Şimdi Ara

Monster Beats By Dr. Dre Studio - Kulaklık İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
11
Favori
190.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün önce elime ulaşan bu kulaklığın incelemesini yapmak ve almak isteyenlere referans olmak için bu incelemeyi yazmak istedim. Beats By Dr. Dre Studio müzik dinlemeyi sevenlerin alabileceği iyi kulaklıklardan biri fakat o kadar paraya değeceğini düşünmüyorum.

Kutu içeriği:
    * Beats By Dr. Dre kulaklık
    * Sert kulaklık taşıma çantası (kulaklık katlanıp küçücük hale gelebiliyor)
    * 1 adet kırmızı kablo
    * 1 adet mikrafonlu ve ControlTalk özellikli siyah iPhone ve BlackBerry kablosu
    * 6mm girişli jack
    * Uçak girişi
    * AAA pil
    * Temizleme bezi

Kulaklık 2 adet kumanda pili yani AAA ile çalışıyor. Aynı zamanda ses izlasyonuna sahip ama yinede yüksek sesle dinlediğinizde yanınızdakilerin rahatsız olmasını engelleyemiyor. Kulaklığın açıp kapama tuşu var ve sağ tarafındaki ß logosuna basılı tuttuğunuzda ses kapanıyor elinizi kaldırdığınızda tekrar açılıyor.

Beğendiğim özellikleri:

Kulağıma rahatça oturuşu, güzel görüntüsü, kutusunun sertliği ve çizilmez parlak yüzeyi.

Beğenmediğim özellikleri:

Ses kalitesi, Ses %100 deyken hiç bir insan oğlunun o kulaklığı kulak zarı patlamadan 5sn'den daha fazla kulağında tutabileceğini sanmıyorum... Sesin gücünü siz düşünün artık. Bu nedenle kendimi vermek istediğimde en fazla %60 a kadar getirebiliyorum fakat izalasyonu özelliği yetmiyor yani dışarı çok ses veriyor. Sol kulak tarafında kulaklık takma yeri çok garip dizayn edilmiş kulaklık kablosunu değiştirmek istediğinizde kabloyu hasarsız çıkarmanız için biraz uğraşmanız gerekiyor. Ayrıcada ses yüksekliği arttıkça sesin gürültü miktarıda artıyor ses kısıkkenki netlik ve berraklık kayboluyor.

Müzik dinlemeyi sevenlerin -ve işi bilenlerin- asla kullanmayacağı bir kulaklık Beats Audio. Çok daha profesyonal kulaklıklar da var, ancak onlara gerek bile yok. Zira yarı fiyata bu kulaklığın kalite olarak muadilini alabilirsiniz. Anladımki bu parayı ses kalitesine değil tarzına vermişim.

İnceleme bana aittir. © GirliciousManiac

http://www.youtube.com/watch?v=5FhEKAzSprE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GirliciousManiac -- 10 Eylül 2012; 13:07:43 >

• Hayırlı olsun. Ne kadara aldınız acaba?
  • slm hayırlı olsun bende bu kulaklıgı almayı düşünuyorum hiç bılmedıgım bir markaydı üstelık ama baktımda pek popüler medya markda dıger kulaklıkları dinlerken gördum acaip yüksek sesı ve bassları vardı
    orda 650 lıraydı 12 ay taksıt var vade farklı 24 ayı 750 lıarya gelıyordu sadce garanti bonus olursa 24 ayda 50 lıra daha ucuza gelıyor
    sesi yanınmdakı akg 241 falan çok fark atıyordu ama emın olamadım dogrusu ses kaynagı dan acaba onu nsesı dahamı yüksek açık dıye görevlıler o standakı seslerın aynı oldugunu söyledıler orda dınbledıgım sennhıser 407 de müthiş sesı vardı 50 lırada oldugu içın onuda aldım ama evdekı pc de o sesi vermedı bu yüzden monsterinde sesınden şüphelendım
    ve bugun gene tesadüg kanyondakı d&r magazasında bu kulakllıga rastladım ama malesef dınlıyemedım pil yerı bozulmuştu adoptörude bulunumadı satıcı genc yarın dinlıyebılıcemı standının degışıcenı söyledi bnde onun bır ufagını dinledım çok şık oda katlanıyor falan fiatıda 400lira cıvarı tam hatırlamıyorum ama o süruculeri küçük oldugundan medya markta dinledıgım sizın aldıgınız modele göre çok sönük kaldı hatta bndeki sennhıser hd202 den bile sönük kaldı tabıkı benım müzık calarım olan cretive zen xfi 2 de yani telefonda falan degil
    bu arda d&rdada fiatı 650 lıra ama netdeki magazasında 604 lira word karta 12 taksit gecerli orda bndede var kendi sitesındeyse 349 dolar zaten yaklaşık 560 lıaraya gelıyorkı 45 lıra gıbı bir farkla türkıyeden garantilı alamakda çok uygun kı bunun pro modelide var oda medya markda 990liraydı sitesındeyse 449 dolar ki720lira eder ki arada 270 lıra fark var bu model d&r da yoktu diger kulak içi modeleri varkı onlarında kendı sitesındeki fiatlarıyla yaklaşık 70 lıra fark var türkıye d&r fiatı arasında
    http://beatsbydre.com/products/showproducts.aspx?startBanner=3 linki burda şimdı ya kanyonda yada istınye parkdakınde dr magasında kendi müzik çalarımla dinleyip alıcam hayli pahalı olmasına ragmen diger kulaklıklarımı satarsam zaten yarı parası çıkıcak galaıba sennhiser hd202 hd 218 hd 407 kos c75
    sony ve phılıps ın bir sürü modeli alırsam yazarım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanayhan

slm hayırlı olsun bende bu kulaklıgı almayı düşünuyorum hiç bılmedıgım bir markaydı üstelık ama baktımda pek popüler medya markda dıger kulaklıkları dinlerken gördum acaip yüksek sesı ve bassları vardı
    orda 650 lıraydı 12 ay taksıt var vade farklı 24 ayı 750 lıarya gelıyordu sadce garanti bonus olursa 24 ayda 50 lıra daha ucuza gelıyor
    sesi yanınmdakı akg 241 falan çok fark atıyordu ama emın olamadım dogrusu ses kaynagı dan acaba onu nsesı dahamı yüksek açık dıye görevlıler o standakı seslerın aynı oldugunu söyledıler orda dınbledıgım sennhıser 407 de müthiş sesı vardı 50 lırada oldugu içın onuda aldım ama evdekı pc de o sesi vermedı bu yüzden monsterinde sesınden şüphelendım
    ve bugun gene tesadüg kanyondakı d&r magazasında bu kulakllıga rastladım ama malesef dınlıyemedım pil yerı bozulmuştu adoptörude bulunumadı satıcı genc yarın dinlıyebılıcemı standının degışıcenı söyledi bnde onun bır ufagını dinledım çok şık oda katlanıyor falan fiatıda 400lira cıvarı tam hatırlamıyorum ama o süruculeri küçük oldugundan medya markta dinledıgım sizın aldıgınız modele göre çok sönük kaldı hatta bndeki sennhıser hd202 den bile sönük kaldı tabıkı benım müzık calarım olan cretive zen xfi 2 de yani telefonda falan degil
    bu arda d&rdada fiatı 650 lıra ama netdeki magazasında 604 lira word karta 12 taksit gecerli orda bndede var kendi sitesındeyse 349 dolar zaten yaklaşık 560 lıaraya gelıyorkı 45 lıra gıbı bir farkla türkıyeden garantilı alamakda çok uygun kı bunun pro modelide var oda medya markda 990liraydı sitesındeyse 449 dolar ki720lira eder ki arada 270 lıra fark var bu model d&r da yoktu diger kulak içi modeleri varkı onlarında kendı sitesındeki fiatlarıyla yaklaşık 70 lıra fark var türkıye d&r fiatı arasında
    http://beatsbydre.com/products/showproducts.aspx?startBanner=3 linki burda şimdı ya kanyonda yada istınye parkdakınde dr magasında kendi müzik çalarımla dinleyip alıcam hayli pahalı olmasına ragmen diger kulaklıklarımı satarsam zaten yarı parası çıkıcak galaıba sennhiser hd202 hd 218 hd 407 kos c75
    sony ve phılıps ın bir sürü modeli alırsam yazarım artık

Dediklerinizde haklısınız. Kulaklığı alırsanız pişman olmayacağınızı söyleyebilirim. Ayrıca 100TL'ye Apple iPod shuffle 4g alırsanız en iyi ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz :)

• SAGOLUN ÖNERİNIZ İÇIN AMA BNDE CRETİVE XFİ 2 VAR ÇOK ÇOK MEMNUNUM 20 DERECEYİ GECMEK ZOR SES OLARAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Hayırlı olsun. Ne kadara aldınız acaba?
  • Karizma kulaklik.. fiyati biraz da popularitesinden ve tasarimindan geliyor. Monster beatz in biraz overrated yani hakettigindne daha pahaliya satilan bir urun oldugunu dusunuyorum. ama bunu elestirmiyorum cunku arz talep meselesi... hem ses kalitesini hemde guzelligini satiyor adamlar. hayirli olsun iyi gunlerde kullan
  • Bu ve bir alt versiyonu olanı Taksim Demirören Alışveriş merkezindeki Satürn mağazasında deneyebilirsiniz.Kulak içi modellerde mevcut.
  • Para ısrafı arkadaşlar.. Gidin kaliteli kulaklıklar alın.. Ultrasone , BeyerDynamic , Audio Technica , Grado , Shure vs vs.. Popüler diye 100-150 liralık kulaklıkla aynı ses kalitesine sahip kulaklığa 600 700 lira vermeyin. Yazıktır..

*Ayrıca I-pod shuffle'a en kaliteli ses demek biraz düşündürücü olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrontLiner -- 23 Mart 2011; 2:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLPaSLaN07

Para ısrafı arkadaşlar.. Gidin kaliteli kulaklıklar alın.. Ultrasone , BeyerDynamic , Audio Technica , Grado , Shure vs vs.. Popüler diye 100-150 liralık kulaklıkla aynı ses kalitesine sahip kulaklığa 600 700 lira vermeyin. Yazıktır..

*Ayrıca I-pod shuffle'a en kaliteli ses demek biraz düşündürücü olmuş..

• Arzu eden olursa diye,
    Kısa bir süre için bu ürünün PRO modelini 350 TLden tedarik edebilirim.
    Ürünü isteyen olursa PM atabilirsiniz arkadaşlar.

• Bugün de focalprice'ta kısa bir süre için indirim var.Rastlantı heralde.
  • Yok canım değildir... Sen de pea. , kötü düşünme hemen ya

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Bugün de focalprice'ta kısa bir süre için indirim var.Rastlantı heralde.
  • Enee benim niye aklıma gelmedi nan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Bugün de focalprice'ta kısa bir süre için indirim var.Rastlantı heralde.

Focala daha bugün girdi indirim.
    Ancak farklı sitelerde daha önce girmişti ve şimdiye kadar 13 tane sattım.
    İnternet o kadar faydalı ki
    Şiddetle tavsiye ederim, ek gelir sağlarsınız benim gibi...
  • Bu focalprice sitesinde satılan ürünler orjinal mi ? Ürünün kendi sitesinde PRO modeli 400 Euro olarak gözükürken focalprice fiyatı 140 Dolar gibi ?!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

Bu focalprice sitesinde satılan ürünler orjinal mi ? Ürünün kendi sitesinde PRO modeli 400 Euro olarak gözükürken focalprice fiyatı 140 Dolar gibi ?!!!

Orijinal olmasaydı, eminim 13 kullanıcı ve başka ürünlerin kullanıcıları geri dönerdi.
    Kim uğraşmak ister ki orijinal deyip, fake çıktıktan sonra ürünü iade almayı.
    Bu arada sadece bu ürün için söylemiyorum bunu. Farklı markalar için de aynı orijinallik devam etmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35cem35 -- 19 Nisan 2011; 22:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35cem35

quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

Bu focalprice sitesinde satılan ürünler orjinal mi ? Ürünün kendi sitesinde PRO modeli 400 Euro olarak gözükürken focalprice fiyatı 140 Dolar gibi ?!!!

Orijinal olmasaydı, eminim 13 kullanıcı ve başka ürünlerin kullanıcıları geri dönerdi.
    Kim uğraşmak ister ki orijinal deyip, fake çıktıktan sonra ürünü iade almayı.
    Bu arada sadece bu ürün için söylemiyorum bunu. Farklı markalar için de aynı orijinallik devam etmekte.

Yanlış anlamadınız umarım, kasıtlı bir soru değil asla.Aradaki fiyat farkına bakınca insan afallıyor resmen.Peki bu firma hangi ülkeden gönderim yapıyor, bu kadar alış-veriş yaptığınızdan ötürü güvenilir mi diye sormuyorum.

• Focalprice'daki ürünlerin birçoğu SAHTE!

Bilmediğiniz konularda yorum/çıkarım yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

(Soundmagic'ler hariç)
  • İlla orijinal olduğunu iddia edecekleri zaman da "genuine" diye de belirtiyorlar ayrıca. Bunda o da yok..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.