Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi olurda ben attığım golleri yükleyemiyorum nedense bri önceki maçtaki attığım golü yüklüyor ps4 attığım golleri nasıl yükleyebilirim bir türlü yapamadım bilen biri varsa nasıl yapılıyor resimli anlatım olarak yazarsanız çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

çok iyi olurda ben attığım golleri yükleyemiyorum nedense bri önceki maçtaki attığım golü yüklüyor ps4 attığım golleri nasıl yükleyebilirim bir türlü yapamadım bilen biri varsa nasıl yapılıyor resimli anlatım olarak yazarsanız çok iyi olur

hocam o konu cozulur ya,

en kotu telefonla cekersin, yeterki gorebilelim, oyle hd filan olmasina gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

hocam o konu cozulur ya,

en kotu telefonla cekersin, yeterki gorebilelim, oyle hd filan olmasina gerek yok.

ps3 çok basit yükleyebiliyordum ps4'de ne olduysa artık daha çözemedim herkes burda video katıyor onlardan biri şunu bana anlatsa nasıl yapıldıgını çok iyi olur
  • quote:

arkadaslar,

oyun cikana kadar (4-5 hafta boyunca) haftanin golu yarismasi yapalim diyorum, ne dersiniz?

hem vakit gecmis olur, hem demoyu daha bir zevkle oynariz.

her mac farkli gol atiyorum ve gercekten kendini kesinlikle tekrar etmeyen bir oyun bu..

aklimda bir sistem var.

eger tamam derseniz yeni konu acip ordan yurutebiliriz.

herkes katilabilir tabiki.maksat biraz eglence olsun, kaynasma olsun..

once bir nabiz yoklayim, eger talep varsa kafamdaki sistemi soyleyim.

odullu olmasini isterdim ama ne odul yapabiliriz diye dusundum, aklima bisey gelmedi

varsa bu konuda bir onerisi seve seve dinleriz.

Öyle yapacağımıza herkes attığı golü bsc ye atsın. Canavar hareketlerde kapışalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

Değişti diyen arkadaslarim oyunu ozellik ekraninin goruntusunu paylasabilirlr mi acaba orada 1.01 mi yaziyor acaba

Hocam bu muhabbet dün akşam pessi arkadaşımızın gözlemleriyle başladı.

İlkermurat hocam da bana sordu ben açıkçası bir iki maç yaptım bi değişiklik göremediğimi söyledim.

Bu kalecilerin çift yumrukla uzaklaştırma animasyonu bana söylenince 5 gündür sıkça oynayan biriyim bu animasyona bugüne kadar hiç rastlamamıştım bugün hemen hemen her maçta gördüm diyebilirim.

Oyun bana gerçekten biraz ağırlaştırılmış geldi.tabi bu sezgisel bi durum ama tempo gayet iyi sıkıntı yok.

Bide dediğim gibi kayarak müdahale lerde sakatlık durumu dikkatimi çekti.

Artık her maç yaptığınız bu müdahale lerde sakatlık durumu olmuyo.

Ancak bi maçta surekli çift dalarsaniz arada bir bu rakibin yerden kalkamama animasyonunu görürsünüz..

Arkadaşlar, evet ilk ben yazdım oyunda farklılıklar olduğunu ve hala iddiamda ısrarlıyım!

Oyun ilk baştaki pek beğenemediğim haline göre daha oturaklı (ağır değil) olmuş, fizik etkileşimler artmış kesinlikle.. iç içe geçmeler azalmış..

Fizik temas, düşüşler ve buna bağlı faul pozisyonları artmış; ayrıca top fiziği de toklaşmış, daha iyi kesinlikle, bi kere paslaşmalarda zıplıyor bariz bir şekilde!

Oyun için diyebilirim ki, Konami iyi bir hamur tutturmuş ve umarım full sürüme kadar çok oynanışı bozmadan animasyon, grafik ve online iyileştirmeler üzerine çalışır!...

@ilkermurat @evs4evs @istanblue001

Dostum görüşlerinin olumlu yönde değişmesine çok sevindim.atmosfer birazda arkadaşların belirttiği zemin durumunu çıkarsak demo tam anlamıyla muazzam.oynanis çok keyifli..

Yalnız bi şeyi açıklığa kavuşturmak lazım.açıkçası bazı durumlar da kafamı kurcalamiyo değil.

Faul pozisyonları ve özellikle dünden beri tespit ettiğim kalecilerin çift yumruk animasyonu..

şimdi soru şu dostum.konami update olmadan demoya böyle bir müdahale de bulunabilirmi?

resmi olarak kabul etmiyorlar hocam

ancak her degismeyi gectim gunun birinde hic olmayan bir animasyonun olmaya baslamasi bile durumu ortaya koyuyor

tabi bunu oyunla surekli hasir nesir olmayan adam bilmezde gormezde

ama oyunu surekli oynayan adam gunun birinde bir anda olmaya baslayan bir animasyonu cok net gorur

ustelik sende biliyorsun bu nadiren olan bi animasyon degil gecen gun oyuna eklendiginden beri surekli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Super dusunmussun dostum ben varim bu share paylasma.olayina alisirim onu halledersek hemen yapalim derim gecen 2 tane gol.paylastim burada

• quote:

arkadaslar,

oyun cikana kadar (4-5 hafta boyunca) haftanin golu yarismasi yapalim diyorum, ne dersiniz?

hem vakit gecmis olur, hem demoyu daha bir zevkle oynariz.

her mac farkli gol atiyorum ve gercekten kendini kesinlikle tekrar etmeyen bir oyun bu..

aklimda bir sistem var.

eger tamam derseniz yeni konu acip ordan yurutebiliriz.

herkes katilabilir tabiki.maksat biraz eglence olsun, kaynasma olsun..

once bir nabiz yoklayim, eger talep varsa kafamdaki sistemi soyleyim.

odullu olmasini isterdim ama ne odul yapabiliriz diye dusundum, aklima bisey gelmedi

varsa bu konuda bir onerisi seve seve dinleriz.

tam surumu beklerken guzel olabilir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

quote:

quote:

quote:

Değişti diyen arkadaslarim oyunu ozellik ekraninin goruntusunu paylasabilirlr mi acaba orada 1.01 mi yaziyor acaba

İlkermurat hocam da bana sordu ben açıkçası bir iki maç yaptım bi değişiklik göremediğimi söyledim.

Bu kalecilerin çift yumrukla uzaklaştırma animasyonu bana söylenince 5 gündür sıkça oynayan biriyim bu animasyona bugüne kadar hiç rastlamamıştım bugün hemen hemen her maçta gördüm diyebilirim.

Oyun bana gerçekten biraz ağırlaştırılmış geldi.tabi bu sezgisel bi durum ama tempo gayet iyi sıkıntı yok.

Ancak bi maçta surekli çift dalarsaniz arada bir bu rakibin yerden kalkamama animasyonunu görürsünüz..

Arkadaşlar, evet ilk ben yazdım oyunda farklılıklar olduğunu ve hala iddiamda ısrarlıyım!

Oyun ilk baştaki pek beğenemediğim haline göre daha oturaklı (ağır değil) olmuş, fizik etkileşimler artmış kesinlikle.. iç içe geçmeler azalmış..

Fizik temas, düşüşler ve buna bağlı faul pozisyonları artmış; ayrıca top fiziği de toklaşmış, daha iyi kesinlikle, bi kere paslaşmalarda zıplıyor bariz bir şekilde!

Oyun için diyebilirim ki, Konami iyi bir hamur tutturmuş ve umarım full sürüme kadar çok oynanışı bozmadan animasyon, grafik ve online iyileştirmeler üzerine çalışır!...

Dostum görüşlerinin olumlu yönde değişmesine çok sevindim.atmosfer birazda arkadaşların belirttiği zemin durumunu çıkarsak demo tam anlamıyla muazzam.oynanis çok keyifli..

Yalnız bi şeyi açıklığa kavuşturmak lazım.açıkçası bazı durumlar da kafamı kurcalamiyo değil.

Faul pozisyonları ve özellikle dünden beri tespit ettiğim kalecilerin çift yumruk animasyonu..

şimdi soru şu dostum.konami update olmadan demoya böyle bir müdahale de bulunabilirmi?

ancak her degismeyi gectim gunun birinde hic olmayan bir animasyonun olmaya baslamasi bile durumu ortaya koyuyor

ama oyunu surekli oynayan adam gunun birinde bir anda olmaya baslayan bir animasyonu cok net gorur

ustelik sende biliyorsun bu nadiren olan bi animasyon degil gecen gun oyuna eklendiginden beri surekli oluyor

oynayış olarak oyun hızı bakımından hiç bir değişiklik yok animasyon artmış daha iyi değil mi rica etsem attığımız golleri nasıl yüklüyoruz ps4 de ben ne zaman yüklesem eski golleri gösteriyor bana resimli olarak anlatabilirmisin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

quote:

quote:

quote:

oynayış olarak oyun hızı bakımından hiç bir değişiklik yok animasyon artmış daha iyi değil mi rica etsem attığımız golleri nasıl yüklüyoruz ps4 de ben ne zaman yüklesem eski golleri gösteriyor bana resimli olarak anlatabilirmisin

iyisini kotusunu gectim animasyonun artmasi durduk yere olacak biseymi ? bence olmaz

share tusuna 1 kez basarsan basmandan 15 dakika oncesini kaydeder

share tusuna 2 kez basarsan bastiktan sonraki 5 dakikayi kaydeder

misal gol yada pozisyon tekrarini kaydedeceksin tekrardayken 2 kez share tusuna bas ve kendi ekleyecegin tekrari oynatmaya basla

ordan ciktiktan sonra share factory de kesip bicer ve muzik eklersin

ben boyle yapiyorum en azindan

facebook falan kullanmiyorum cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 30 Eylül 2014; 16:42:22 >

• Keşke bir sürpriz olsada oyun erken gelse fifayı aldım ama sevemiyorum. oyunda istediğim herşeyi yapamıyorum malesef.
    pes demo olmasına rağmen tam istediğim gibi olmuş. online da aman sabahlar olmasın deriz.
  • arkadaslar aklimdaki sistemi o zaman cabucak anlatayim size

haftanin golu yarismasina eklemek istediginiz golu cuma-cumartesi-pazar gunleri icerisinde konuya ekliyorsunuz.

pazartesi gunu ben butun ekleyenlere pm atiyorum ve eklenen gollerden birinci en begendikleri, ikicini begendikleri ve ucuncu begendikleri golu soruyorum.

bunun sebeide en begendikleri gole 5, ikinciye 3, sonucuya 1 puan.

gelen cevaplara gore carsamba gunude haftanin golu aciklaniyor...
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    ps3 te peki hocam?
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    tşkler deniyecem
    animasyonun artmasi durduk yere olacak iş değil doğru söylüyorsunda iyi birşey değil mi bu
    oynayış ve oyun hızını ellemesinler diğer yönlerini geliştirisen bunda sakınca yok şu çimlere bir el atsalar çok iyi olacak
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    FİFA 15 DEMO VE PES 15 DEMO VAR ikisinide oynadım . fifanin 5dk. demosu bile yarıda sıkıyor, pes15 ise 10 dk demo bitse bile saatlerce oynuyorum.
    işin temel kritik noktası burda zaten, EA fifa yi senelerdir yapıyor, ama oyuncu ile ds4 arasında sanki lag varmış gibi bi türlü istediğini ekrana yansıtanıyor. oysa pes 15 de adamlar dedidiğini yaptı walla
    PITCH IS OURS diyerek , sözün özü ea ya siz gidin kumda oynayın dedi...
  • Bende Pes 15 demosunun 30 dakikalarında sıkıldım kapatasın geldi.
  • Bende varım dostum
  • süperstarda juventusu bir türlü yenemiyorum. her maç 3 atıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

PES 13 de 6 yön olayı vardı yanlış biliyorsam düzelttsin arkadaşlar ya 6 yada 8 yön olayı bir futbolcu kendi çevresinde en fazla 8 yöne dönebiliyordu pes 13 de bu pes 14 ile birlikte 360 derece olmuştu PES 15 de de devam ediyor haliylen.

Ne fydsi vr? Ha 8 derce hha 360? ne fark var?

Kusura bakma ama, bence bunu soran birinin bu forumda olması ve takip etmesi bile komik!!!

Bilmiyorum suç mu?Anlatsanız öğrenecez neyse blokla o zaman beni.Oyunda ne işe yaradıiğını bilmiyorum takip ediyorum bilgiler ediniyorum bu kimseyi ilgilendirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: memati2626

ps3 te peki hocam?

ps3 teki durumu bilmiyorum hocam

ben ps3 te hep telefonla golleri çekiyordum
  • ustad sana tesekkur ederim!

sayende su skillsleri ogrendim, 2-3 gundur ustunde calisiyordum.

ilk baslarda biraz bocaladim ama daha sonra once sag sonra sol analogu kullanmam gerektigini anladim

resmen oyundan aldigim zevk 10 katina cikti...acaip goller yada pozisyonlar olmaya basladi...

ya insallah konami bok etmez..gerci ben oynanisa dokunacaklarini hic sanmiyorum ama..

su fluid formation ile oyun resmen baska bir boyutta.bunu kullanlar onlineda cok is yapacak.

barcada top bendeyken messi,neymar,suarez uclusunu ileride birbirine yakin cizgi halinde cf yaptim, karsi defans kimi tutacagini sasirdi.

xavi iniesta ara toplariyla adamlari manyak ettim resmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evs4evs -- 30 Eylül 2014; 20:54:01 >
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.