Şimdi Ara

Prince of Persia: The Forgotten Sands İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
22.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun pc için çıktımı?
  • arkadaşlar oyunu birkaç gündür oynuyorum bari görüşlerimi yazıyim oyunun sevdiğim yanlarından biri eski çizgisine dönmeye çalışması eski serilerdeki bulmacalar gibi bulmacalara girişmemiz(asla onun gibi demiyorum) bunun yanında o harika ezgileri duymam beni eski günlerime götürdü o ezgilerle az pop oynamazdım(yine yanlış anlaşılmasın aynı şarkılar sesler demiyorum :D ) beğenmediğim yanı ise hikayenin basitliği,dövüş sistemi,kamera sistemi,yapay zeka ve de grafikler açıkçası grafikler o kadar harika değil birde oyunda şöyle bir hava var sanki 2006 yapımı xbox oyunu oynuyoruz(ben xboxda oynuyorum oyunu) gibi öyle bir hava sezdim bugün cod3 ü oynarken nasıl bir hava seziyorsak aynı havayı sezdim eskiden pop:sot,pop:ww,pop:tt oynarken oyun insanı öyle bir içine çekerdiki inanın 10-20 saat bırakmazdım o müzikler o senaryo hele pop:tt de bir bölüm vardı yer parçalanıyor sizde tutunup zamana karşı(dark princedik) yukarıya çıkmaya çalışıyordunuz inanın o 10dk lık yerden aldıgım zevki oyunun bütününden alamadım heaa birde aklıma geldi bir aralar pop yapımcısımı yoksa pop u yapanlardan birimi ne ağlıyordu sitelerde yok oyuncumuzu gow a kaptırdık bilnemne diye madem oyuncunu kazanmak istiyorsun 40 tane beyinsiz iskelet koyucagına adam gibi 10 tane canavar koy daha iyi yemin ediyorum şöyle durup iskeletlerin hareketine baktım önünde bizim adam yok bunlar havaya kılıç sallıyor inanın yarım saat durdum izledim o yüzden bu yapıma notum 10 üzerinden 6 bu oyun kesinlikle 8 i veya 9'u haketmiyor

ama beğenene saygı duyarım bunuda ayrıyetten belirtmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 31 Mayıs 2010; 0:03:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Oyun pc için çıktımı?
    11 Haziran'da çıkacak.
  • Keşke video inceleme olsaydı...
  • İnsallah 4.gibi olmaz Çizgi Film Gibi T2T veya Warrior Within gibi olur keyfini cıkarırız..
  • pop 2008'den iyi olacağı kesin ama bir ww ya da t2t gibi güzel olur mu tartışılır. Neyse gelsin de görelim. Bu arada oyun içi görüntülerde dikkatimi çeken bir şey oldu. Prens elementleri mi kontrol ediyor (örneğin suyu) yoksa zamanı mı durduruyor?
  • hocam bu oyun eminim son çıkan oyuna göre süperer benziyor ama ilk 3 seri benim için oynadıdım en iyi oyundu
  • @dodocan

Hard'da bak bide sen o beyinsiz iskeletlere :D
  • Oyuna para verilecek turden degil, zaten kisa kendini tekrar eden bir oyun 6 saatlik ama hikayenin fos olusu maalasef daha kisaymis hissini veriyor, zaten prince oyunlarinda multi diye bisey olmadi olamaz. Vermisin 100tl (ps3'e alicaklar icin diyorum) eline gecen saglam bir oyun yok yarim yamalak hazirlanmis bir dovus sistemi, cesitlilik sunulmamis dusmanlar vede mekanlar. Bu oyunu xbox'da vede pc'de malum yoldan indirip oynayanlar en dogrusunu yapiyorlar. Assassins Creed 2 oynamadiysaniz gidin onu alip oynayin hem genis hikaye hemde mekanlarda cesitlilik, ve daha zengin platform ogeleri sunuyor.

Bu oyunu begenen birtane robot var, oda sistem tarafindan programlanmis.
  • Sand of Time kadar olmasada serinin diğer devam oyunları kadar zevkli geçti. Adı üstünde masalsı 1 maceraya atıldık , hevesimizi aldık bitirdik.

Görsellik oyunun ilerleyen safhalarında daha da arttı. Ben şahsen oyunu beğendim ve istediğim , özlediğim tarzda bir prince oyunu oynadım.

İmkanınız var ise edinip keyfini çıkarmaya bakın.
  • @BSC MİSAFİRİ(bana yorum yazan misafir )

beni hard falan zorlamaz yapay zekası kötü oyunun isterlerse önüme en zorunu versinler bu yapar zekayla bu iskeletler daha çok keser havayı
  • suçu ubisoft a atamazsınız neticede assassins creed 2 gibi bi oyunu yapdı bana göre tartışmasız dünyanın en güzel oynunu yaptı
  • bu arada ac 1 de alt yazı var
  • sadece muken ml arkadaslar .. tebrik ederim sizi.?
  • bena pop olsunda çamurdan olsun.ama prensin eski imajı daha guzeldi
  • quote:

Bence rezalet bir oyun olmuş
    .
    nereden anladın kapak resimlerındenmi?
  • hocam oyuna çamur atmaya gerek yok adamlar zamanında çıkardıkları oyunlarda yapay zekayı geliştirememiş olurlar işallah bu yeni oyunda dogru duzgun bir yapay zeka olacagı haberini veriyor assesians creed 2 zaten umarım düşündügüm gibi olur
  • Çok baştan sağma bir oyun olmuş. Konu rezil, sanki sands of time yaşanmamış gibi bir hava var oyunda... Berbat ve sığ bir dövüş sistemi söz konusu, nerede o WW'deki müthiş hareketler... Karakterin zıplamasından, koşuşuna kadar herşey çok kötü... PS2 zamanındaki oyunlardaki Prince bile, bu Prince'den daha yumuşak hareketlere sahipti, çok kalas bir karakter var. Açıkçası bu oyunu, üçlemeyi geçtim bir önceki cell shade olarak hazırlanan POP ile bile karşılaştırmam. POP4'de en azından harika bir konu vardı, mekanlar birbirinin aynısı değildi, karakterler, düşmanlar özenilerek yaratılmış belki çok kolaydı ama her yerinden emek akıyordu. Eğer, Ubi böyle POP yapacaksa hiç yapmasın, rezil ettiler seriyi...
  • verildi mi bilmiyorum ama şu iki video benim gayet hoşuma gitti özellikle ikincisinde bir God of War'a özenme havası sezdim. Tabii ki God of War'ın yanına yaklaşamaz ama kendi tarzında alınacak bir oyun olduğu kanaatindeyim.

http://www.youtube.com/watch?v=JlowGUFT1pk&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=2IRw_WyrvsQ&feature=popular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arathorn55 -- 3 Haziran 2010; 16:25:12 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.