Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PRİNTER SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    627 Mesaj
    canon s100 printer kullanıyordum yaklaşık 2 senedir kullanmayı bıraktım.tekrar kullanmaya başladım.ama önce kartuşlar kurumuştur diyerek yeni kartuşlar aldım.sorunsuzca taktım.test için bir sayfa yazı bastım ama yazıcı yazıyor gibi gözüküyor fakat sonunda bana bos kağıt veriyor.NE YAPMAM LAZIM?aaci yetiştirmem gereken işler var..

|
    |
    Driver inde problem olabilir birde sadece kartuş problem olmayabiliyor o tip kartuşlu printerlerde içlerinde bir yer daha kullanılmadığında problem olabiliyor ayrıca yazıcı ayarlarını bir yokla istersen eğer boya ayarları yada ekonomik modda çalıştırırsanda aynı problemi çıkarabiliyor.
    |
    |
    driveri nerden bulabilirim ?
    |
    |
    |
    |
    Bana kalırsa sorun kartuştan ziyade yazıcı kafasındaymış gibi geliyor.Yanlış hatırlamıyorsam Canon yazıcıların kafaları kartuştan ayrı.O yüzden kartuşlar nispeten ucuza satılıyor.Bence Canon teknik servisiyle bi konuş....
    |
    |
    ::MAIN PC::AMD Ryzen 7 1700 | ASUS ROG STRIX B350-F GAMING | GSKILL Flare X 4*8 GB DDR4-3200Mhz CL14 | SAMSUNG 960 EVO 250GB | MSI GT 1030 OC 2GB DDR5 | M AUDIO FAST TRACK C600 | M AUDIO BX5A D2 | Corsair Carbide 500R | Seasonic X850 | HP 2510i
    ::HTPC::AMD Phenom II X4 905e | GIGABYTE 880GMA-UD2H | GSKILL ARES 4*4GB 1600 CL9 | OCZ Vertex4 128GB | Sapphire HD 6450 1GB DDR3 | Auzentech X FI Prelude | Samsung SH-B123L | Silverstone Grandia GD05 | Seasonic M12 II 500W | SAMSUNG 27D5000NW
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: huysuzihtiyar

Bana driverden çok kartuş problemi gibi geliyor. Driver problemi olsaydı yazıcı görmüyor vs gibi bir hata mesajı verirdi. Darılma ama kartuşları takarken koruyucu bantı çıkarmışmıydın?

çıkardım tabiki

''Bana kalırsa sorun kartuştan ziyade yazıcı kafasındaymış gibi geliyor.Yanlış hatırlamıyorsam Canon yazıcıların kafaları kartuştan ayrı.O yüzden kartuşlar nispeten ucuza satılıyor.Bence Canon teknik servisiyle bi konuş.... ''

banada öyle geliyor ama nerden bulacam teknik servisi birde o var ne kadar tamir ücreti gider?.yazıcılar baya ucuzlamış :) yenimi almak icap eder ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayanka -- 19 Mart 2006; 21:57:48 >
    |
    |
    Hocam kartuşun memesinin tıkandığını makine anlamaz.Makine yazdırma işinde yalnızca kartuş kafasına emir gönderir.Dolayısı ile sorun senin kartuşunda.Zaten 2 sene kalıp da hala çalışsaydı şaşardım
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.