Şimdi Ara

Prison Break mi; Breaking Bad mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
2
Favori
34.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında cevap çok kolay, çoğunluğun vereceği cevabı ben de biliyorum fakat diziler konusunda bir arkadaşı inandırmak için bu konuyu açtım. Kendisi Prison Break'i hiç izlemedi, fakat Breaking Bad'i izliyor. Sizin görüşlerinizi öğrenince umarım o da inanacak. Soru açık, tekrarlayım; Prison Break mi, Breaking Bad mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeRozan -- 1 Ağustos 2012; 6:28:08 >

• Çuvalla dizi izledim, imzamdalar. Breaking Bad her açıdan çok üstün bir dizidir, herkes sevemez, iki bölüm izleyip sıkılan da çoktur, burada Prison Break diyen de olabilir bu hiçbir şeyi değiştirmez. Bir de House'un yeri çok ayrıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 1 Ağustos 2012; 6:50:49 >
  • prison break dizisinin sağda solda övüldüğünü görüp izlemek isteyip 70,80 küsür bölümden gözü korkanlardanım Ayrıca hangi diziyi izlersem izleyeyim b.bad in yeri her zaman ayrıdır benim için en güzel diziyi getirin değişmem farklı bir durum benim ki..
  • İkisinide izledim/izliyorum ve Breaking Bad diyorum. Breaking Bad farklı bir boyutta, hiçbir dizi o boyuta ulaşamadı henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

İkisinide izledim/izliyorum ve Breaking Bad diyorum. Breaking Bad farklı bir boyutta, hiçbir dizi o boyuta ulaşamadı henüz.

anlat şu boyutuda herkes bilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

İkisinide izledim/izliyorum ve Breaking Bad diyorum. Breaking Bad farklı bir boyutta, hiçbir dizi o boyuta ulaşamadı henüz.

İzleyip de anlamayan var ise anlamaz zaten.
  • Breaking Bad.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

İzleyip de anlamayan var ise anlamaz zaten.

dediğimi tekrarlayımmı ?
  • İki dizide süperdir.Vaktin varsa ikisini de izlemelisin bence.Önce Prison Break'dan başla.Sonra Breaking Bad aksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 1 Ağustos 2012; 11:10:23 >
  • çok zor bir soru
  • Prison Break bence efsane olmuş bir dizidir o kadar basit değil. İkiside güzel diziler ve mutlaka izlenmeliler.
  • Prison Break
  • Prison Break daha çok keyif vermişti ilk sezonunda BB'ye göre.
  • İkisine de hayranımdır ama 3. 4. ve özellikle 5. sezonu ile açık ara farkla Breaking Bad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

İki dizide süperdir.Vaktin varsa ikisini de izlemelisin bence.Önce Prison Break'dan başla.Sonra Breaking Bad aksın...

+1 vaktin varsa ikisine de bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Prison Break daha çok keyif vermişti ilk sezonunda BB'ye göre.

Sen dur daha. İzlemeye devam et.
  • Breaking bad
  • Breaking Bad tabiki oyunculuklarıyla kurgusuyla çekimleriyle farkı takar Pb'e.
  • Prison Break
  • Breaking Bad.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.