Şimdi Ara

PREY 2 (PS4 ANA KONU) [Bethesda Softworks] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
8.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demoyu oynamıştım ve hiç beğenmemiştim oyunda sürekli bir bioshock havası vardı fakat inceleme puanlarını gördükçe oyun 1 saatin sonunda mı açılıyor acaba diye merak etmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit355

Demoyu oynamıştım ve hiç beğenmemiştim oyunda sürekli bir bioshock havası vardı fakat inceleme puanlarını gördükçe oyun 1 saatin sonunda mı açılıyor acaba diye merak etmiyor değilim.

İlk PREY oyunu yapım yılı 2006 bu arada yani bioshock'tan daha eski, hatırlatırım.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İlk prey oyunu ile bu oyunu yapan kişilerin hiçbir alakası olmadığınıda ben size hatırlatırım :) sadece isimleri aynı
  • Oyun efsane görünüyor ya çok heycanlı ilk bölümlerine baktığım kadarıyla indirimde alıcam umarım o heycan sürekli vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Kontroller inanılmaz kütük, hele o karakterin sağa sola dönüşleri yok mu direkt gözlerde ağrı ve mide bulantısı yaptı bende iğrenç kontrolleri var 15fps sanki oyun sanki üzerine birşey yapışmış ondan böyle yavaş hareket ediyor gibi, hiç sevmem bu tarz kontrolleri olan oyunları, genelde ubisoft yapardı bunu.

Demoyu az önce oynadım.

Bunu yazmak için gelmiştim gidiyorum. Şaka bir ayana PC'de indirim gördüğünde alıp oynarım. Yoksa konsolda çekilecek dert değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit355

İlk prey oyunu ile bu oyunu yapan kişilerin hiçbir alakası olmadığınıda ben size hatırlatırım :) sadece isimleri aynı

Prey sonucta yapimci farkli diye özunden kopacak diye birsey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Kontroller inanılmaz kütük, hele o karakterin sağa sola dönüşleri yok mu direkt gözlerde ağrı ve mide bulantısı yaptı bende iğrenç kontrolleri var 15fps sanki oyun sanki üzerine birşey yapışmış ondan böyle yavaş hareket ediyor gibi, hiç sevmem bu tarz kontrolleri olan oyunları, genelde ubisoft yapardı bunu.

Demoyu az önce oynadım.

Bunu yazmak için gelmiştim gidiyorum. Şaka bir ayana PC'de indirim gördüğünde alıp oynarım. Yoksa konsolda çekilecek dert değil.

Oyunun icerigi nasil bilmem ama demoyu indirmemle silmem bir oldu cunku bas agrisi ve mide bulantisi yapti bende o kutuk igrenc donusler, saglam pcniz varsa 60fps yag gibi oynayin biz 30fpsde surunmeye devam.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, gözlerim kanadı benimde biraz zorlayayım dedim kendimi ama yok.

Sabit 30 FPS bile değil oyun. Yorumları da okudum herkes feci imput lag var diyor. Alacak varsa update gelmeden bulaşmasın.
  • Proda deneyen oldumu demoyu peki?

• turkopol kullanıcısına yanıt
    yukarıda bahsettiğim deneyimi ben pro'da yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

Oyun olmamis. Bethesda basina para yedirmedikce yüksek puanlar almasi cok zor. Bazilarinin abarttigi gibi System Shock,Bio Shock ve Isolation'in yanindan bile gecemez

80 den aşağı puanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

Oyun olmamis. Bethesda basina para yedirmedikce yüksek puanlar almasi cok zor. Bazilarinin abarttigi gibi System Shock,Bio Shock ve Isolation'in yanindan bile gecemez

80 den aşağı puanı yok

Para para para

• inceleme puanları eskisi gibi güvenilir değil, parayı veren 80 den aşağı düşmüyor.. en iyisi oyunlarda demo sunulmuşsa oynayıp deneyimlemek
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Bu dönemde oyun basına kesinlikle güvenmemek lazım. Ortalaması 70'lik bir oyun mu şimdi no man's sky?
    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/no-mans-sky/critic-reviews
    https://www.gamespot.com/no-mans-sky/
    http://www.ign.com/games/no-mans-sky/ps4-20009696

Bu oyuna 60-70 veren basının Prey'e 80 vermesi doğal tabi.
    Son dönemde oyun basınında ismi çok geçip de 70'den aşağı puan alan oyun gelmiyor.

EDIT: Ayrıca başlık yanıltıcı oyunu yapan, geliştiren Arkane studios.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 8 Mayıs 2017; 9:24:25 >

• Oyun çok iyi.bu tarz oyunları çok seviyorum.özellikle mimicler bir anda çıkıyor tırsıtıyor.bide phantom varmış daha onunla karşılaşmadım
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Oynayan herkes çok iyi diyor. Para yedirme falan yok. Merlinin kazanı da mı para yedi ?

• Tuhaf bi oyun iyi yorumlarda var bir o kadar kötü yorumlarda ama üstüne puanlarıda fena değil

• Oyun gayet iyi.
  • Bu oyun nedense bende hep Dead Space havası uyandırdı mekanlar falan;

EA şöyle ilk iki oyun tadında bir Dead Space daha yapamadı gitti arkadaş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.