Şimdi Ara

Preo - My Sound MS06

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
32.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bugün neredeyse tüm elektronik mağazalarını gezdim, aklımda bluetooth kulak üstü kulaklık almak gibi bir fikir yoktu.
    Deneyerek beğendiğim herhangi bir modeli alırım derken Teknosa'nın kendi üretimi olan bu modelle karşılaştım.
    Kulaklık gerçekten çok dengeli ve fiyatının çok üzerinde bir performansı var. Yolunuz Teknosa EXXTRA'lardan birine düşerse mutlaka deneyin.

Şu an fiyatı 89.99TL ve hakkında henüz hiçbir yorum yok, o yüzden deneyerek kendi fikrinizi edinmeniz en sağlıklısı.
    Ben çok memnun kaldım,Preo - My Sound MS06 bluetooth kulaklık arayanlara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche_01 -- 15 Haziran 2017; 21:14:54 >

• Hocam iyi günler. Dayım bu kulaklıktan almış fakat çalıştıramadık. Nasıl çalışıyor ? Bluetooth nasıl aktif ediliyor ? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gördüm, herhalde halletmişsinizdir.

• abi merhabalar. ben de almak istiyorum bu kulaklıktan 1 aylık süreçte neler oldu bahseder misin kulaklık hakkında. Kalitesi sesi sağlamlıgı bozuldu mu şarjı iyi gidiyor mu. Kablolu kullanım nasıl? Kablolu kullanım şarj yiyyor mu ? cevaplarsan cok mutlu olurum teşekkürler
  • sun1234 S kullanıcısına yanıt
    Dostum selam, ses kalitesi ve yalıtımı çok iyi.
    Bluetooth için açma kapama düğmesi var kabloyla kullanırken herhangi bir şarj tüketimi yok o yüzden.
    Açık havada hareket halinde kullanırken bağlantıda kopmalar olabiliyor ama sanırım o tüm bluetooth kulaklıklarda geçerli.
    Bluetooth'un şarjı yaklaşık 5 saat gidiyor.

Özetle ben hala çok memnunum deneyenler de mutlaka alacağını söylüyor.
    Durum böyle...
  • nietzsche_01 kullanıcısına yanıt
    hocam dönüşün için çok teşekkürler.
    kulaklıgı dün aldım memnunum bende senin gibi. peki bi arkadaşım bana kulaklıgı açınca müzik başlamadan önce yani şarkı vs çalmıyorken ufaktan cızırtı sesi geliyor dedi. bende olmuyor şuan için. sizde var mı acaba bu sıkıntı?
  • sun1234 S kullanıcısına yanıt
    O Bluetooth'ta normal bence.
    Cihazın müziğe bağlanmadan önce etraftaki sinyallerden etkilenmesi gibi bir şey olsa gerek.
    Müzik başladığında bittiği için hiç takmadım kafama açıkçası.
  • Cihazı 1 haftadır kullanıyorum ses inanılmaz derecede kaliteli ve yalıtımı çok iyi. Bu kadar iyi olacağını tahmin etmedim. Şarj olurken müzik dinleyemiyoruz sanırım deneyen oldu mu?
  • nietzsche_01 kullanıcısına yanıt
    Kabloyla basıl kullanıyorsunuz ? , ben aldım içine 3,5 luk kablo çıkmadı sadece usb kablosu çıktı

• okanhh O kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum, kablolu bağlantı var mı ? Varsa eğer şarj bitince kablolu mod'a geçmeyi düşünüyorum. Bir de önerebilceğiniz 3.5 mm jak uçlu 1.5 metre kadar kablo var mı ?
  • Ataumt1912 kullanıcısına yanıt
    İki tarafı 3,5 olan kablolardan alarak kullanabilirsiniz , bence 1,5 metre almayın ben aldım çok uzun geliyor. Aliexpress den alabilirsiniz daha ucuza gelir. (Vatandan 23tl ye almıştım 1,5 metreyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 30 Ağustos 2017; 19:6:10 >
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Ben Mediamarkt'tan 1m'lik Bandridge marka kablo aldım onunla kullanıyorum.
    Gayet memnunum. 15 tl civarı bir fiyatı var.
  • aldım ses yalıtımı güzel fakat bugün 2.gün sabah koşuya çıktım 1 2 saat onunla takıldım eve geldim normal çalışıyodu akşama doğru bluetooth u açamadım şarja taktığımda ışığı mavi oluyo fakat çıkardığımda düğmeye basılı tuttuğumda açılmıyo ki normalde açılırdı ne yapayım ?
  • Ürünü 3 aydır kullanıyorum. Ses ve yalıtım çok güzel. Tek sıkıntısı telefonu pantolon cebine koyduğumda kopmalar oluyor.
  • ürün plastik bu rahatsız ediyor mu peki? ben de almayı düşünüyorum ama kulaktaki duruşu vs nasıl bilgi almak istedim. yürüyüş veya koşu esnasında kayıyor mu?
  • Ürün klasik çinden getir logunu bas sat ama şuan ki kura göre gayet tatmin ediyor görüntüsü güzel. Tek yapmanız gereken padlerini değiştirmek üzerindekiler 40dakika sonra acıtmaya başlıyor 40mm kulaklık padi takınca 2-3 saat rahatsız etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gridivit

ürün plastik bu rahatsız ediyor mu peki? ben de almayı düşünüyorum ama kulaktaki duruşu vs nasıl bilgi almak istedim. yürüyüş veya koşu esnasında kayıyor mu?

Herhangi bir rahatsız edecek bir şey görmedim. Ses ve yalıtım çok güzel. Kullandığım süre boyunca gördüğüm eksilerini sizinle paylaşayım.

Şarj 2-2.5 saat gidiyor ve telefon pantolon cebindeyken yürüyüş ve metrobüs-otobüs ile giderken ses kesik kesik geliyor. Bazen güzel çekmiyor sebebini bilmiyorum.

Onun dışında güzel her gün ve devamlı kullanıyorum.
  • nasıl şarj edicez telefon adaptörüyle edilirmi kullananlar nasıl şaej ediyorsunuz acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.