Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Server acık suan acc ı aktif olanlar girebilir...
  • yok yav hunter kardeş ben hala giremiyorum.V3 ile v2'yi indirmeye başlamadım henüz.Ben sana pm ile vereyim benim account'u sen bi dene istersen senin v2 ile giriyormu girmiyormu ona göre indireyim bende v2'yi.Olurmu?
  • Oluyor.Dedim ben sana gece indir diye benimkide yarıda patlamıs sonra devam etmedi inen dosyayı torrente yonlendirdim devam etti tamamlandı simdi oynuyorum sende torrentten indir baslamadıysan (baslasanda sorun olmazda) temiz olsun.Msjımın ustunde sag kosede PM buttonu var oraya bas yolla denerim sonra sifreni degisirsin istersen...
  • Haklısın keşke koysaydım gece ama saçma değilmi yav v3 ile patch yapıyor oyuna giriyor ama almıyor.Ben ona güvenip serverlerin açılmasını bekledim.Neyse şimdi verdim indirmeye 100 le çekiyorum.5.30 saat sonra bitiyor.Gece deneyebilirim anca bende.Bu arada yolladım bilgileri test edip bilgilendirirsin.Birde sana zahmet bir kaç screenshot koysana:D
  • Oynadıgım acc da benim ustume degil ama cb de oldugundan pek nda yı(kimse ulasıp bisey yapamaz ama olsun) cignemek istemem okadar ahım sahım bir grafigi yok lvl 7 bi charım var wizard yada summoner yapıcam iste takılıyorum bilgi edinmeye calısıyorum skillerle ilgili onları paylasırım zamanı gelince.Acıklamasını dun gece yapmıstım v2 gerktigini solemistim ben basladıgımda sende baslasaydın simdi girmistin ama neyse...
  • hmmm grafikler o kadar iyi değil diyosun yani.Skiller falan nasıl acaba onları görmek lazım tabi.Umarım hayal kırıklığı olmaz
  • Guzel genisletmisin konuyuSecilenler kastıkları classları soylerse iyi olur lvl 10da joblar 2 ye ayrılıyor.conjurer bide hunteress archer yada atalantayı secicem.Lvl 9 oldum 1 lvl sonra conjurer e gecicem mage de dusunuyorum ama petler yardımcı olucagını dusunuyorum...
  • Arkadaşlar sonunda bugün oyuna girebildim. Oyunun grafiklerini beğendiğimi söylemeliyim. Şimdilik sadece foruma koymak için oyuna girdim ve SS ler aldım. Aldığım SS lerden bazılarını yüklüyorum:

İşte Oyunumuzun Giriş ekranı
     PRISTON TALE 2  THE 2nd ENIGMA

Şu an için tek Server var

Oyuna ilk girişim olduğu için hiç karakterim yok. Hemen "New Character" e basıp yeni bir karakter yaratıyoruz

Karşımıza önce iki seçenek çıkıyor. "Tempskron" ve "Morion"

İlk olarak Tempskron karakterleri: "Fighter" ve "Huntress"

Bunlar da Morion karakterleri: "Knight", "Female Disciple" ve "Male Disciple"

İşte karakter yaratma ekranımız. Çok fazla seçenek olmasa da Closed Beta için bence yeterli

Unreal Engine kendini hissettiriyor. Bence grafikler Free to Play bir oyun için yeterli

Karakter yaratırken görünüm özelliklerinde sadece 4'er adet varyasyon var

Şimdi Karakterimizi seçip oyuna girebiliriz

Kısa süren bir Loading ekranı

Sonunda oyuna başlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 12 Kasım 2008; 18:16:56 >

• ooo çok sabırsızlandım şimdi 4 saat falan kaldı bende başlıyorum.Jedi kardeş çok teşekkürler verdiğin bilgiler ve screenshotlar için daha aydınlatıcı oldu.Grafikler buradan banada güzel gözüktü özellikle karakter yapılandırmaları detaylı gözüküyor.Hepsi güzellik yarışmasından çıkmış gibi maşallah:) Bol class seçimi oyuna çok renk katacağa benziyor.Arkadaşlar eğer ki devam edecekseniz oyuna bir guild kuralım nicklerimizi yazalım bir şekilde beraber takılalım zaten tek bir server varmış.Ben de girdikten sonra nickimi,race ve class'ımı belirtirim.Hunter kardeş bu pet olayları nasıl? summon pet mi yoksa oyun parasıyla falan alınan petler mi?
  • Summoner ın peti.Birde acele etme istersen heyecana gerek yok daha cb de toplansan ne olucak toplanmasan ne olucak hem okadar cok kisi giremez hemde ob ye gecerken genelde wipe yer butun charlar sen deneyebilicegin classları dene bilgilerini paylas yeter zaten azda olsa ingilizcen varsa adam bulursun dungeonlar questler icn filan toplanamasanda turklerle...
  • Bence şimdilik Guild kurmak için falan erken. Hele bi oyun OB ye geçsin bakalım. Sonuçta şu an oyunu oynayabilecek kişi sayısı sınırlı.
  • Server lar kapandı gine sanırım 1 saatlik bir bakım var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Oynadıgım acc da benim ustume degil ama cb de oldugundan pek nda yı(kimse ulasıp bisey yapamaz ama olsun) cignemek istemem okadar ahım sahım bir grafigi yok lvl 7 bi charım var wizard yada summoner yapıcam iste takılıyorum bilgi edinmeye calısıyorum skillerle ilgili onları paylasırım zamanı gelince.Acıklamasını dun gece yapmıstım v2 gerktigini solemistim ben basladıgımda sende baslasaydın simdi girmistin ama neyse...

Kurallar çiğnemek için vardır Bende v3 ü indirmiştim. Artık v2 daha yeni sürümse isimlendirmede bir faciayla karşı karşıyayız

• evet adamlar geri sayım yapıyor resmen.Neden bir CB için iki ayrı client yaparlar onuda anlamış değilim ama vardır bir bildikleri herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayspat

quote:

Oynadıgım acc da benim ustume degil ama cb de oldugundan pek nda yı(kimse ulasıp bisey yapamaz ama olsun) cignemek istemem okadar ahım sahım bir grafigi yok lvl 7 bi charım var wizard yada summoner yapıcam iste takılıyorum bilgi edinmeye calısıyorum skillerle ilgili onları paylasırım zamanı gelince.Acıklamasını dun gece yapmıstım v2 gerktigini solemistim ben basladıgımda sende baslasaydın simdi girmistin ama neyse...

Kurallar çiğnemek için vardır Bende v3 ü indirmiştim. Artık v2 daha yeni sürümse isimlendirmede bir faciayla karşı karşıyayız

Sus! senin acc ı koruyoruz iste kimse bilmiyor kullanıcı adını filan ama etik degil yoksa kim ugrasıcakta beta acc ı banlıcaklar bi suru resim koyarım buraya ama ugrasmak istemedim acıkcası zaten yayınlanan resimler videolar mevcut alıp koyulur yani sagolsun jedi ugrasmıs giristen itibaren butun adımları resimleyip koymus.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Hayspat

quote:

Sus! senin acc ı koruyoruz iste kimse bilmiyor kullanıcı adını filan ama etik degil yoksa kim ugrasıcakta beta acc ı banlıcaklar bi suru resim koyarım buraya ama ugrasmak istemedim acıkcası zaten yayınlanan resimler videolar mevcut alıp koyulur yani sagolsun jedi ugrasmıs giristen itibaren butun adımları resimleyip koymus.

Tamam kızma canım. Acc sana feda olsun

• İsimlendirme faciasına kurban gittik v3 le girmiyor sakın indirmeyin. v2 indirin
  • MMORPG deki eventleri şu linkten takip edebilirsiniz :http://www.mmorpg.com/features.cfm/view/special_offers
  • Zaten kayıt olan herkeze mail yoluyla haberler geliyor eventlarla ilgili...
  • sonunda kayıt olabildim şimdi cb ye seçilmek kaldı heralde key dağıtımı bitmiş kabul etmelerini bekleyecez artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.