Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimki farklı zayıfım her yemekten yiyorum yiyesimde gelir hala hep ama kilo almıyorum içimdeki kurttan şüphe ediyorum
  • Bende dün kullanmaya başladım.Yemekten sonra uyku çöktü
  • bu ılac sabah ogle aksam mı kullanılıyor? ve ac karnınamı yoksa tok karnınamı ıcılıyor?
  • telefonumun taslaklarına kaydettim ilacın adını.
    ünv'e başlayalı 4ayda 5kilo aldım iştah maşallah ama du bakalım belki x2 yaparız ilaçla :)))
    boy:178 kilo:55
  • quote:

Orjinalden alıntı: recaro

bu ılac sabah ogle aksam mı kullanılıyor? ve ac karnınamı yoksa tok karnınamı ıcılıyor?

Her öğünden önce kullanıyorum ben.
  • Sıfır değişim,hiç etkilemedi şişe bitcek nerdeyse...Bol bol uyku yapıyo ama iştahım hiç açılmadı,1kilo bile almadım,sorun nedir acaba
  • Arkadaşlar şu kimyasal şeyler yerine arı poleniyle, arı sütüyle, forever lite ultra gbi shake ler ile sağlıklı şekilde kilo alın. kendinizi mahvetmeyin. sağlık kalitenizi yükseltirken kilo alın.
  • herkesin ayrı derdi var

kilolular zayıflamak için--------------- zayflar kilo almak için uğraşıyor.... herkesin bir derdi var
  • Kilo vermek dert değil ki. Ben 58 kilo verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Şubat 2009; 21:46:07 >
  • Arkadaşlar şurubu 1 hafta kullandım.İlk 3 gün işe yaradı sonra iştah miştah hiç bişeyime etki yapmadı
  • 3 gün yine yaramış,bana 1 haftadır 1 gün bile yaramadı Kimyasallara bağışıklığım mı var nedir,başım ağrır ağrı kesici etki etmez,midem ağrır buscapon etki etmes,buda etmedi yardım et memet ali bey
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kullanici adi degisim talebi

Arkadaslar prakten adında şurup var daha önceden biliyordum ancak kullanmıyordum geçenlerde DH de konusu oldu kullananların yorumunu okuyunca sasırdım herkes memnunBende 1 haftadır kullanıyorum boyum 178 kilom 57 civarıydı ve istahım yoktu zayıfdım ancak 1 haftadır kullanıyorum kesinlikle abartmıyorum bir oturusda 1 ekmeği rahat yiyorum ve genede doymuyorumVe yedikce yiyesim 1 haftada tam 6 kilo aldım yemin ederimŞuan 64 kiloyum ve Ramazana kadar kullanıcam 70 kiloyu bulurum gibime geliyor zaten 70 kilo benim için ideal sonrada sporlara baslıcam göbek olusmasın diye valla zayıf olanlar kesinlikle kullansın biraz yorgunluk yapıyor ama kullandıkca alısıyorsunuz stres,sıkıntı vs. kalmıyor kafanız dinç oluyor rahatlatıyor valla çok süper bir şurup tavsiye ederim çokda ucuz

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI

Aynen 1 haftada 4-5 kilo aldım ama daha da alamıyorum

• vallaha iştah açtığı çok doğru
    1,5 haftada 4kilo almıştım şimdi yine verdim ama o benim yüzümden oldu :(

birde aşırı uyku yapıyor,mesela dün akşam içtim 8de yattım bugün 11de zor uyandım 15saat civarı uyudum haala daha uykum var :s
  • antihistaminik yazıyo benim alerji hapımdada aynısı yazıyo ozaman bunun hap şeklini isteyen olursa sölerim
  • Up
  • Yan etkilerinden etkilenenler varmı?

yoksa yarın gidip alıcam
  • 2 haftada 8 kilo aldım yan etkisi uyku yapıyo 2-3 gün sonra alışıyon..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

2 haftada 8 kilo aldım yan etkisi uyku yapıyo 2-3 gün sonra alışıyon..

Yarın hemen alıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

quote:

Yarın hemen alıyorum.

evet tavsiye ediyorum.. ilk önce inanmamıştım annem flnda işe yaramaz demişti..kullandım zaten 8 kilonun 3 kilosunu ilk 3-4 günde aldım..çünkü yiyosun doymuyosun ve de 2-3 gün hep uyuduğğun için baya alıyosun..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

quote:

Yarın hemen alıyorum.

evet tavsiye ediyorum.. ilk önce inanmamıştım annem flnda işe yaramaz demişti..kullandım zaten 8 kilonun 3 kilosunu ilk 3-4 günde aldım..çünkü yiyosun doymuyosun ve de 2-3 gün hep uyuduğğun için baya alıyosun..

Sabah 7:00de kalktığım için zorlanacağım gibi.Zaten devamsızlık aldı başını gidiyo

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.