak sizden, benimkisi ufak bi tavsiye. Bu scriptlerden en az zararla çıkmanın yolu çeyrek ve yarı finaller.

Yarı finalde herkes yıldızları toplamış olur, tenis sezonu nisanda başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Şubat 2016; 1:45:04 >
  • 08:00-11:00 arası aylık bakım var

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız . Oyuncu yuvam 105 oldu. Kafadan 200bin lazım . Şuana kadar 85 top falan açtım . Sadece alaba ve costa geldi. Sanmıyorum 20 top yetsin.

86+ üstü oyuncuları son 20 de verir gibi
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Hocam ben son 30 topa 2 altın, 28 siyah ile girdim. En iyiler neredeyse sıralı geldi sona doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

bugün ronaldo çıkaran oldu mu arkadaşlar? perşembeye doğru ronaldo çıkarma şansımız artar mı 120 oyuncuyu açmasak bile? yoksa yine 120 topçunun sonlarına doğru mu ronaldo ibra filan çıkar?

beninm oyuncu yuvam 75, 45 civarı topçu çıkardım. 35'i siyah top ama süperstar çıkmadı henüz. robben ibra ronaldo çıksa daha top bile açmaya uğraşmam gp harcamam.

yoksa cl2 için gp biriktirip ona mı yüklensem, onda da ibra olmayacak sanırım.

en iyi oyuncuları cl2'de açabilmem için toplam ortalama kaç gp biriktirmeliyim?

Bana son 3 toptan 2 tanesi messi ve Ronaldo kalmıştı hocam son 16 topada siyah girdim.neler döndü ama sonunda açtım.böylesi daha iyi oldu.ronaldo yu antrenör yapıp tekrar top ceviriyorum mecburen Ronaldo geliyor yine zaten.ayni oyuncuları birbiriyle antrenor yapınca sağlam level kasıyo oyuncular.bende hiç maç yapmadan ibrahimoviç 34 messi ve Ronaldo 36 level oldu.

Hocam bendede 10 top falan kaldı bende Ronaldoyu antrenör yapıp kendiyle antrenman yaptirma yı düşünüyorum. Sizde her antremanda kaç level atlıyor Ronaldo , kendisiyle yaptığı antremanda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptosy -- 16 Şubat 2016; 7:10:46 >

• Arkadaşlar Patlama Günü nedir? Nasıl kullanılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: candor35

Arkadaşlar Patlama Günü nedir? Nasıl kullanılır

Patlama günü değil o şükran günü.
  • Bakım bitmiş. Sim olayı devam ediyor mu acaba?

• Roy Keane R kullanıcısına yanıt
    Sorma kardeşim momentumun kralını yedim epey moral bozdu . Seninle maç yapmıştık çok kötü oynamadığımı biliyorsun.3 gün boyunca yüzde 10 galibiyet oranım yoktur . O kadarda kötü oynamıyorum bu oyunu. Gecen sene 950 üstü takıldım genelde bu senede 960 puanı gördüm . Bu sene Abartmış konami momentum olayını oynayasım kalmadı soğudum oyundan iyice.

• 
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.