Şimdi Ara

prince of persia warrior within YARDIMMM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADASLAR BENİM İKİ TANE SORUM OLACAKTI.. İLK ONCE OYUNDA NERDE KALDIGIMI SOYLEYEYİM SİYAHLI KADIN OLDUKTEN SONRA İLK GUC GELİŞİMİNİ ALDIM VE İLERLEDİKTEN SONRA İPLERDEN FALAN Bİ PORTALA GELDİM HANİ ŞU 4 TANE TUŞA SIRAYLA BASINCA YENİ Bİ GUCUN ALINACAGI FALAN .... ŞİMDİ;

1- BURDA OYUNU SAVE YAPTIM VE KAPADIM BİR SÜRE SONRA OYUNU ACTIM ACILIŞTA use safe mode...
    FALAN YAZIYODU YES DEDİM VE ACTIGIMDA PRENS MUMYA GİBİ Bİ KILIKTA CIKTI ... BUNUN NEDENİ NEDİR VE NASIL KURTULABİLİRİM

2- BURAYI NASIL GECECEM MERLİNİN KAZANINDA ZAMAN YAVAŞLATMAYLA TUŞLARA BAS VE KIRMIZI OLUP SONMUYORSA TAMAMDIR DİYOR AMA BEN TUŞLARA BASIYORUM KIRMIZILIK FALAN OLMUYOR.. ZAMAN YAVAŞLATMAYLA HEPSİNİ DENEDİM TEK TEK AMA HİÇ BİRİSİNDE KIRMIZILIK OLMADI .. TAM TUŞ KOMBİNASYONUNU BİRİ ANLATABİLİRMİ ( MESELA İLK ONCE CESMENİN SOL YANI İKİNCİ ONUN CAPRAZI GİBİ FALAN ) ŞİMDİDEN SAOLUN

• bilmiom abi, oynamadım oyunu.. ama yukarı taşıalım, belki bi işine yarar.
  • Mumya haline ilerleyen bölümlerde geleceksin oyun hatası,daha önceki save lerden başla yani bir şekilde bug dan kurtul.Dediğin yerde 4 düğme var sıra yok sadece birini aktiflediğinde dikkat et kum akışı bitmesin yani diğerine basınca yanlışsa kum akışı duracak geri ilk yaptığına git sonra birbaşkasını aktifle baktın kum akışı devam ediyor diğerine deneme yanılma alışınca hızlı bulursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.