Şimdi Ara

Pro Club:StaRz Of Fifa(TECRUBELİ OYUNCU ARANIYOR)Central Europe 5. si Namalup!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Pro Club:StaRz Of Fifa(TECRUBELİ OYUNCU ARANIYOR)Central Europe 5. si Namalup!!!!

Kadro Surekli Guncellenecek
    Simdilik Kadromuz:
    RS:Frozen-Arrow123(Kaptan)
    LS:Brasil_Boy_94
    Cam:Kerpeten_Ali10
    LCM:Fenerboy1881
    RCM:MiroslavStoch
    LWB:ANY
    LCB:xEpicOwnage
    CB:Borislav93
    RCB:Lifeless93
    RWB:ANY

Takımın Recordları:120 Galibiyet 7 Beraberlik 3 Malubiyet
    Takım Puanı:5000
    Takım Stadı:55.000 Kişilik:Burdan Cıkış Yok
    Takımın Europe Ligindeki Sırası:4
    Aradımız Oyuncu Kriterleri:Forvet ise tek top hizli duşuncek ve takım oyunu topu fazla surmicek egoist oynamicak arkadaşlar forvet olarak başvuru yapabilir 85+ limit
    Orta Saha ise genellikle hizli oynicak yardımlaşıcak defanstan ileri pas alışverişini sağlıcak en önemlisi akıllı oynıcak ezbere değil
    Defans Back Olarak Oynıcak Arkadaşlar ileri gelebilir cunku 5 defans oynuyoruz kendini fazla yormadan oynicak arkadaşları bekliyoruz
    Eger Bu Kriterlere Uygun Bana Psn den Ulaşın
    Oyun Felsemiz:Focus+Teamplay+Fast Thinking Play x1x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promurder -- 11 Nisan 2011; 14:28:53 >

• Hayırlı Olsun Bakalım Kimler Gelcek
  • Beyler Başvurularınız Konuya yaparsanız sevinirim cunku gsm ayarlıyamadım kimseye ozel mesaj atamıyorum beceremedim
    Nese Psn leriniz Mevki Rating Overall Ve Mevki Sıralamasıyla Yazın Ondan Sonra Alınacaksınız Clubte Kısaltma kUfur Bile Kullanılmaz Her Saat Maç OLablir Hafta Sonları Online Suresi Fazla OLan Arkadaşlar Tercihim bnm
  • Toplanma Saatlerini Karar Veririz Ondan Sonra Eklerim Hafta İçi İçin Clubteki Coğu İnsan Fifa 10danda tecrubesi var ve 1000macın ustunde coğu arkadaşımız gerçekten hızımıza ayak uydurabilcek insaları bekleriz 1 arkadaş talepte bulunu alındı psn inin buraya yazarsa sevinirim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suspect.TWT -- 21 Şubat 2011; 1:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suspect.TWT

Virtual Pro Club serüvenine MAXIPRO ile başlamıştım,gayet zevkliydi onlarla oynadığım maçlar.Hepsinin yeri bende farklı yani,yarın bir gün "ufuk gel kardeşim,tekrar kuruyoruz takımı" derlerse yine giderim,en başında bunu belirteyim.

Şuan oynamayı bıraktıkları için ben de kulüpten çıktım,zaten onlarda çoktan onay verdiler bu duruma.Anlaşamadığımız için çıktığım falan düşünülmesin.Uzun süredir oynamadığım için özlemini çekiyorum VP'nin.Bir kaç yere başvuru yaptım,buraya da yapıyorum.

Oynadığım mevki kanatlardır,LM - LW - RM - RW yanısıra LWB RWB 'de oynarım.Oyundaki skill moveları çok iyi kullanırım,sürekli kullanmam elbet ama yeri geldiğinde çalım atarım.Onun dışında hep paslı oynarım.Bencillik yapmam,vokiceki yani volkan abiden sihirbaz lakabını almış biri olarakta kendi hazırladığım bir video var.

http://www.youtube.com/watch?v=TTCzIVQMr2g

Genelde her akşam online olurum,saat olarak akşam 8-9'da ps'yi açarım eğer maç olursa gece 2,3'e kadar otururum.Haftasonları daha da geç durabilirim.

Edit : imla hatası

maxi proya noldu ya hıc goremıyorum en son mac yapmıstık onlarla

• Sadekar askere gitti,onun eksikliğinin yanısıra bazı arkadaşlarda işleri sebebiyle erken yatmak zorunda oldukları için devam etmekte zorluk çektiler.Vakit bulamadılar haklı olarak.Bu tarz sebepler sürekli üst üste geldiği için bizde kendi aramızda konuştuk bıraktık oynamayı,fakat ilerde ne olur takım tekrar toplanır mı vs. hiç bilmiyorum,toplanacağını sanmıyorum herkes işiyle gücüyle uğraşıyor yani. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suspect.TWT

Sadekar askere gitti,onun eksikliğinin yanısıra bazı arkadaşlarda işleri sebebiyle erken yatmak zorunda oldukları için devam etmekte zorluk çektiler.Vakit bulamadılar haklı olarak.Bu tarz sebepler sürekli üst üste geldiği için bizde kendi aramızda konuştuk bıraktık oynamayı,fakat ilerde ne olur takım tekrar toplanır mı vs. hiç bilmiyorum,toplanacağını sanmıyorum herkes işiyle gücüyle uğraşıyor yani. :)

psn ne hocam sole konuşalım
  • Ben vazgeçtim hocam,başarılar.
  • Ooo hayirli olsun.
    Kacinci kulup bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Ooo hayirli olsun.
    Kacinci kulup bu ?

Ayıptır Solemesi Cok Tecrubeliyim Club Konusunda Turkrsiders-Veteran Turks-Nightwatcher-Paticik-Legendary Turks-11 Legend Turks-Veteran TurkRaiders-Tek Pas FC
  • tek basina kalmissin osman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

quote:

Ooo hayirli olsun.
    Kacinci kulup bu ?

Ayıptır Solemesi Cok Tecrubeliyim Club Konusunda Turkrsiders-Veteran Turks-Nightwatcher-Paticik-Legendary Turks-11 Legend Turks-Veteran TurkRaiders-Tek Pas FC

Atıldığın klupleri mi yazdın osman ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

Ooo hayirli olsun.
    Kacinci kulup bu ?

3tanesi kendi clubum zevzekliğin zulumu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumpman_Ali

tek basina kalmissin osman

senin gibi 1insan tanımadım yeni clubte zevkine oynicaz dedik butun saygısızlıkları yaptın saçma sapan herşey yaptın ben sana yeterişnce insanlık yaptım orda seni bekliyoruz gitmiş killzone girmiisin ne halin varsa gor cok havalandın ayrıca senn gbi arkadaş olcana tek oynarım daha ii velet kısa kes kerpeten veya epizden insalık oğren ole gel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

Ooo hayirli olsun.
    Kacinci kulup bu ?

3tanesi kendi clubum zevzekliğin zulumu yok

bak kendine gelince sinirlenip neler diyorsun :)

Sen bizim klup sayfasına yüzlerce mesaj atıyorsun

• 2 kelimesinden biri küfür olan epic mi??osman yasindan kücük davraniyorsun. can clube girdigi gibi cikti fb burak cikmis davut abiyi atmissin . daha gecen bana chatte gel diye yalvarmiyomuydun .maclarda hep kahraman olak istiyorsun egoist.sen benim seviyemde degilsin chatten kücük cocuk gibi bana küfür edip ciktin.bidaha da buraya mesaj atmiyacagim korkma.
  • Yazmak istemiyordum ama yazayım bu şahsiyet beni klübe davet etti bir maçta 2 kez üst iste yanlış pas attım lağında etkisi vardi chatden saçma sapan küfür etmeye başladı cevap yazmadım çıktım klüpten. Küfürlere cevap yazmadığım için küfürleri yediğimi sanma. "Her lafa bir cevabimiz vardır ama önce lafa bakarım laf mı diye sonra adama bakarım adam mı diye" Hz Mevlana. Sana iyi klüpler.
  • Kulübün ismini sevdim Osman. Başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Kulübün ismini sevdim Osman. Başarılar dilerim.

saol kardeşim kimi forvetler var topu alıp giden onlar meşaj atmasın ii club olduğumuz belli olsun diye ismi ole koyduk emre gibi copler takıma gelmek istemesin diye terbiyesizin teki bn kufretmişim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.