Şimdi Ara

Pringless yemeyin resmen zehir bu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar akşam binimde gördüm sadesini aldım. Sadesi daha az tuzlu yazıyor diye. Arkadaş resmen cipse tuz basmışlar tansiyonum çıktı. Onuda geçtim yedikten yarım saat sonra ishal oldum. 5 kere tuvalete gittim.

Verdiğim 8 lirayamı acıyayım yoksa midememi acıyayım. Bu cipsleri devlet piyasadan toplatsın. Milleti zehirliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o cipslerin içindeki diğer maddelerin yanında tuz masum kalıyor
  • Ya ben senelerce bilimum uyuşturucuyu, içkiyi içmişim. Sana mı soracam lan istersem hidroklorik asit içerim. Toplatacakmış devletmiş. Olm miden yoksa yeme kendini mi bilmiyorsun. Sabah kahvaltısında çiğ köfte yiyen insan var. Kendine iyi gelmedi diye bi şeye bu kadar agresif olan adama agresif yaklaşmayı seviyorum üstüne alınma. Ya da alın bana ne lan.

• O tuz değil, monosodyumglutamat / MSG. Tat arttırıcı kimyasal madde. Sürekli tüketilirse hassas kılcal yapısından dolayı göz retinasını bozup kalıcı körlüğe yol açıyor. Bu ayrıntıları doktorlar söylemez, göz hastanelerine de para gerekli, anladınız siz onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimi bildim bileli yiyorum zararını görmedim 8 liraya da pringless alıyorsan tarihi geçmiştir zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun vadede çıkar zararı. Pringles cips vs kuru yapıdadır, vücudu kurutur, dehidre eder. Ha onu gidermek için kola bira vs içersin ama o su gerçek hidrasyon sağlamaz, coğu direkt atılır, vücudun kurumuş ve yaşlanmış olarak kalır. Bunları doktorlar söylemez, cunku hastanelere müşteri gerekli, anladınız onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Uzun vadede çıkar zararı. Pringles cips vs kuru yapıdadır, vücudu kurutur, dehidre eder. Ha onu gidermek için kola bira vs içersin ama o su gerçek hidrasyon sağlamaz, coğu direkt atılır, vücudun kurumuş ve yaşlanmış olarak kalır. Bunları doktorlar söylemez, cunku hastanelere müşteri gerekli, anladınız onu.
    Sallıyor musun bilmiyorum ama öyleyse helal olsun iyi sallıyorsun değilse bir konu aç rica ederim cips hakkında anlat bize

• Turkiye34BJK T kullanıcısına yanıt
    Bence sallamıyor, baya doğru söylüyor gibi.

• pringles 12 lira değil mi yav? 8 liraya nerden buldun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

pringles 12 lira değil mi yav? 8 liraya nerden buldun
    Bimde 8 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

Bimde 8 lira

Alıntıları Göster
    Onlar çakma pringlestır.Ondan miden yanmıştır.

Bana da bir keresinde olmuştu, çok berbat bişi.

Geçmiş olsun
  • Hastanede çalışıyorum hocam söylemelerine gerek yok ama doğru bilgi sayılır fakat sorsanız söyler doktor niye öyle bir şey desin. İshal olandan pek para kazanılmaz hastanede zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

Onlar çakma pringlestır.Ondan miden yanmıştır.

Bana da bir keresinde olmuştu, çok berbat bişi.

Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Post benim değil ayrıca çakma pringles diye birşey mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

Sallıyor musun bilmiyorum ama öyleyse helal olsun iyi sallıyorsun değilse bir konu aç rica ederim cips hakkında anlat bize

Alıntıları Göster
    Sallayıp sallamadığımı deney yaparak kontrol edebilirsin. Havaların soğuduğu şu günlerde akcigerleri soğuk kapıp öksürmekte olan biri bol bol pringles cips vs yerse öksürüğü azar ve iyileşmez. Cunku vücut akcigerde oluşan atık maddeleri atmak için uğraşırken vücudu dehidralize etmiş oluyorsun, atık maddelerin akcigerden atılma işlemi düşer, birikir. Göz kuruluğu olan birine pringles cips yedir gözkapakları göze yapışır cunku kurur, cunku dehidrasyon önce en hassas yerleri kurutur, gözkapağı gibi. Bunları anlatmaya gerek yok, herkesin deneyip anlayabileceği seyler. Örneğin bir kedi bile bunu anlar, vücudunu bozan bişey yediğinde onun ne olduğunu anlar ve onu bir daha yemez.

• Nasıl ki arslanların bulunduğu merada antilop buffalo vs olması gerekiyorsa, yıllık 20+ trilyon dolarlık sağlık harcamalarının olduğu dünyada, yapay gıda ve hasta edici yaşam tarzının olması gerekir. Anladınız siz onu. Hiçbir doktor, gidin yeşilliklerde biraz koşun yürüyün, hayvansal protein alın tereyağ ve sızma z.yağı ile kahvaltı edin vs öneriler yapmaz, yapsa da "bakın biz de öneriyoruz" izlenimi için önerir.

• Bimde birara party cips vardı alman üretimi o on kat daha prinlesten. Verdiğim paraya yazık sağlığıma yazık.

Birdaha bedava dağıtsalar almam. Kendime bugun zor geldim. Resmen toplumu bunlarla zehirliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 1 Aralık 2019; 16:25:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.