Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
46.500
Cevap
100
Favori
902.085
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
Giriş
    5363 Mesaj
    ps3'ün gücü 60 fps ye yetecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Yarbay
    7923 Mesaj

Sanmıyorum futbola gireceklerini ama olurda yaparlarsa onuda dört dörtlük yaparlar orası kesin.
    |
    |
    Bahsedilenler: emiLL
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    offf diyorum offf fifa ha al sana fifa..

Yarıldım gülmekten... Simulasyona bak simulasyona gel...

• Yüzbaşı
    989 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Ya arkadaşlar maç içinde rakip bazen bi pas trafiğine giriyor ardı arkası kesilmiyor. Sizde de böyle mi?
    quote:

Ya arkadaşlar maç içinde rakip bazen bi pas trafiğine giriyor ardı arkası kesilmiyor. Sizde de böyle mi?

quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Yapay zeka kendi yari sahasinda bir top ceviriyor kolu birakip izlemek lazim. Istesende mudehale edemiyorsun.

Aynen bende bir kaç defa fark ettim resmin deli oldum kolu bıraktım izledim okadar yani :)

Orijinalden alıntı: esevetnov

quote:

quote:

Yapay zeka kendi yari sahasinda bir top ceviriyor kolu birakip izlemek lazim. Istesende mudehale edemiyorsun.

Aynen bende bir kaç defa fark ettim resmin deli oldum kolu bıraktım izledim okadar yani :)

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

quote:

quote:

cozumu basit,

butun adamlari geriye cekin, birakin gelsinler.

bu sekilde ileriye dikine oynamaya basliyorlar,

ileride topu kazanacaginiza kendi yari alaninizda kazaniyorsunuz.
    |
    |

• Binbaşı
    1777 Mesaj
    Milletin şikayet ettiği şeyi gerçekten anlayamıyorum. Top kapamamaktan şikayet ediyorlar. Yani o zaman bu adamlar fifayı görseler bi daha hayatta yüzüne bakmazlar. PES bundan önceki serilerde en kolay oyundu hep. Hele ki geçen sene PES 14 lob pasın da etkisiyle oyunda Süperstarda fark atmadığın takım kalmıyordu. Ne güzel işte adamlar yapay zekayı adam gibi yapmışlar. Adam gibi oynuyorlar takım gibi salak bi yapay zeka yok bundan daha güzel ne olabilir ki. Bu oyunu bizim ordaki kafeye kurdum ki hep pes 13 oynuyorlar orada. PES 14 yüzüne bakmadılar. Kafenin sahibi ve oradaki bazı çocuklar oyuna bayıldı. Bu demektir ki geçen seneden farkı var oyunun bu sene oynanacak bütün kafelerde ve online olarak da. Oyun zor olmalı offline da hatta süper star ın üstü olan bi seçenek daha olmalı. Fifa da World Class ın üstü var Legandary adamlar sana top göstermiyor orada. Ben pes i zor olmasını istiyorum Konami oynanış olarak bu işi başarmış diyebilirim demoya bakarak full sürümde çok daha iyi bir oyun bekliyor bizi...
    |
    |

PLAYSTATION 4 SHARE BUTTON FACEBOOK GRUBU...

• Yarbay
    8250 Mesaj

Messi ile oynamak gerçekten çok keyiflibirde messi'nin top sürüşü aynı gerçek deki gibi olmuş.
    |
    |
    xyro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:ERTANTR
  • Yarbay
    3471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    YasinJR10

online altyapıda gelişme varmı

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Rezalet oyun olmuş boyleyse fifa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    468 Mesaj
    1999 dan beri fifa oynamadım. Fifa 15 demosunu beğenince tam sürüm oyunu ps4 e aldım. Bir haftaya yakın bir süredir online season da 20-30 civarında maç yaptım. Oyuna aşina olmadığım için ve online a yeni başladığımdan dolayı maçlarda çok ezik ve farklı skorlarla yenileceğimi düşündüm. Ancak çok enteresan bir şekilde durum tam tersi oldu. Tamam fifa yı çok iyi beceremiyorum ama karşıma çıkan rakipler de benden çok ta üstün değiller. Tabi malubiyetim daha fazla ama maçlar genelde berabere sonuçlanıyor. Arada yensem de daha çok yeniliyorum ama 0-1, 1-2, 2-3 gibi skorlarla yeniliyorum. Şimdi bu fifacı rakipler pes te karşıma çıksa onları çok farklı skorlarla yeneceğimi iyi biliyorum. Çünkü pesi iyi oynayabilmek için yıllarını vermen gerek.
    Demem o ki fifa oyuncuları oyun kurmaktan, taktik ile oynamaktan, hazırlık pasları yapmaktan, falan anlamıyor daha doğrusu oyun bunu gerektirmiyor. Yani fifa oynamak için yıllarını vermen gerekmiyor çünkü fifa futbolla çok ta alakası olmayan, futbola ve beceriye ters düşen bir yapısı var. Oyun içinde rakipler sizden çok farklı şeyler yapamıyor. Genelde yediğim goller arapası ile adam kaçır bas deparı adam uçsun gitsin kaleye kaleciler de zaten malın önde gideni al sana gol. Oyunda göze hoş gelen beceri ve yetenek isteyen golleri göremiyorsunuz.
    Pes i neden sevdiğimizi bir kez daha anlamış bulunuyorum. İyi ki konami pes i çıkarıyor da bu tarz saçma oyunları oynarak vaktimize yazık etmiyoruz.
    Kısaca, en kötü pes en iyi fifa ya fazlası ile bedeldir.

• Yarbay
    4066 Mesaj

sadece güldüm okurken
    mehmetozkan83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11690 Mesaj
    Arkadaşlar birşey soracam ps3de çok kolay yükleyebiliyordum attıgım golleri filan ps4 nasıl yükleyecez denedim ama olmadı share tuşuna basıyorum sonra video yükle diyorum ondan sonra bakıyorum golü yüklememiş sadece top içeri girmiş onu gösteriyor çözemedim gitti resimli anlatabilirseniz çok iyi olur tşkler
    |
    |

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

1999 dan beri fifa oynamadım. Fifa 15 demosunu beğenince tam sürüm oyunu ps4 e aldım. Bir haftaya yakın bir süredir online season da 20-30 civarında maç yaptım. Oyuna aşina olmadığım için ve online a yeni başladığımdan dolayı maçlarda çok ezik ve farklı skorlarla yenileceğimi düşündüm. Ancak çok enteresan bir şekilde durum tam tersi oldu. Tamam fifa yı çok iyi beceremiyorum ama karşıma çıkan rakipler de benden çok ta üstün değiller. Tabi malubiyetim daha fazla ama maçlar genelde berabere sonuçlanıyor. Arada yensem de daha çok yeniliyorum ama 0-1, 1-2, 2-3 gibi skorlarla yeniliyorum. Şimdi bu fifacı rakipler pes te karşıma çıksa onları çok farklı skorlarla yeneceğimi iyi biliyorum. Çünkü pesi iyi oynayabilmek için yıllarını vermen gerek.
    Demem o ki fifa oyuncuları oyun kurmaktan, taktik ile oynamaktan, hazırlık pasları yapmaktan, falan anlamıyor daha doğrusu oyun bunu gerektirmiyor. Yani fifa oynamak için yıllarını vermen gerekmiyor çünkü fifa futbolla çok ta alakası olmayan, futbola ve beceriye ters düşen bir yapısı var. Oyun içinde rakipler sizden çok farklı şeyler yapamıyor. Genelde yediğim goller arapası ile adam kaçır bas deparı adam uçsun gitsin kaleye kaleciler de zaten malın önde gideni al sana gol. Oyunda göze hoş gelen beceri ve yetenek isteyen golleri göremiyorsunuz.
    Pes i neden sevdiğimizi bir kez daha anlamış bulunuyorum. İyi ki konami pes i çıkarıyor da bu tarz saçma oyunları oynarak vaktimize yazık etmiyoruz.
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

+1000000

Açın bakın FUT sayfasını ağlıyorlar resmen oyundaki saçmalıklardan ve sizin anlattığınız kolay gol olması sebeplerinden dolayı.

Hatta birisi 'ULAN FIFA TOP TOPLAYICI ÇOCUK YAPMAYI BİLİYORSUN AMA ŞU GOLLERE ÇARE BULAMIYORSUN ' gibi bir şey söylemiş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    962 Mesaj
    Oyun aşırı keyifli ve birbiini tekrarlamayan çok güzel goller oluyor onlardan bir tanesi Napoli ile attığım gol.

http://www.youtube.com/watch?v=cSAxmcpAm4o&feature=youtu.be
    ufak tefek eksikleride düzeltip, oyunun üzerine brz daha koyarlarsa.. full sürümde bu oyun efsane olur. oynanış çok iyi.. görüntü mükemmel
    hiç böyle olucağını ummuyodum. pes benm için bitti derken, pes yine doğdu
    günler geçmicek gibi. daha 1,5 ay var
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

Oyun aşırı keyifli ve birbiini tekrarlamayan çok güzel goller oluyor onlardan bir tanesi Napoli ile attığım gol.

quote:

Hocam gol çok güzel.ama pas da çok hoşuma gitti

• Yüzbaşı
    962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Hocam açıkçası oyunu o kadar çok fazla değişik kombinasyonlarla kurabiliyorsunuz ki bu tarz güzel goller kaçınılmaz oluyor.Bir an önce master lig'e başlamamız lazım sabırsızlanıyorum gitgide..
    |
    |

• Yarbay
    3061 Mesaj
    hala ligler ve olucak takımlar açıklanmadı degilmi oyunun çıkmasına az az kaldı
    quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 2015 demoyu nihayet uzunca oynama fırsatını buldum..Winning eleven demo için yaptığım olumlu yorumları, ne yazık ki bu oyun için yapamayacağım..Winning elevenda, kafamızdaki her şeyi oyuna yansıtabiliyorduk.. Oyun, öyle akıcıydı ki, eski pes/winning serilerindeki gibi oynadıkça oynayasımız geliyordu..Pes 2015 demoda, insanı oyundan soğutan bir hantallık bir yavaşlık var. Pasların defans tarafından kesilmesi,yapay zekanın rahatça kademeye girmesi, forvet oyuncusunun önünü kesmesi,malesef oyunu yine pes 2014 teki gibi sıkıcı bir yapıya dönüştürmüş..Winningteki, o müthiş bindirmeleri ,atakları görmedim..Sözün kısası,winning eleven demosunu oynarken çok eğlendim;pes demosunda ise yapay zekanın gol atıp defans, yapmasını sadece izlemekle yetindim ve sıkıldım...Playstation 1 ve playstation 2 dönemindeki efsane pes serileri, kesinllikle winning eleven demosu gibi keyifli oyunlardı..Pes 2015 demosu gibi,defans yapmanın ve gol atmanın zor olduğu bir pes oyunu hatırlamıyorum..Eğer pes 2015 demosundaki, bu sıkıcı yapının adı simülasyonsa, altı üstü işten güçten fırsat buldukça 2 maç atıp eğleneceğiz, gerek yok bu kadar kasmaya!!Bir oyun için önemli olan,simulasyon olmasından öte, oyuncu, kullanıcı dostu, keyif veren bir yapıda olmasıdır!Eğer , pes 2015 in tam sürümü, bu demo gibi çıkarsa, pes 2013 oynayanlar,oyunlarına devam edecektir..
    quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 2015 demoyu nihayet uzunca oynama fırsatını buldum..Winning eleven demo için yaptığım olumlu yorumları, ne yazık ki bu oyun için yapamayacağım..Winning elevenda, kafamızdaki her şeyi oyuna yansıtabiliyorduk.. Oyun, öyle akıcıydı ki, eski pes/winning serilerindeki gibi oynadıkça oynayasımız geliyordu..Pes 2015 demoda, insanı oyundan soğutan bir hantallık bir yavaşlık var. Pasların defans tarafından kesilmesi,yapay zekanın rahatça kademeye girmesi, forvet oyuncusunun önünü kesmesi,malesef oyunu yine pes 2014 teki gibi sıkıcı bir yapıya dönüştürmüş..Winningteki, o müthiş bindirmeleri ,atakları görmedim..Sözün kısası,winning eleven demosunu oynarken çok eğlendim;pes demosunda ise yapay zekanın gol atıp defans, yapmasını sadece izlemekle yetindim ve sıkıldım...Playstation 1 ve playstation 2 dönemindeki efsane pes serileri, kesinllikle winning eleven demosu gibi keyifli oyunlardı..Pes 2015 demosu gibi,defans yapmanın ve gol atmanın zor olduğu bir pes oyunu hatırlamıyorum..Eğer pes 2015 demosundaki, bu sıkıcı yapının adı simülasyonsa, altı üstü işten güçten fırsat buldukça 2 maç atıp eğleneceğiz, gerek yok bu kadar kasmaya!!Bir oyun için önemli olan,simulasyon olmasından öte, oyuncu, kullanıcı dostu, keyif veren bir yapıda olmasıdır!Eğer , pes 2015 in tam sürümü, bu demo gibi çıkarsa, pes 2013 oynayanlar,oyunlarına devam edecektir..

Niye iki oyun cikariyorlarki anlamiyorum arkadas bir tane ciksin oynayalim bu ne we biri oteki pes ayni bokun laciverti biri hizli biri yavas boyle seyler oyundan sogutuyor adami

Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.