Şimdi Ara

Prime Tarifesi Tavsiye Ediyor Musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Türk Telekom faturasız hat sahibiyim ve ev internetim olmadığı için mobilden interneti yoğun kullanan biriyim. Normal tarifemde aylık 20 GB bana yetmiyor ve birkaç defa haftalık 10 GB ek paket alıyorum, böylelikle toplam aylık giderim 120 TL'yi aşıyor. Faturalı olarak Prime 40 GB ve sınırsız sosyal medyası olan tarifeye geçmeyi düşünüyorum. Ancak tt sınırsız YouTube da görüntü kalite sınırı mevcut mu? Vodafone da sınırsız YouTube da 480p üzeri normal paketten yemeye başlıyordu o sebeple geçmemiştim zamanında red tarifesine. Yorumlar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiGe38 -- 13 Aralık 2020; 19:49:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Youtube'da tamamen sınırsız, görüntü kalitesinde de sınırlama yok, paylaşım serbest. Ayrıca Tivibu'da sınırsız.

Fakat o tarifeyi 109 liradan alamazsın, mevcut müşteri için fiyat 139 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Aralık 2020; 19:52:29 >
  • Bilmeyenlerin yazdığına bakmayın siz

109 liradan yararlanabilirsiniz

O kadar para veriyorsanız geçin derim.

İlk ay hediyeside var

Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulan faturasızdan tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

• Sadece cevap yazın geçin,birbirinize laf sokmayın. Diğer üyeler olarak sıkılıyoruz rahatsız oluyoruz bu durumdan. İkinizde forumda faydalı birisiniz,lütfen başkasını ima etmeden laf çaktırmadan paylaşım yapın,bitsin artık şu görüntü.

• Mevcut musterilere biraz pahali ttden git gel yap oyle daha uyguna gelmis olur onun yerine turktelekom bolgende iyise cekim gucu olarak bide buna bak https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/magnet-tarifeleri.aspx

Bunu al tt bolgende iyi ise alt yapin yoksada yada varsada alt yapi olmayan yeri gosterip bunuda alabilirsin bunu almak icinde sadece mudurlukten veriliyor ben mhden ugrastim alamadim mudurluge gittim bu ilde aktif degil diye 4 yer saydi izmir tarafi felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzfertatzz -- 13 Aralık 2020; 23:30:35 >
  • Arkadaşın dediğine katılıyorum laf sokmadan bilgi paylaşmak en güzeli insan ister istemez okuyor ve rahatsız oluyoruz cidden konuya gelicek olursak bölgende çekiyorsa direk geç düşünme bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06E5E5CCD -- 14 Aralık 2020; 8:53:50 >
  • Bilgiyi herkes paylaşmaya çalışıyor ama yanlış bilgiyi paylaşıyorlar .

Önemli olan Doğru bilgiyi paylaşmak .Bunlar hemen atlıyorlar ilk ben yazayım diye . 

• Dostum Merhaba,

Ben vodafone red 35 den geçiş yaptım. Vodafone kanser etmişti beni bir deniyeyim dedim iyikide geçmişim. Belki örnek olur diye anlatayım küçük küçük. Bende tvbox var tv smart ve TVBUGO var içinde. Vodafone da speed test de 35 mb download gösterirken türktelekomda 10 mb gösteriyordu risk aldım, geçtim youtube sınırsız görüntü 4K izliyorum takılma donma vs yok aynı anda pc den iş ile ilgili bağlanıyorum çocuk EBA da takılıyorkasılma takılma yok. Akşam televizyondan TVBU açıyorum takılmadan çatır çatır izliyorum TV de sinemalar vs daha fazla spor yaparken youtube müzik açıyorum, canım sıkılıyor facebook, instagram takılıyorum 40 gb internet bitmiyor. whatsapp mesajlaşmak zaten nekadar tutarki yinede bedava olduunu bilmek güzel. 4 cihazdan yardıra yardıra müzik video film izliyor dinliyoruz ama kesinti olmuyor. Bir de vodafone da VPN ile bağlantı olmuyor ya iş gereği pc lerde VPN var girdiğinde ya kotadan düşüyor yada bağlanmıyor, türk telekomda bu sıkıntılar yok ve güzel yanı telefonun şarjı daha uzun giiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.