Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uku_03

Pes 15 ve We 15 arasında fark var mı ki ya ? Aynı oyunların farklı isimleri diye biliyordum

WE biraz daha hizli bir oynanisa sahip Uzak Dogu versiyonu birde x ve o'nun yeri degisik.
    Onun disinda fark yok gibi bir sey...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Arkadaşlar oyunda hareket yapıp adam gecmeyi sevenlerdenim

Videolarda görünen neymarın bacak arasından gecirme hareketinin nasıl yapıldıgı bilen var mı ?
    birde sadece neymara özel bir hareket mi?

Önce sağ,sonra sol analogu farklı yönlere çekerek yapılıyo çalımlar.

Bacak arası calimda neymara özel değil bildiğim kadariyla,videolar da oscar ve bazı oyunlarda yapıyodu.

Dediğim gibi bacak arası çalım da bu analog ların pozisyona göre farklı kombinasyonu.

• Oyunu her gün oynayasım geliyor. Bir girip en az 3 maç atıyorum. Tam sürümü heyecanla bekliyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

1999 dan beri fifa oynamadım. Fifa 15 demosunu beğenince tam sürüm oyunu ps4 e aldım. Bir haftaya yakın bir süredir online season da 20-30 civarında maç yaptım. Oyuna aşina olmadığım için ve online a yeni başladığımdan dolayı maçlarda çok ezik ve farklı skorlarla yenileceğimi düşündüm. Ancak çok enteresan bir şekilde durum tam tersi oldu. Tamam fifa yı çok iyi beceremiyorum ama karşıma çıkan rakipler de benden çok ta üstün değiller. Tabi malubiyetim daha fazla ama maçlar genelde berabere sonuçlanıyor. Arada yensem de daha çok yeniliyorum ama 0-1, 1-2, 2-3 gibi skorlarla yeniliyorum. Şimdi bu fifacı rakipler pes te karşıma çıksa onları çok farklı skorlarla yeneceğimi iyi biliyorum. Çünkü pesi iyi oynayabilmek için yıllarını vermen gerek.
    Demem o ki fifa oyuncuları oyun kurmaktan, taktik ile oynamaktan, hazırlık pasları yapmaktan, falan anlamıyor daha doğrusu oyun bunu gerektirmiyor. Yani fifa oynamak için yıllarını vermen gerekmiyor çünkü fifa futbolla çok ta alakası olmayan, futbola ve beceriye ters düşen bir yapısı var. Oyun içinde rakipler sizden çok farklı şeyler yapamıyor. Genelde yediğim goller arapası ile adam kaçır bas deparı adam uçsun gitsin kaleye kaleciler de zaten malın önde gideni al sana gol. Oyunda göze hoş gelen beceri ve yetenek isteyen golleri göremiyorsunuz.
    Pes i neden sevdiğimizi bir kez daha anlamış bulunuyorum. İyi ki konami pes i çıkarıyor da bu tarz saçma oyunları oynarak vaktimize yazık etmiyoruz.
    Kısaca, en kötü pes en iyi fifa ya fazlası ile bedeldir.

yorumunu çok beğendim aynı şeyleri düşünüyoruz fifayı ilk defa oynayan birine versen 3-5 maç sonra işi çözer fakat iyi pes oynarım demek yıllar gerektirir

• Bende yıllarca pes oynuyodum fifaya geçtim. Öncelikle karşınıza güçlü rakipler gelmesi için div yükseltmeniz gerekiyor çıkın div 1 e de görün rakipleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Bende yıllarca pes oynuyodum fifaya geçtim. Öncelikle karşınıza güçlü rakipler gelmesi için div yükseltmeniz gerekiyor çıkın div 1 e de görün rakipleri.

PESte iyi olan birisi FIFAda da iyi olur yada tam tersi FIFA icinde gecerli. Sonucta futbol oyunu. Sadece oyun yapisi ve kombinasyonlara alismak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Videolarda görünen neymarın bacak arasından gecirme hareketinin nasıl yapıldıgı bilen var mı ?

Bacak arası calimda neymara özel değil bildiğim kadariyla,videolar da oscar ve bazı oyunlarda yapıyodu.

Dediğim gibi bacak arası çalım da bu analog ların pozisyona göre farklı kombinasyonu.

Ben yön tuşları ile oynuyorum hareketleri yapabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

quote:

Farketmez.Önce sağ analogu akabinde yön tuşlarını kullan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

quote:

Farketmez.Önce sağ analogu akabinde yön tuşlarını kullan.

Denicem.

• 2. demonun tarıhı belli oldu mu?

• hocam yaptım ama tam nasıl yaptığımı bilmiyorum şansa oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragonit. -- 29 Eylül 2014; 22:34:32 >
  • quote:

hocam yaptım ama tam nasıl yaptığımı bilmiyorum şansa oldu

Muhtemelen yönünüze göre söylüyorum,

Ya sağ analog sola,sol analog sağa.

yada sağ analog sağa,sol analog sola.

Çalışmak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

Değişti diyen arkadaslarim oyunu ozellik ekraninin goruntusunu paylasabilirlr mi acaba orada 1.01 mi yaziyor acaba

Hocam bu muhabbet dün akşam pessi arkadaşımızın gözlemleriyle başladı.

İlkermurat hocam da bana sordu ben açıkçası bir iki maç yaptım bi değişiklik göremediğimi söyledim.

Bu kalecilerin çift yumrukla uzaklaştırma animasyonu bana söylenince 5 gündür sıkça oynayan biriyim bu animasyona bugüne kadar hiç rastlamamıştım bugün hemen hemen her maçta gördüm diyebilirim.

Oyun bana gerçekten biraz ağırlaştırılmış geldi.tabi bu sezgisel bi durum ama tempo gayet iyi sıkıntı yok.

Bide dediğim gibi kayarak müdahale lerde sakatlık durumu dikkatimi çekti.

Artık her maç yaptığınız bu müdahale lerde sakatlık durumu olmuyo.

Ancak bi maçta surekli çift dalarsaniz arada bir bu rakibin yerden kalkamama animasyonunu görürsünüz..

Arkadaşlar, evet ilk ben yazdım oyunda farklılıklar olduğunu ve hala iddiamda ısrarlıyım!

Oyun ilk baştaki pek beğenemediğim haline göre daha oturaklı (ağır değil) olmuş, fizik etkileşimler artmış kesinlikle.. iç içe geçmeler azalmış..

Fizik temas, düşüşler ve buna bağlı faul pozisyonları artmış; ayrıca top fiziği de toklaşmış, daha iyi kesinlikle, bi kere paslaşmalarda zıplıyor bariz bir şekilde!

Oyun için diyebilirim ki, Konami iyi bir hamur tutturmuş ve umarım full sürüme kadar çok oynanışı bozmadan animasyon, grafik ve online iyileştirmeler üzerine çalışır!...

@ilkermurat @evs4evs @istanblue001

• Arkadaşlar Us PSN de demosu yok nereden indirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

quote:

quote:

Değişti diyen arkadaslarim oyunu ozellik ekraninin goruntusunu paylasabilirlr mi acaba orada 1.01 mi yaziyor acaba

Hocam bu muhabbet dün akşam pessi arkadaşımızın gözlemleriyle başladı.

İlkermurat hocam da bana sordu ben açıkçası bir iki maç yaptım bi değişiklik göremediğimi söyledim.

Bu kalecilerin çift yumrukla uzaklaştırma animasyonu bana söylenince 5 gündür sıkça oynayan biriyim bu animasyona bugüne kadar hiç rastlamamıştım bugün hemen hemen her maçta gördüm diyebilirim.

Oyun bana gerçekten biraz ağırlaştırılmış geldi.tabi bu sezgisel bi durum ama tempo gayet iyi sıkıntı yok.

Bide dediğim gibi kayarak müdahale lerde sakatlık durumu dikkatimi çekti.

Artık her maç yaptığınız bu müdahale lerde sakatlık durumu olmuyo.

Ancak bi maçta surekli çift dalarsaniz arada bir bu rakibin yerden kalkamama animasyonunu görürsünüz..

Arkadaşlar, evet ilk ben yazdım oyunda farklılıklar olduğunu ve hala iddiamda ısrarlıyım!

Oyun ilk baştaki pek beğenemediğim haline göre daha oturaklı (ağır değil) olmuş, fizik etkileşimler artmış kesinlikle.. iç içe geçmeler azalmış..

Fizik temas, düşüşler ve buna bağlı faul pozisyonları artmış; ayrıca top fiziği de toklaşmış, daha iyi kesinlikle, bi kere paslaşmalarda zıplıyor bariz bir şekilde!

Oyun için diyebilirim ki, Konami iyi bir hamur tutturmuş ve umarım full sürüme kadar çok oynanışı bozmadan animasyon, grafik ve online iyileştirmeler üzerine çalışır!...

@ilkermurat @evs4evs @istanblue001

Oyun iyi yönde gelişme var o zaman bence oynayış ve hız bakımından fark yok aynı aman değişitirmesinler oynayış ve hızı burası olmuş diğer eksik olan şeyleri düzeltsinler ne zaman demo'yu beğensem oyun öyle çıkmıyor herhalde bu sefer dokunmazlar çimler bir düzeltseler benim için oyun olmuş demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 30 Eylül 2014; 0:19:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AllForYouX

Arkadaşlar Us PSN de demosu yok nereden indirebilirim ?

Tr psn'de var demo
  • Öyle görünüyor ki PES 2013'ün pabucu dama atılacak.

• Kendim editlediğim gol videosu.

İyi Seyirler
  • Bizim buradaki PS Cafe ye PS4 sattım 2.el ve içine PES 2015 demo yüklemiştim. Oyunu cafe de gayet de severek oynadılar. Beğendiler. Çocuklardan geri bildirim bile alıyorum oyunu beğendiniz mi diye aldığım tepkilerden bazıları :

- Abi oyun güzel de yavaş olmuş biraz yaa...!!!

- Yüzler çok benzemiş çok iyi olmuş...

- Oyun süper abi...

- Oyunu beğendim ama sert şut atamıyorum...

- 360 derece dönüş yapmışlar. PES 13 deki gibi az değil

- PES 6 gibi olmuş.

Oynayanları gözlemledim. Gözlemlerimde çok hızlı paslaşmaya çalışıyorlar. Ezbere paslar atıyorlar. Oyunu hızlı oynamaya çalışıyorlar PES 13 +2 hızına alışmışlar. Pasların çoğu hatalı yerlerine ulaşmıyor. Oyun bu adamların hızına yetişemiyor. Şimdilik gözlemlerim bunlar.
  • quote:

Bizim buradaki PS Cafe ye PS4 sattım 2.el ve içine PES 2015 demo yüklemiştim. Oyunu cafe de gayet de severek oynadılar. Beğendiler. Çocuklardan geri bildirim bile alıyorum oyunu beğendiniz mi diye aldığım tepkilerden bazıları :

- Abi oyun güzel de yavaş olmuş biraz yaa...!!!

- Yüzler çok benzemiş çok iyi olmuş...

- Oyun süper abi...

- Oyunu beğendim ama sert şut atamıyorum...

- 360 derece dönüş yapmışlar. PES 13 deki gibi az değil

- PES 6 gibi olmuş.

Oynayanları gözlemledim. Gözlemlerimde çok hızlı paslaşmaya çalışıyorlar. Ezbere paslar atıyorlar. Oyunu hızlı oynamaya çalışıyorlar PES 13 +2 hızına alışmışlar. Pasların çoğu hatalı yerlerine ulaşmıyor. Oyun bu adamların hızına yetişemiyor. Şimdilik gözlemlerim bunlar.

360 derrce donus noluyor

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.