Şimdi Ara

Premier PHT-37500 125w RMS 5.1 *İNCELEME* (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
15.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Modifiye işleri iyi güzel de, ben bir set aldığım zaman modifiye etmeden en üst performansı almayı beklerim. Eğer modifiye ediceksem de gidip set almam, sıfırdan kendim yaparım (bu işleri bilsem). En azından ben böyle düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

Modifiye işleri iyi güzel de, ben bir set aldığım zaman modifiye etmeden en üst performansı almayı beklerim. Eğer modifiye ediceksem de gidip set almam, sıfırdan kendim yaparım (bu işleri bilsem). En azından ben böyle düşünüyorum.

işte elektronikçi olmadığınn için sana öğle geliyor mesela elektronikçilerin evinde nerdeyse kurcalamadık elektronik cihaz yoktur yani bu bir zevk iişi kendinin birşeyler başardığını görmekk güzel birşeyy örneğin: sana şöle sölim sen hiç tvlerde şöle birşey ödün mü tv nin yanında bir tuş olucak tuşa bastığında ve kumanda ötmeye başlıcak yani kumandan kaybolduysa sesinden bulucann bunu ben kendim yaptımm bunları anlatmaktan kastım modifiye zevk işidir... yani bilgin varsa 1,500 tl lik sistem alcağına 300 tl lik sitem alırsın ona 50 tl lik bir masrafla aynı düzeye getirirsinn...

• Bu işlerden anlarım o amfiler ses işlemcileri falan kolay değil bu sistemin amfisi ne çıkışı ne de sesi değişecek en fazla düşük ohmlu iyi hoparlörlerle daha verimli kullanılır o kadar.
  • SelamunAleyküm yahu beyler ben bu pht 37500 sistemini aldım fakat bunu bilgisayarda nasıl kullanacam bana bi akıl verin da
    simdiden yüreginize saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluedreams-05

SelamunAleyküm yahu beyler ben bu pht 37500 sistemini aldım fakat bunu bilgisayarda nasıl kullanacam bana bi akıl verin da
    simdiden yüreginize saglık

incelemeyi biraz oku, giriş çıkışları yazdım onlara bakabilirsin.
  • tesekkür ederim
  • evet simdi tamammını okudum asagıdaki 5 farklı renkteki baglatıları yaptım yani butun hoporlörleri bagladım ama simdi bunu bilgisayara nasıl baglayacam o iki tane yere mi yoksa 6 tane 5.1 yazan yeremi kablo almam lazım ya tamamem bu konuda cahilim ve bana yardım edeceginize inanıyorum hatta msnden filan nerden olacaksa yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluedreams-05

evet simdi tamammını okudum asagıdaki 5 farklı renkteki baglatıları yaptım yani butun hoporlörleri bagladım ama simdi bunu bilgisayara nasıl baglayacam o iki tane yere mi yoksa 6 tane 5.1 yazan yeremi kablo almam lazım ya tamamem bu konuda cahilim ve bana yardım edeceginize inanıyorum hatta msnden filan nerden olacaksa yardımlarınızı bekliyorum

bilgisayarda 5.1 film veya oyun oynuyosan 6 kanal ses alabilmen için 5.1 yere bağlaman gerekir. müzik veya 5.1 olamayan stereo filmler izliyosan 2.1 bağlantısı yapman yeterli tek kablo ile halledebilirsin böylece. bence 2.1 kanalına bağla zaten 6 kanal sesi çokda güzel bir şekilde vermiyor. surround etkisi çok zayıf.
  • arkadaşım modifiyeden bahsetmişşin ama nedir ne değildir konuyu hiç açmamışşın biraz açarsan sevinirim nedir ne yaptın neler gerekli felan teşekkürler.
  • s.a arkadaşlar bu seti nerede bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaşlar ben bu seti 6 senedir kullanıyorum hala taş gibi.. arkadaşın dediği gibi kücük hoparlörleri surround yaptım bnmde ses bayabi fark etti bu arada kaliteli bir ses kartı ile çok güzel iş çıkartıyor....
  • aynı sistem bendede var ama kumandası kırıldı sizce nerden bulabilirim arkadaslar
  • bu seti 6 senedir kullanıyorum gayet mukemmel basta bıkere bıle bozulma yapmıyor muzıklerde mukemmel ses kalıtesı yapıyor basla bırlıkde ve sokagın orta yernde oturuyom acınca sokagın basından basın vurusu gayet ne hıssettıryo 6senedır bogle gıttıkce daha guzel bas vuruyor ve asla bozulma yapmıyor her turlu gıdıyo her muzıge her turlu gıdıyo konu acılalı baya olmus ama ekleyım dedım
  • 2009 yılında aldım 01 08 2023 tarihindeyiz,hala kullanmaktayım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.