Şimdi Ara

Bu Oyunu Oynayan Var Mı? [Football Kingdom]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mmeehhmet Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
3
Favori
13.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Bu Oyunu Oynayan Var Mı? [Football Kingdom]

Bu Oyunu Oynayan Var Mı? [Football Kingdom]

Toptan yola çıkarak; 2002 Dünya Kupası topu olan Fevernova olduğuna göre oyun 2002-2003'te çıkmış.
    Oyundaki top fiziği heralde şu an ki oyunların hiç birinde yok. Falsoyu resmen hissettiriyor. Çimlere bittim adeta.
    Futbolcu grafikleride iyi olsa bu oyun ne PES bırakırmış, ne FIFA. Keşke nextgen olarak yapsalar tekrar.

• Abowww çok gerçekli læ.Keşke Next gen'e uyarlansa bittim resmen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Abowww çok gerçekli læ.Keşke Next gen'e uyarlansa bittim resmen.

Vallahi 2002'de bunu yapabilen Namco, 2009'da neler yapar. Düşünemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Abowww çok gerçekli læ.Keşke Next gen'e uyarlansa bittim resmen.

Vallahi 2002'de bunu yapabilen Namco, 2009'da neler yapar. Düşünemiyorum.

Bu oyun şöyle gelip sadece grafiklerini yükseltseler next-gen için müthiş olur paslar çok güzel
  • Oyun videolardan çok güzel bi futbol oyununa benziyor,çok merak ettim şu an indiriyorum.Galatasarayın galibiyetini izledikten sonra oynayıp yorumlarımı yazarım
  • Çok iyi oyunmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leonskennedy

Oyun videolardan çok güzel bi futbol oyununa benziyor,çok merak ettim şu an indiriyorum.Galatasarayın galibiyetini izledikten sonra oynayıp yorumlarımı yazarım

O zaman hiç yorum yazamıycaksın
  • quote:

Oyun videolardan çok güzel bi futbol oyununa benziyor,çok merak ettim şu an indiriyorum.Galatasarayın galibiyetini izledikten sonra oynayıp yorumlarımı yazarım

Ben iki üç kere indirdim ama sürekli ana menüden sonrası çalışmadı. Hayellerim yıkılmıştı.
    Sorun Ps2'de mi, DVD'de mi, oyunda mı yoksa ben de mi çözemedim.
    Umarım sizinki çalışır.

• off offf sanki gerçek maç izliorum
  • Patch bile cikarmis we-lab oyun icin ingilizce ve guncel futbolcular en son patch 2008 ortasinda yayinlan mis...
  • oyun harika gözüküyor, ne varsa ps2 de var kardeşim
  • Muhteşem görünüyor gerçekten
  • şutlar, dönüşler, paslar, adamların koşuşları, adam geçmeler... hepdi bana pes'i anımsattı. ama daha farklı birşey var bu oyunda. oyuncuların koşma stilleri, çalım atma teknikleri, grafikler vs. geliştirilip piyasaya sürülse, üstte bir arkadaşın dediği gibi " ne pes bırakır, ne fifa"
  • quote:

Orjinalden alıntı: quatronic

oyun harika gözüküyor, ne varsa ps2 de var kardeşim

Aynen öyle valla...
  • quote:

Yazarım dediysem yazarım,rahat ol sen

Arkadaşlar oyunu oynadım,gerçekten video da ne görüyosanız o.Herşeyden önce oyun pes e çok benziyor ama topun ve oyuncuların fiziği gerçekten çok hoş,oynaması çok eğlenceli.Frikiklerde falan topun hangi bölgesine vurmak istediğinizi seçiyorsunuz ona göre top falso alıyor.Oyunda daha bir maç yaptım sıcağı sıcağına yazmak istedim bakalım oynadıkca he gibi kusurları çıkacak.Şimdilik gözüme çarpan kaleciler biraz kova Onun dışında böyle bir oyun neden avrupada çıkmamış,devamı gelmemiş anlamadım,pes en iyi dönemlerinde fifa daha ortalarda yokken bile pes ciddi rakip olabilirmiş bu oyun halbuki,Neyse oynamaya devam.Bu arada oyun japonca ben ingilizce patch buldum ama pek bişey değişmedi bakalım uğraşıyorum hala.Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 12 Nisan 2009; 21:31:53 >

• quote:

quote:

Yazarım dediysem yazarım,rahat ol sen

Arkadaşlar oyunu oynadım,gerçekten video da ne görüyosanız o.Herşeyden önce oyun pes e çok benziyor ama topun ve oyuncuların fiziği gerçekten çok hoş,oynaması çok eğlenceli.Frikiklerde falan topun hangi bölgesine vurmak istediğinizi seçiyorsunuz ona göre top falso alıyor.Oyunda daha bir maç yaptım sıcağı sıcağına yazmak istedim bakalım oynadıkca he gibi kusurları çıkacak.Şimdilik gözüme çarpan kaleciler biraz kova Onun dışında böyle bir oyun neden avrupada çıkmamış,devamı gelmemiş anlamadım,pes en iyi dönemlerinde fifa daha ortalarda yokken bile pes ciddi rakip olabilirmiş bu oyun halbuki,Neyse oynamaya devam.Oyun japonca ben ingilizce patch buldum ama pek bişey değişmedi bakalım uğraşıyorum hala.Saygılar...

Kardeşim iyi güzelde link vermek yasak aman diyorumm editle kimse görmeden

Edit : Alıntı mesaj içerisindeki oyun linkleri silinmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oyun çok güzle videoları tekrar izledim namco duy sesimizi oyun bu haliyle gelse grafikleri iyileştirilse yeter
  • quote:

Kardeşim iyi güzelde link vermek yasak aman diyorumm editle kimse görmeden

Dostum teşekkürler hatırlatma için.Bi anlık dalgınlıkla paylaşayım diye yazmıştım neyse sildim kimse görmedi herhalde
  • Ben gördüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

Ben gördüm.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.