Şimdi Ara

Premier PHT-37500 125w RMS 5.1 *İNCELEME* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
15.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sympatique

Hoparlörleri değiştirip sistemin performansını yeniden test ettin mi ? Sonucu merak ediyorum da

Evet şimdi onunla uğraşıyodum, değiştirince ufak hoparlörlerde nedenini anlamadığım şekilde çatlamalar meydana geldi belkide anfi çıkışından surround lara harbiden daha fazla güç veriliyodur frontlar 10w lık çünkü. yani daha çok ses kötüleşti 2driver lı hoparlörler de ise ses seviyesinde biraz azalma ve tizlerde kayıp oldu. sanırım premier biraz aptalca bişey yapıp surround ları harbiden daha kuvvetli tutmuş, bide eğer aklında bi şüphe kaldı ise video çekip upload edebilirim istersen.

• Yoo video'ya gerek yok. Bu bilgiler yeterli sağolasın. Ama çok ilginç bir sonuç çıkmış.. İlk defa surroundların anlamsızca güçlü olduğunu görüyorum.. Hayret ettim . Bu şekilde üretirken ne düşünmüş olabilirler acaba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

Yoo video'ya gerek yok. Bu bilgiler yeterli sağolasın. Ama çok ilginç bir sonuç çıkmış.. İlk defa surroundların anlamsızca güçlü olduğunu görüyorum.. Hayret ettim . Bu şekilde üretirken ne düşünmüş olabilirler acaba..

Bence ses çıkarsında nasıl çıkarırsa çıkarsın diye düşünmüşler. Sonuçta kendi teknolojisi kullanılmamış öylesine yapılmış bi set, bu nedenlede bu şeyler çok şaşırtıcı gelmiyor.
  • Merhaba ben yeni üye oldum fakat sizin incelemenizi okuduktan sonra üye oldum.Yani etken sizsiniz.Benim bir sorum var:bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Ben sıradan bir bilgisayar kullanıcısıyım.Laptop um var ve verdiği ses bana yetmiyor.Ses sistemlerindende hiç anlamıyorum.Acaba bana normal çapta bir film müzzik de kullanabileceğim ii bir sistem tavsiye edebilirmisiniz.Fakat devasa birşeye ihtiyacım yok 2+1de olabilir4+1de 5+1 de.Fiyatı maksimum 90 tl civarlarında olabilecek tarzda ve de biraz da aldığıma değecek bir sistem olursa çok sevinirim.Şİmdiden çok teşekkürler.
  • microlab m820
  • logitech s220 tavsiye edebilirim... biraz daha ekleyip x230 da bulabilirsiniz...
  • slm arkadaslar.Bendede bu ses sisteminden var.Fakat kumandasını kaybettim.Bu kumandayı nasıl temin edebilirim nerde satılır kumandası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sempatik7

slm arkadaslar.Bendede bu ses sisteminden var.Fakat kumandasını kaybettim.Bu kumandayı nasıl temin edebilirim nerde satılır kumandası.

bende kaybetmiştim, aldığım yere gittim sorunsuz verdiler, sende bi dene olmadı klavuzunda servis yerleri yazıyor ordan bi servise gidip isteyebilirsin
  • slm arkadaşkar ben elektronikçiyim ve premierin yetkili servisiyim.. pht 37500 fiyatına göre mükemmel bir sinema sistemi zaten ürünün yapılış amacı sinema sistemi filmlerde ses efktlerinin vermesi ama illa ben bunu pc de kullancam diyorsanız harici bir woofer anfisi ve surraund + frontlarda ufak bir değişiklik yeterli olacak. yani gidip philipsin veya sony nin 1,500 tl lik ses sistemlerine para vermeyin 37500 ü alın sadece ufak modifiyelerle size profesyonel bir ses sistemi haline gelir... ben kendim bu sistemi kullanıyorum müziklerde en ufak bir bozulma yok filmlerde de öle zaten filimlerde sorun yok müziklerde de orjinalinde biraz bozulmalar oluyodu fakat bir kaç modifiyeyle bu iş düzelir biraz elektronik bilgisi olan bu sistemi kaliteli hale getirebilir bence....

• quote:

Orjinalden alıntı: sfenksmmy

slm arkadaşkar ben elektronikçiyim ve premierin yetkili servisiyim.. pht 37500 fiyatına göre mükemmel bir sinema sistemi zaten ürünün yapılış amacı sinema sistemi filmlerde ses efktlerinin vermesi ama illa ben bunu pc de kullancam diyorsanız harici bir woofer anfisi ve surraund + frontlarda ufak bir değişiklik yeterli olacak. yani gidip philipsin veya sony nin 1,500 tl lik ses sistemlerine para vermeyin 37500 ü alın sadece ufak modifiyelerle size profesyonel bir ses sistemi haline gelir... ben kendim bu sistemi kullanıyorum müziklerde en ufak bir bozulma yok filmlerde de öle zaten filimlerde sorun yok müziklerde de orjinalinde biraz bozulmalar oluyodu fakat bir kaç modifiyeyle bu iş düzelir biraz elektronik bilgisi olan bu sistemi kaliteli hale getirebilir bence....

usta 2 ay oldu bu konuyu açalı, ayrıca reklam yapıcam diye milleti yanıltma

• x15 ile bir karşılaştır o kadar inceledin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

x15 ile bir karşılaştır o kadar inceledin.

X15 in güzel bir incelemesini yapmayı düşünüyorum zaten orda bikaç sistemle karşılaştırıcam, premier leride karşılaştıracak olursam x540 gibi sistemlerle ancak karşılaştırabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoMinicSS

quote:

Orjinalden alıntı: sfenksmmy

slm arkadaşkar ben elektronikçiyim ve premierin yetkili servisiyim.. pht 37500 fiyatına göre mükemmel bir sinema sistemi zaten ürünün yapılış amacı sinema sistemi filmlerde ses efktlerinin vermesi ama illa ben bunu pc de kullancam diyorsanız harici bir woofer anfisi ve surraund + frontlarda ufak bir değişiklik yeterli olacak. yani gidip philipsin veya sony nin 1,500 tl lik ses sistemlerine para vermeyin 37500 ü alın sadece ufak modifiyelerle size profesyonel bir ses sistemi haline gelir... ben kendim bu sistemi kullanıyorum müziklerde en ufak bir bozulma yok filmlerde de öle zaten filimlerde sorun yok müziklerde de orjinalinde biraz bozulmalar oluyodu fakat bir kaç modifiyeyle bu iş düzelir biraz elektronik bilgisi olan bu sistemi kaliteli hale getirebilir bence....

usta 2 ay oldu bu konuyu açalı, ayrıca reklam yapıcam diye milleti yanıltma

ben foruma yeni üye oldumm ayrıca ne reklam nede yanıltma gibi bir söz konusu değil dediklerimi yap dene ve görr profesyonel bir sistemden hiçbir farkı yok ben sadece burda ürünün nasıl bişe olduğunu anlatmaya çalıştım.. fortlardan ve sur lardan çıkan hiç bir ses kötü değill....

• ayrıca burda ben sadece size bilgi vermeye çalışltım... premierin servisi olduğumu söledimki kumanda cartı curtu kaybolduğunda ben size temin ederim diye söledimm ama iyilik yap denize at işte ayrıca bu cihazın arızası olduğunda bana sorabilirsiniz dicektimm.. hiç olmassa arızanın nerden kaynaklandığını sölerdimm.... DoMinicSS yinede saoll
  • Bu setin wooferı iyi olabilir ama uyduları metalik ses veriyor.Fiyatına göre alternatifleri oldukça fazla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

Bu setin wooferı iyi olabilir ama uyduları metalik ses veriyor.Fiyatına göre alternatifleri oldukça fazla.

Evet uydular gerçekten uzak yapay bir ses veriyor.

@sfenksmmy eğer dediğin gibiyse özür dilerim yanlız bilirsin bu tarz olaylar çok oluyor, herkes kullandığı aleti övüyor. Bu setten profesyonel setlerden aldığın sesi almak gerçekten imkansız. Gerçi senin profesyonel tabirinde neyi kapsıyor onuda bilmiyorum ama sadece 170ytl ye 120w rms gibi fena sayılmayacak bir güç ve filmlerde iyi ses istiyorsan bu set uygundur. Bunun dışında birşey beklememek lazım.
  • demek istediğim prof lara taş çıkartır.... anfisi ii ama uydularda problem var onlarıda düzenledikçe oldukca iyi bir ses veriyor zaten çıkışında bildiğimiz tda2030 var.. kalitesi sınırlıı

@DoMinicSS önmli değill ama gerçekten reklam yapmak için bir amacım yoktu sadece bu seti kullnıpta istanbul ümraniye tarafında oturan arkadaşlara yardımcı olmaktı amacımm yanii dediğim gibi kumandasıyduı cartı curttu temin edebilirler. arıza olduğunda sorabilirlerr gibi..
  • 1.500 liralık Sony yerine bu seti almak, Ferrari dururken Toyota ile yetinmek gibidir. Lütfen mübalağdan uzak duralım, insanları yanlış yönlendirebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

1.500 liralık Sony yerine bu seti almak, Ferrari dururken Toyota ile yetinmek gibidir. Lütfen mübalağdan uzak duralım, insanları yanlış yönlendirebiliriz.

Haklısın tabi benimde söylemek istediğim tam olarak buydu. Sadece akşam işten eve geldiğinde film izleyecek ev kullanıcılarına hitap ediyor fiyatı oldukça uygun 170ytl ye kolay bulunmayacak set ancak abartılması çok yanlış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

1.500 liralık Sony yerine bu seti almak, Ferrari dururken Toyota ile yetinmek gibidir. Lütfen mübalağdan uzak duralım, insanları yanlış yönlendirebiliriz.

tamam o zaman sana şöle sölim sen toyotayı modifiye ettirip porhse motoru taksan nasıl olur ? benim anlatmak istediğimde bu bu sistemi elekronikçi olan herkez sonyden daha kaliteli yapabilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.