Şimdi Ara

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
13
Favori
21.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bir ilerleme kaydedemedim o konuda.Daha önce kullanıp Yanaşma diyen oldu,memnun olanlar da.Test verilerine ulaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karar verme sürecimde değerli yorumlarıyla fikir sahibi olmama yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

AVR arayışımı Pioneer SC LX87 alarak sonuçlandırmış bulunuyorum

Aslında çok olumlu yorumlar alan Anthem AVR alma niyetindeydim fakat Pioneer SC LX87'nin 1,5 katından bile daha pahalıya satılıyor olması vaz geçirtti beni.

ayrıca bir süredir subwoofer kablosu arayışındaydım ve nihayet bütçem dahilinde audioquest irish red kabloyu futureshop'tan almak üzereyken bugün AVR'yi aldığım yerde aynı kabloyu çok daha ucuza görünce sub. kablosunu da aradan çıkartmış oldum

Düzeltme : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furai -- 10 Ocak 2015; 18:28:53 >

• furai F kullanıcısına yanıt
    İsabetli karar olmuş ,pioneer ve m.audio gayet uyumlu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun
    LX87'niz hayırlı olsun; güzel günlerde kulanın.Subwoofer için benimde kablo arayışım var ama daha tam araştırmaya başlamadım.Audioquest irish red için deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

İsabetli karar olmuş ,pioneer ve m.audio gayet uyumlu

Macera aramayayım dedim zaten şekli, bağlantı özellikleri, gücü v.s. beğendiğim bir cihazdı, muadillerine göre nispeten fiyatı da uygun olunca pioneer'la yola devam kararı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

hayırlı olsun

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sector8376

LX87'niz hayırlı olsun; güzel günlerde kulanın.Subwoofer için benimde kablo arayışım var ama daha tam araştırmaya başlamadım.Audioquest irish red için deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

teşekkür ederim, elbette deneyimimi paylaşırım. futureshop'tan sipariş ettiğim hoparlör kablosu gelince tüm bağlantıları yapıp o zaman kalibre edeceğim cihazı sub. kablosunu da o zaman test etmiş olurum.
  • Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PRODJ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Selamlar

Buradaki kablolar orjinal midir? Kimber diye bir markayı araştırıyordum.

http://www.aliexpress.com/store/group/HiFi-Speaker-cables/405877_210931468.html?SortType=price_desc
  • Adamlar utanmadan Kimber markanın yanında Coppia diye marka satıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bwhiteshark

Selamlar

Buradaki kablolar orjinal midir? Kimber diye bir markayı araştırıyordum.

http://www.aliexpress.com/store/group/HiFi-Speaker-cables/405877_210931468.html?SortType=price_desc

Tümü için cevap veremem ama çoğu fiyatına bakıldığında sahte gibi anlaşılıyor. Baştan 4-5 modeli webde araştırın fiyat orantısızlığını görünce anlarsınız zaten.

• ahhh keşke 300 400 usd fiyatlara olsa bu kablolar
  • Kimbera mail attım, hemen cevapladılar.

"Thank you for your email. We do have some online dealers that are very good, however ANYTHING that ships from China will be counterfeit. All of our speaker cables are made here in Utah in the United States. We do not have a factory in China or Taiwan or Hong Kong. Any Kimber that is on alibaba.com or aliexress.com will be fake. Some good options for buying legitimate cables and having them sent to Houston."

Bu kabloyla ilgili bilgisi olan var mı?
  • @indigo_blue av8801 ile emotiva kullanıyor diye hatırlıyorum, isterseniz bir sorun kendisine.
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Selam, Sisteminiz güzel duruyor..şüphesiz performansı da güzeldir. Benim önerim sub'ı fotoğrafın en sağında, koltuğun arkasına bir yere yerleştirmeniz (laptop'un arkası) Böylece hoparlörler de biraz olsun rahatlar. İyi günlerde dinleyin, Mehmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memali -- 5 Şubat 2015; 14:29:47 >
  • Memali kullanıcısına yanıt
    Öncelikle görüşleriniz için teşekkürler ama dediğiniz yerde denedim performansını beğenmediğim için tekrar frontların önüne koydum en güzel performansı şuan bulunduğu yerde veriyor maalesef
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.