Şimdi Ara

Preworkout hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk defa preworkout aldım daha dün kahve içip antrenman yaparken 80 kg kaldrıyordum bugün su ile içtiğim için hem şişkinlik hissediyorum hem yüzüm deli gibi kaşınıyor modum düşüyor normal mi? Marka BigJoy on the go

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• On the go aslında klasik bir preworkout sayılmaz. Kendisi karbonhidrat ve elektrolit takviyesi. Kısaca özetleyecek olursak uzun süreli müsabakalarda ve yarışmalarda, müsabaka başında veya müsabaka sırasında enerji yükseltmek için kullanılır. Yani genelde bisiklet ve atletizm gibi spor dallarında tercih edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCA90 -- 24 Şubat 2023; 21:37:46 >
  • on to go içerğine baktım kaşıntı yapıcak hiç bir şey olması lazım. psikolojik olabilir.

şişkinlik konusunda miden hassas ise yapabilir bu tarz ürünler. o yüzden her ürünü kullanma, kendine iyi gelecek markayı bulman lazım ama preworkout şart değil hatta trde boşa para. trde düzgün preworkout yok, gereksiz paralar

kahve içip, maden suyu vs içip gidin

illa supplement kullanmak istiyorsanız; protein tozu, kreatin, sitrulin. bu üçü yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 7 Mart 2023; 17:29:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.