Şimdi Ara

Prime 256 kbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Prime klasik tarifesine geçip 256kbps sınırsız internet kullanmak istiyorum. 256kbps internet nasıl olur acaba 32kB bir hıza denk gelmekte 240p video açabilir mi sizce? Kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Video falan izlenmez o hızla. 144p belki. Onda da Minecraft gibi piksel piksel izlersin.

• 144 rahat ixlersin yandexin dedigine katilmiyorum goruntu o kadarda bozuk degil 244p yi de duraksayarak izletebilir

• 240p mp4 formatında video indirdim onun videonun megabyte'ını dakika bölünce 256 kbps internetin 1 dakikada indirebileceği miktardan 300kB eksik çıkıyor. Yani teorik olarak açıyor galiba 240p video.

• 144p video izliyorum şuan mecburen 96kbps internetimle.256 teorik olarak 240p açıyor. Btknın akn sonrası hız kararı icin ağustosu beklesemmi prime klasik tarifesine geçsemmi kararsız kaldım.

• SoftRock kullanıcısına yanıt
    Hocam agustostami belli olacak akk

• SoftRock kullanıcısına yanıt
    Ağustosu beklemek mantıklı turkcelin ve vodafonun uygun hamleleri gelebilir.illaki sınırsız tarifeler çıkacak.

• Sınırsız tarifeler gelecek arkadaşlar, bilgi saglam kaynaktan.
  • Evet hocam ağustosta belli olacak o zaman bekleyeceğim bir kaç ay daha. Teşekkürler.

• Bu tarifenin ayrıntıları nedir bende pttcellde geçebilirim

• yıl olmuş kaç 256 kbps den bahsediyorlar, yapacaksan alt sınırı 5 mbps yapacaksın. bu ne lan mal mal işler.
  • 49tlye 3000dk 8gb net ve heryone sınırsız sms olan prime tarifesine geçtim. 69tlye 256 kbps olacak değerlendirmeleri yazarım size arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 1 Eylül 2016; 10:10:39 >
  • 5 megabit bekleyen arkadaş daha çok bekler. Almanya, Amerika gibi gelişmiş ülkede bile o kadar hızlı sınırsız mobil internet yok.
  • Hızım düşmedi fakat net limiter programı ile 256kbps hızına aldığımda 3gp formatıyla 240p video izlenebilmekte 240p 3gp formatında 225kbps hız istemekte. Film sitelerindende deneyimlediğim kadarı ile 240p izlenmekte. Bu yaz tatilinde işimi çok rahat görecek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

5 megabit bekleyen arkadaş daha çok bekler. Almanya, Amerika gibi gelişmiş ülkede bile o kadar hızlı sınırsız mobil internet yok.

metro pcs sınırsız 3-5 mbps arası çalışıyor. tam hızda 100 mbps'i geçtiği oluyor.

http://cell-plans.specout.com/l/182/Metro-PCS-60-4G-LTE-Unlimited

gidin biraz abd de gezin dolaşın hem biraz değişiklik olur.

• Hız düştü uzun uğraşlarım sonunda
    Bu mesaja eklenen görseller:

Prime 256 kbps

• Prime tarifesinde tahmin ettiğim gibi verilen 5tllik paketler gün üzerinden ücretlendiriliyor yani ayin ortasinda biterse paket 20değil 10tl ücret aliniyor.

• Youtube uygulaması üzerinden 240p videolarda takılma yaşanmakta 144p donmadan izlenmekte. Tubemate uygulaması üzerinden 180x320 mp4 kalitede gayet güzel bir biçimde izlenmekte. Bilgisayar performansını en yakın zamanda yapacağım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Prime 256 kbps Prime 256 kbps

• Facebook kullanmadığım için malesef deneme fırsatım olamıyor. Fakat instagramda bir fotoğraf 3 4 saniye gibi bir sürede hemen yüklenmekte.

• Dailymotion uygulaması üzerinden sorunsuz 240p video izlenmekte. Hepsini bir mesajda toplasam iyi olurdu fakat anlık olarak yazmak istedim. kusura bakmayın iyi geceler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.