Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar elinde fazla keyi olan varmı ya da accsini sadece 15dkliğine ödünç vercek varmı bir türlü cbye secilemedim cok merak ediyorum sadece bi 15dk girsem yeter obye kadar beklemeye değermi benim açımdan onu merak ediyorum yardım edeceklere simdiden tesekkür ediyorum
  • 15 dk da sehirden cıkamassın zaten diger arkadas paylasırım demisti ona pm den ulas istersen ben zaten 2 kisi kullanıyorum sahibi giremedi olsun.LvL 10 conjurer yaptım bi sonraki job summoner suan petim var ama auto atack yapmıyor.Zaten bug varmıs yarın hunteress deniyecegim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

15 dk da sehirden cıkamassın zaten diger arkadas paylasırım demisti ona pm den ulas istersen ben zaten 2 kisi kullanıyorum sahibi giremedi olsun.LvL 10 conjurer yaptım bi sonraki job summoner suan petim var ama auto atack yapmıyor.Zaten bug varmıs yarın hunteress deniyecegim...

evet seni biliyorum 2kişi kullanıyorsun sağol düşündüğün için diğer arkadaşta online değil pm atacağım şimdi.
  • ne zaman obye gececek güzele benziyor
  • 2009 ocak deniliyor sitesinde ama gorucez oynamalar olur buglara baglı bayada bug var yani ama 2 ayda hallederler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

2009 ocak deniliyor sitesinde ama gorucez oynamalar olur buglara baglı bayada bug var yani ama 2 ayda hallederler

oo cok var daha yaw
  • Bende Level 10 oldum sonunda. Yarın gidip Magician olacağım.
    Ama aklıma bir şey takıldı. Wand mı kullanmak iyi, yoksa Staff mı daha iyi. Şu an elimde staff var satıp wand mı alsam diye düşünüyorum.
  • Eline hngisi gecerse onu kullanırsın okadar parayı nasıl yaptım lvl 10 weaponlar 8 k mı neydi 1 tane alsan digerini alamassın ben 12 k mı ne yapmıstım lvl 10da job degistiginde skillere baya puan gitti cunku C..skill(suan aklımda yok tam yazılımı) puanları filan geliyor.Tabi ondan sonra karar vermek zorundasın wand mı staff mı diye ama deneyerek kendin ogrenirsin.Jobu sectiginde C.. skillerinde bunlarla ilgili skiller cıkıyor ve 1 tarafa yoneldiginde(yukselttiginde) diger taraf dusuyor.Ayrıyetten silahların biri fazladan crit verirken digeri mana regen veriyor bunları dikkate alarak secimini yapabilirsin...
  • Yok şu an elimdeki Lvl 10 luk staff değil. 6k lık olan staff ı kullanıyorum. Fakat bunu satarsam lvl10 bi wand ya da staff alabilirim gibi geliyor bana. Direk Arms Dealer dan değil de kişilerden almak daha mantıklı zaten. Yarı fiyatından bile ucuza satıyorlar. Wand mı Staff mı konusunda hala çok kararsızım ama bakalım artık durum ne gösterecek. Ha bir de Orb Power diyor. O ne oluyor onu da bilmiyorum bak. Wand lardın Orb Power ları daha yüksek.
  • Cok fazla satılmıyor millet zone chatten bagıra bagıra arıyorlar sen gorduysen al 2 sinide denersin yani daha ileri gidicek degilsin sonucta cb git diger taraftan warrior yada hunteress filan dene farklı zone oldugundan sıkılmassında...

Ayrıyetten yarına kadar serverlar kapalı tam kacta acılıcagını hesaplamadım oyunun forumlarından bakabilirsiniz...
  • oyuna girebilen arkadaşlar pvplerden felan foto atsanız.şehir dışında biryerlerden oyunu merak ediyorumda
  • Server lar gene kapalı
  • Yukarıda yazdım ya yarına kadar kapalı saat farkı kac bilmiyorum tam olarak belki bu gece ye bile denk gelebilir acılması...
  • Bir de şimdilik yok ama ileride bazı ülkelere IP ban olacakmış. Listeye baktım oyunun oynanacağı ülkeler listesinde Türkiye yok. Umarım ilerde Türkiye ye bir blok gelmez.
  • US in ayrı versionu ve sitesi var zaten onlar ayrılıcak yakında,belki basından beri belki bazı ulkerler banlıdırda eu ya bizde girdigimizden bize ban yok...
  • grafikler fln güzele benziyor indiriyorum.

üyelik hemen alınmıyor herhalde belirli sayıda ?

üye oldum girdi foruma fln mail de geldi oldu mu üyelik anlamadım ben? key fln vercekmiydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 15 Kasım 2008; 12:17:57 >
  • Foruma girebilirsin ama closed beta sekmesini gormen gerekir oyuna girebilmen icin.Yok sadece kucuk bi bolum goruyorsan forumdan key beklemen gerekiyor.Keyide altta verdigim siteye giriyorsun...

http://www.pristontale2.com/pristontale/cbsignup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 15 Kasım 2008; 12:39:01 >
  • ss bekliyoruzşehirin içinden olmasın
  • key mail le gelecek herhalde üye olduğumuz gibi aktif olmassa?

inş gelir yaw ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 15 Kasım 2008; 20:54:55 >
  • Arkadaşlar oyun içi video zaten linklerin arasında orada direk oyun için video'ya bakabilirsiniz.Ayriyetten jedi_master arkadasimiz bir kaç screenshot koymuş orada oyun içide mevcut.Şimdi bizlerde çok yeni olduğumuz için oyunu kavramaya çalışıyoruz daha sonra rehber halinde sizlere bütün race ve classları ayrıntılı bilgileriyle ve screenshotları ile sunacağız.Ama benim uzun zamandır beklediğim oyundu ve buna değdi.Grafikler çok hoş harita çok büyük moblar çok kaliteli çizilip yapılmış ve görevler basitleştirilmiş.Standart bir mmo oyuncusunun pekte zorlanmayacağı bir oyun diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.