Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat suan 7 sızdım uykum cok var :D yatmam lazm :D
  • Eczaci praktenin toplatildigini soyledi.sipraktin isimli surup verdi yerine.ayni etkiyi gosterirmi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda ben

Eczaci praktenin toplatildigini soyledi.sipraktin isimli surup verdi yerine.ayni etkiyi gosterirmi acaba.

toplanma nedeni neymiş?
  • ben dün aldım alla alla
  • 14 yaşında yeğenim var onada yazmış doktor primobolan 44 kilo civarı kendisi ama şimdi şüpelendim çocuğun hayatını karatmayalım yardım
  • Arkadaşlar 1.76 boyunda 61 kilo birisiydim, internette 4 yıldır ki bakmadığım yer kalmadı kilo almak için, en son geçen ay bu site de SİPRAKTİN (praktenle yapısı aynı) gördüm. İlk başta inanmadım kesin kandırmadır dedim. Ama yorumları gördükten sonra dayanamadım ve pazar günü olmasına karşın nöbetçi eczane bulup bu şurubu aldım 6 saatte etkisini gösterdi. Ben günde 3 sefer falanda kullanmadım tek sefer kullandım ve şu an 67 kiloyum Şurup ta hala tek kaşık kaldı..birden kilo almak istemedim bunun yanında spor da yapıyorum hafif göbek yaptı onu da eritiyorum sıfır göbek olduktan sonra tekrar sipraktin'e başlayacağım ve 71 kg olduktan sonra bırakacağım yavaş yavaş içip kilo almak vücut için daha iyi olur hadi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asanada -- 29 Kasım 2011; 16:46:34 >

• arkadaşlar prakten le kilo alma yerine bacaklarınızı falan kalınlastırmak istiyorsanız bir de şunu deneyin egzersizle bazı hareketleri düzenli yaparak bacaklarımızı , kollarımızı ve bileklerimizi kalınlaştırabilirz. bu siteden bakınwww.zayiftikonceden.blogspot.com bi bakın
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabunlusu3

14 yaşında yeğenim var onada yazmış doktor primobolan 44 kilo civarı kendisi ama şimdi şüpelendim çocuğun hayatını karatmayalım yardım

ben de duydum o iğneyi ama kullanmadım. baktı internetten falan ilerde karaciğerle ilgili sıkıntılar çıkarabiliyormuş. kullanmadım o yüzden . bana prakten de yaramadı. ne uyku getirdi ne iştahımı açtı valla. Son çareyi egzersiz yaparak kas kütlesini arttırmakta buldum . 1 haftadır yapıyorum bazı hareketleri . özellikle baldırlarım çık inceydi, bu 7 gün içerisinde biraz kalınlaştılar gerçekten . size de tavsiye ediyorum. belki bu işe yarar :D

• abi ben ömrüm oyunca hiç kilo alamadım 17 yaşındayım 164 boyum var 46 kiloyum ve çok küçük gösteriyorum inş. bu işe yarar 15 kilo eksiğim var :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Deniz..

3 su bardagi anca keser bu karisimi yada daha fazla miktar sana kalmis sütün fazlasının zararı olmaz
    pekmeze gelince migden götürdügü kadar koyabilirsin ancak abartmamak gerekiyor + yazın pekmezi önermem (kisisel fikrim)

Merhaba dostum bende zayıflıktan yakınıyorum da karbonhidrat tozuna başlıycam faydası var mıdır ?
  • eski kullananlar durum nedir bıraktınız mı geri zayıflama oldu mu?

ben bulunduğum yerde tüm eczaneleri gezdim ancak sadece1 yerde bulabildim diğer yerler spartinmi adını tam bilmiyorum böle bi ilaç vermek istediler içerik aynı filan dediler ama almadım illada prakten olacak

neyse bakalım kullanmaya başlıcam burdan bilgilendirmeye çalışırım. yaş 21 kilo 51 boy 1.75 Günlük spora gidiyorum göbek olmasın sadece

bu arada bana verilen ilaç aşagıdaki resimki ilaç

fakat googleden araştırdıgımda değişik kutudaki aynı isimdeki şurubuda gördüm acaba benim aldıgım yanlışmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DMystic -- 11 Haziran 2012; 18:21:28 >

• 13.gün çıplak ve tuvaletten sonra 54 iken 58 olmusum 3.günden sonra halsizlik kesildi iştah açma özelligide kendini yitirdi ilk günlere nazaran yinede içmeden istedigim ölçüde yiyemiyorum devam bakalım
  • Ben de bugün başlamayı düşünüyorum.İnşallah etkili olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Ben de bugün başlamayı düşünüyorum.İnşallah etkili olur.

Dikkat et bu ilaç uyutuyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar2606

quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Ben de bugün başlamayı düşünüyorum.İnşallah etkili olur.

Dikkat et bu ilaç uyutuyor :)

Müdür ilk gün eve kendimi zor attım.Sonuç 1 hafta sonra alınan 2.5 kg
  • arkadaşlar ilacı bugün alıcam. uyutması falan önemli değil. yeterki kilo alayım. boyum 1.96 kilom 65 yaşım 16 :( günde kaç kere ve kaç ölçek kullanayım ?
    yardım edenlere şimdiden teşekkürler :)
  • Tek yaptığı uyku getirmek, kilo aldırmıyor heveslenmesin herkes bünyeye bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: egmnersn

arkadaşlar ilacı bugün alıcam. uyutması falan önemli değil. yeterki kilo alayım. boyum 1.96 kilom 65 yaşım 16 :( günde kaç kere ve kaç ölçek kullanayım ?
    yardım edenlere şimdiden teşekkürler :)

1.96 ve 65 kilo mu? peter crouch gibiymişsin öyle de çok kötü gözüküyor kesinlikle kilo almalısın boy 1.75-80 olsa iyi de sırf boya gitmişsin sen
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.