Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

kardeş sen kabloyla mı bağlanıyosun

evet kabloyla bağlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

şu son 1,2 haftadır maçlarımın %90'ında yukarıda bağlantı işareti yanıyor. rakibe mesaj atıyorum bu ne biçim bağlantı kardeşim oynama bu oyunu falan diyorum. bana cevap olarak "benm bağlantım çok iyi bilmemkaç mb fiber, sorun serverlar'la alakalı" diyorlar. hakkaten de sorun server'larla alakalı. server'lar çok kötü. iki iyi bağlantılı oyuncu da karşılaşsa yukarda lag işareti çıkabiliyor. hele bu aralar çok fena. bazen maça çok iyi başlayıp 20.dakkada da çıkabiliyor

Tamamen serverla alakalı bir durum. Bu hafta belki en az 5 kişiden lag yaptığım ve hileci olduğum gerekçesiyle mesaj aldım. Allah var hiç işim olmaz böyle şeylerle. Belki de nasıl ki arapların bağlantısı bizde problem oluyosa, bizimkiler de avrupada problem oluyor olabilir. Kendi bağlantım için konuşuyorum tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet yine aynilari gelecek. Bu hafta 1. gruptan cogunu actim ama zaman yetmez rovanslarda buyuk ihtimal ilk hafta oyuncularini tamamlarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 16 Şubat 2016; 21:12:31 >
  • Kabloyla internet hiziyla pek ilgisi yok bence bende kabloyla baglaniyorum ama surekli lagli

• Bugun Wolfsburg'un ise yaramazlari gelip duruyor artik siyah top orani yuzde 90lara cikti. Ama oyuncu haznesi doldu neredeyse. 70lik iyi oyunculari da gondermek istemiyorum. Keske oyuncu yuvalarini indirimdeyken biraz daha arttirsaymisim

• Psg golü buldu dedim ama şuan Chelsea deplasmanda gol attı, çok önemli bu gol rövanş için. Bence kağıt üzerinde P.S.G favori ama Chelsea daha bir turnuva takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Şubat 2016; 23:00:20 >
  • Wolfsburg vs gibi tırt takımlardan sonra, daha sağ sol bekler ve en kötü siyahlar çıkacak, ondan sonra assolistler... Geçen seneden bilirsin...

• cl ajanları geliyor diye boşuna sevinmişiz. gp kasıp yeterli yuvası olanlar için demiyorum.

siyah toplar hep çöp. insanın artık midesi bulanıyor oynayası kaçıyor böyle çöp siyahları görünce. oyuncu yuvası az olan 1-2 milyon gp kasmamış olanların şansı çok az. internettende izledim hep bana çıkan oyuncular çıkmış herkeze. forumdakilerede öyle.

cl yarı final cl final vs ajanlarıyla yıldızları rahatlıkla alabilecekmişiz vesaire. ya zaten oyunun son dönemleri. yaz geldiğinde online bir çok kişi için bitiyor. pes 2017 i bekleyip tartışır olucaz o zaman.

mesele yıldız almakda değil. level 3 de bile yedekleri 50 ov luk oyuncuları koyup all star takımıyla karşımıza çıkanlara hırs yüzünden yıldız peşindeyim valla. ayrıca serverler çok kötü. neden bu kadar kötü anlam veremiyorum. oyun akıcı olsa dahi futbolcular buz pateni üstünde kayarmışcasına oynuyor. son 1 ay içerisinde 3-4 farklı maç motoru ile oynadık maçları.

oyun akıcı olduğunda bile pasa basıyorsun oyuncu önce topu sağ ayağında soluna alıcak öyle pası vericek. böyle saçmalıkmı olur. hele o ceza sahasına havadan gönderdiğin topa şut atacağına 1 metre eğilip yumuşak kafa vuruşu yapması sinir ediyor. topu ayağından aşmalarına dicek sözüm bile yok.

konami yoldan çıkmış valla. 1 milyon oyun satıyolar ama sattıkları coinsler bu açığı kapatmış gözüküyor.

ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmiyorum pes 2015 deki maç atmosferi daha güzeldi. pes 15 online oynamasamda offline da kardeşimle epey maç atmıştık geçen yaz. bazı maçlarda stad yıkılıyor gibiydi. tribünlerdeki ıslıklamarı vs harikaydı. pes 2016 da azalmış gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyrtk -- 16 Şubat 2016; 23:06:04 >

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Geriye 20-30 oyuncu falan kaldi cogu 85+ oyuncular. Ibra, Alaba, Modric, Matic, Iniesta, Rodriguez simdiye kadar 85+ gelenler sol bekler coktan bitti:) 15 tatilinde PS4u kardesime birakmistim sagolsun iyi GP kasti. Bende bi yandan mac izleyip bi yandan vita ile Sim kasiyorum. Yoksa yapilacak is degil insanin midesi bulanir

• Benfica 90+1 de kurtardı işi

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Şubat 2016; 23:48:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Simdi bu adam tüm cl toplarını acmış.cr7 yi antrenör yapıp,tekrar cl de kuraya girip son adam olan cr7 1000 gp karşılığında yine gelir sana
    Bence mantıklı, eger sizde tüm topları actıysanız,ibra ve cr7 yi level 50 yapın derim ben bu şekilde :)

mantıklı ama 10.000 gp olacak sanırım harcanması gereken GP.
    birde ronaldo'nun ronaldo'yla antremanı video da görüldüğü üzere 2500 civarı ki çok degil.
    ibrahimoviç'i kendisiyle antreman yaptırdıgında 16.000 geliyor aşağıda ki videoda.

Bu exp.olayı antrenmanda şans tamamen.ben sergio ramosla 1. antrenmanda 7000 küsür 2.de 2500 3.de tekrar 7000 kusur exp aldım uç seferde 40,lvl oldu.Ronaldo ve messiyi antrenman için 1 yedekleme ile calıştırdım şimdi pişman oldum.bir oyuncuyu kendisi ile çalıştırmak isteyen arkadaşlar 5 yada 6 kez oyuncu antrenör yapmadan calıştırmasın.bende ibrahimoviç tek seferde 4 level atladı ama bi daha çalıştırsam tahmini 38-40 arası level olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar farketmeden guardiola 4-1-4-1 ken 4-3-3 yaptım ama menejeri değiştirince bu değişti nasıl yapıldığını bilen var mıhttp://i.hizliresim.com/lvJd0r.jpg
  • Massi çok iyi t.d ya. gerçekten rakibi boğuyo. arkaya da pek top kaçırmıyor. 640lık beceri yönetiminin hakkını veriyor. en önemli özelliği ise, defans yaparken topu kendi ceza alanımın oralarda kaptığım anda açıklarıma bir bakıyorum (SĞA,SLA), robben ronaldo taa en uzaktalar.. bekliyolar bana gönder diye. rakibin beklerini de arkalarına almışlar. bi köklüyorum uzun pası anında pozisyın oluyo. ondan sonra kırmızı ibrahimovic'e, ronaldoya bir kes ortayı.. hooopp gümm !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 17 Şubat 2016; 0:26:37 >
  • Cavani nin bu akşam attığı gol için basın toplantısında chelsea td si uzun top oynuyorlar futbolun açığını kullanıyorlar diye isyan etmiş midir? 4 gol var bu akşam 3 ü duran top :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün gece bi sporting armalı bi elemanla oynadım kadrosu iyiydi benimkine denk abi adam maç boyu top şişirdi tek kale oynadık ronaldosu bi kafayla beraberligi aldı bu sene anlamadım ne zaman maç oynucaz her maç masa tenisi maçı gibi:D bide topda çevirilmiyor baktı top çeviriyor kaymaya başlıyor hakem zaten seyirci valla bu sene ilginç hakkaten
  • knnzr K kullanıcısına yanıt
    O golle, oyundaki uzun top saçmalığının uzaktan yakından hiçbir ilgisi yok.

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Massi var mı hala td listesine çıkıyor mu, bakamadım ne zamandır... Ancelotti değil miydi o?

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Bu oyundaki saçmalık uzun top değil... Ona gelene kadar...
    Puan için bir tarafını yırtan mal bir oyuncu kitlesi ile başlıyor saçmalıklar... Oyunun saçmalıkları daha sonra geliyor... Oyunda hakemler düzgün olsun gerisi fasa fiso... Adam da kitleye göre oyun yapıyor zaten. Arz-talep meselesi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Cavani nin bu akşam attığı gol için basın toplantısında chelsea td si uzun top oynuyorlar futbolun açığını kullanıyorlar diye isyan etmiş midir? 4 gol var bu akşam 3 ü duran top :)

İbrahimoviç in serbest vuruşu pes16 da olsa isyan ederdim, böyle büyük takımlar nasıl bu golü yiyor ilginç. İstediği kadar sert vursun, böyle yerden gol olmaz bence, hatalı gibi kaleci

• knnzr K kullanıcısına yanıt
    O rezaletler ayrı tabi, her yorumda bunları yazacaksak işimiz var. Ama senin o gol ve oyundaki uzun top saçmalığı arasında bağlantı kurduğun yorumuna cevaben yazdım. Alakası yok yani, defansın arkasına kısa mesafeden atılan lob pas ve gol, o kadar yani...

Ha misal PSG'nin sağ beki kendi defansının dibindeyken her uzun pas atışında en uçtaki kendi sol açığının ayağının dibine topu gönderseydi o zaman derdik oyundaki saçmalık değilmiş, gerçekte varmış diye... İkisi farklı olaylar.

• 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.