Şimdi Ara

Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba başka pratik çözümler konusunu olduğunda bu bölümde konu açıp sizi bilgilendirecem...
    Geçenlerde kendi imkanlarımla direksiyon temizliği diye konu açmıştım. Şimdi önceden öğrendiğim sonra bu işi tüm deri ürünlere yıllardır uygulayan bir abimden tasdik edip işleme başladım.
    İlk deri temizleme köpüğü ile temizledim. Sonra iyice sildim. Badem yağını pamuğa döküp iyice yedirdim. Sonra streç film kaplamak zorunda kaldım çünkü 24 saat ellememesi lazım. Derinin yağı çekebilmesi için... Tabi trafikte kullandığım için streç filmde olsa el kayabilir tehlikeli bir işlem olabilir bu yüzden çok marketten mintax 2li mikrofiber bez aldım yüzeyi aynı süet deri gibi... Şuan için görüntü berbat ama bu işlemi 15.30 da bitirdim. Yarın en az 15.30 hatta salı sabaha kadar üstünde duracak... Tabi bu kader yapmıştım vites kolunu es geçmedik. Vites topuzu hakkında cinsel içerikli imalı vs gibi yorumlar olursa kalp kırar şikayet ederim. Ben bu işlemleri aracını seven daha iyi hale getirmek isteyen insanlar kullanıcılar için yapıyorum dalga geçecek yorum yapıp konuyu kirletmesin....
    Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class

Sonra sitenin güvenlikteki insanlık yardım ne demek bilmeyen nasibini almamış polisten moralim bozuldu komşunun 75 bin kmde ki aracınada kafamı dağıtmak için giriştim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Buda başka araçtan uygulama sonrası.
    Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class Pratik çözümler. Direksiyon Matlaştırma. 2012 C-Class

• Doblo'nun vitesi kadar olamaz hocam

Benim arabanın da vites topuzu geçen temizlikte elimde kaldı. Ona bir çözüm üretmem lazım. Geri vitese takarken vites topuzu uçuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 11 Kasım 2018; 17:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu videoyu çok ayrı zaten :) Çözümü yeni vites topuzu
  • Takipteyim.

Kiadaki salon halısı nedir yalnız.

• High Quality kullanıcısına yanıt
    Araç sahibi abimiz çok titiz kıl diyebiliriz zaten badem yağıda onun eseri

Takipte kalın daha çok böyle her araca uygulama yapılabilecek işler olucak

• kullanilan urunlerin isimlerini ayrica yazarsaniz daha iyi olur.

• Wonky kullanıcısına yanıt
    Adını unuttum ankara forumda bu ykm mi boyner mi onun kapısından girdiğinde deri ayakababı için stant var ordan 10 liraya deri temizleme köpüğü almıştım
    Diğeri ise bildiğin badem yağı. Streç film ise 24 saat için kullanılacaksa bu yüzden

• Hocam s serisine geçmek de nasip olur inşallah :)

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Kardeşim zaten bekle hele İnş işlerim iyi gitsin 2 3 aya 1996-98 model W140 S320 görebilirsin. Yada W221 :) W222 alamam ona evi satmam lazım o bile zor

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Hocam bi test sürüşüne davet edersin kardeşini o zaman :)

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Moueson kullanıcısına yanıt
    Senin reno düşmanına Öz mersin tantuniden Special Biftek tantuni üstüne fıstıklı kerebiç birde otobanda son hız deneme benden. Radar sıkıntımız yok fotoları incelersen anlarsın ;)
    Yalnız Mouesona bir çöp bile yok çünkü o renocu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YozgatLee0666 -- 12 Kasım 2018; 0:3:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Bu videoyu çok ayrı zaten :) Çözümü yeni vites topuzu
    Orda da hocam tam Fiat Fiatlığını yapmış. Vites topuzu vidalı değil. Direk bi çeşit yapıştırıcı ile topuzu yapıştırmışlar. Birde bunun için ciddi ciddi emek vermişler topuzu yapıştır yerine oturt kurumasını bekle vs

Topuzun yenisini de alsam sorun sabit nasıl bir yapıştırıcı kullandılar. şimdilik beyaz renkli kalorifer izolasyon bandı ile sardım güzel güzel duruyor. Müsait bir zamanda servise gidip sorucam da muhtemelen yapıştırmalı vites topuzunu bir Doblo'da ilk kez görecekleri için gene iş bana kalıcak. En iyisi fabrikaya bi mail atayım amaçları neydi bu tasarımda

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Takipteyim.

Kiadaki salon halısı nedir yalnız.

Bi tanıdığımın arabasında 5 tane bundan vardı

• Onu şöle yapıcan şeffaf silikon ile yapıştırcan kenarlarınıda iyice şekil yapacan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.