Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de denedim şurubu. 1 hafta kadar halizlik , uyku falan oldu. sonra yine normal hayatıma döndüm. iştahınız açlıyo ama şurubu bırakınca eskisinden daha işhatsız oluyosunuz
  • gidip bir doktora sordum kesinlikle tavsiye etmiyorum, o bir alerji ilacıdır yan etkisi iştah açar dedi.
  • Arkadaşlar ben remeron kullanmaya karar verdim artık bu zayıflık yetti yaza girdik doya doya tişört giyemiyoruz hep insanlardan kaçıyoruz yan etkisi ne olursa olsun remeron tek çare benim için.Artık doktor bile yapcak bişe yok dedi sağlıklısın dedi kilo aldıramayız sana dedi ve güle güle dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

Arkadaşlar ben remeron kullanmaya karar verdim artık bu zayıflık yetti yaza girdik doya doya tişört giyemiyoruz hep insanlardan kaçıyoruz yan etkisi ne olursa olsun remeron tek çare benim için.Artık doktor bile yapcak bişe yok dedi sağlıklısın dedi kilo aldıramayız sana dedi ve güle güle dedi.

ya siz adamı uyuz edersiniz valla gidip yan etkisi ne olursa olsun ilaç kullanacam diyo ben 100 kere söylememe rağmen benim dediğimi yapan yok.Git bi bodye yazıl veya yazılma ama bi tane gainer al.İç bak bakalım nasıl kilo alıyon.Fiyatı tuzludur ama sonuç yağsız kas kütlesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Arkadaşlar ben remeron kullanmaya karar verdim artık bu zayıflık yetti yaza girdik doya doya tişört giyemiyoruz hep insanlardan kaçıyoruz yan etkisi ne olursa olsun remeron tek çare benim için.Artık doktor bile yapcak bişe yok dedi sağlıklısın dedi kilo aldıramayız sana dedi ve güle güle dedi.

ya siz adamı uyuz edersiniz valla gidip yan etkisi ne olursa olsun ilaç kullanacam diyo ben 100 kere söylememe rağmen benim dediğimi yapan yok.Git bi bodye yazıl veya yazılma ama bi tane gainer al.İç bak bakalım nasıl kilo alıyon.Fiyatı tuzludur ama sonuç yağsız kas kütlesidir.

yahu yapmadıkmı sanıyosun gittim body e hemde en kralına ve en kral karbonhidrat aldım ama işe yaramadı dahada zayıfladım

• quote:

quote:

quote:

yahu yapmadıkmı sanıyosun gittim body e hemde en kralına ve en kral karbonhidrat aldım ama işe yaramadı dahada zayıfladım

Allah Allah çok garip bu imkansız gibi çünkü yediğin enerji artıyor daha da zayıflıyorsun çok garip..İştahın mı kapandı acaba supplementlere başlayınca?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Allah Allah çok garip bu imkansız gibi çünkü yediğin enerji artıyor daha da zayıflıyorsun çok garip..İştahın mı kapandı acaba supplementlere başlayınca?

Evet banada öyle geliyor aldığım destekler iştahımı kapattı çünkü midemi şişiriyordu zaten sütle beraber alındığı için süt midemi bozdu aslında su ile de alınabilir ama o zaman mide bulandırıcı oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet banada öyle geliyor aldığım destekler iştahımı kapattı çünkü midemi şişiriyordu zaten sütle beraber alındığı için süt midemi bozdu aslında su ile de alınabilir ama o zaman mide bulandırıcı oluyor.

benim iştahımı kapatmadı aksine kilo aldığımı görünce iyice yiyesim geldi ve çok rahat aldım.

• Sigara içiyorsanız bırakın. Mastürbasyonu çok yapıyorsanız azaltın. Çok fazla yorucu işlerle uğraşmayın, evde mısır patlatın,karışık meyve suyu alın susadıkça onu için. Kahvaltılarda kesinlikle çay içmeyin. Eğer mideniz kaldırırsa taze meyve suyu için. Ekmeğin sırtını değil içini yiyin. Bol çerez tüketin. Yemeklerin üstüne 1 bardak su için,midenizi bastırır daha çabuk acıkırsınız. Aç karna su içmeyin. Bir de düzenli ve yeterli uyuyun. Garantisini veriyorum kilo alırsınız...
  • Kilo almak isteyenlerde masturbasyon sayisi ne olmali haftalik.
  • mastürbasyonla alakası olduğunu sanmıyorum hem haftada 3 kere çok değil :)
  • Prakten felan hikaye kilo alınmayınca alınmıyor arkadaşım benim boyum 1.87 kilom 53 iştah desen var ayrıca aşırı miktarda çikolata yerim cips felan tüm zararlı yağlı şeyleri yiyorum ama olmuyor o yüzden alıştım çok zayıfsın diyenlere bir şeyler ısmarlada kilo alıyım diyorum(hiçbir şey ısmarlamıyorlar genelde) böylece bedava geçinip gidiyorum
  • arkadaşlar size kötü bir haberim var :( .diğer yazımı 6 gün önce yazmısım. bu 6 gün içinde prakten i kullandım . çok uyku yapıyo dediler ama bnde gerçekten 2 gün biraz sersemlik yaptı . o da aşırı deil yani. ama malesef iştahımı açtığını söyleyemem :(. yani kilo fln alamadım. yok yaa bu böyle olmycak ben boşuna cabalıyorum bıktım artık .yaz'a kilo alırım bi şekilde dedim ama olmuyor işte. ben elimden geldiğince yemeğe gayret edicem . bu anca böyle olur. ama buraya bakıcam. yeni kilo alma yöntemi bulursanız yine denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: moonlight61

arkadaşlar size kötü bir haberim var :( .diğer yazımı 6 gün önce yazmısım. bu 6 gün içinde prakten i kullandım . çok uyku yapıyo dediler ama bnde gerçekten 2 gün biraz sersemlik yaptı . o da aşırı deil yani. ama malesef iştahımı açtığını söyleyemem :(. yani kilo fln alamadım. yok yaa bu böyle olmycak ben boşuna cabalıyorum bıktım artık .yaz'a kilo alırım bi şekilde dedim ama olmuyor işte. ben elimden geldiğince yemeğe gayret edicem . bu anca böyle olur. ama buraya bakıcam. yeni kilo alma yöntemi bulursanız yine denerim

yazın kilo almak çok zordur sen en iyisi kışı bekle

• ben şu şekilde kilo sorununu çözdüm ve çözmeye devam ediyorum
    dambıl aldım 2 tane onlarla çalışmaya başladım
    tabiyki kafama göre değil belli bir program dahilinde

boy 170 cm kilo geçen sene 53 dü yaklaşık 1 sene geçti şimdi 63 oldum hedefim 70

yapacağınız şey gayet basit
    dambılla çalışmadan 2 saat kadar önce yulaf ezmesi, makarna, pilav gibi karbonhidratlı yani çabuk kullanılabilecek enerji veren gıdalardan yiyeceksiniz

2-2.5 saat sonra
    sonra dambılla çalışacaksınız

zaten çalışınca it gibi acıkıyosunuz
    hemen üzerine protein içeren birşeyler yemeniz kesinlikle şart
    ben ton balığı,tavuk ikilisinden birini yiyorum (ucuz olduğu için bunlar isterseniz protein tozu alın)
    ve yanında yine makarna ya da pilav kaybettiğiniz enerjiyi almanıza yardımcı olacak
    o yediğiniz protein sizin kas kütlenizi arttıracak ve kilonuz artacak
    hemde taş gibi kaslı vücudunuz olacak

bi de şunu anlatıyım belki de bu ilaçtır bilmiyorum ama abim de bi ilaç bulmuştu kilo aldıran
    iştahını açtı o hap
    sonra arkadan popo önden göbek göğüs
    hoş görünmeyen bir vücut şekli oldu

benimse üçgen vücudum oldu

• Bendeki sorunun genetik olduğunu düşünüyorum çünkü benim dedemde çok zayıftı ve ömür boyu zayıf yaşadı zayıf olarakta 80 yaşında öldü. yani kurtuluş yok bi kaç çözüm yolu var ama çok tehlikeli kortizon iğneleriyle istediğin kiloya çabucak ulaşıyorsun ama çok iyi bir doktor ve düzenli tedavi ile yapmak gerekir. ama ben o riske girmek istemiyorum. 2. bir yöntem ise REMERON bu ilacı doktorlar zayıflara tavsiye ediyor herkez antidepresan ilacı diyor buna ancak öyle değil sadece yüzde 30 anti depresan özelliği var aslında uyku ilacıdır. aşırı şekilde iştah ve kilo artışı yapıyor. bu ilaç sayesinde hayatını düzene sokmuş olan çok tanıdığım var hiç bir zararınıda görmediler. başkada bir çaresi yok eğer genetik yapınız bozuk değilse zaten 25 yaşından sonra rahat kilo alırsınız metabolizma yavaşlar o yaşlarda....
  • Bendede Aşırı Zayıflık Var, Baya Araştırdım Piyasayı Baktım Prakten Prakten Falan Dediler Burdada Okudum Kullanayım Diyorum..
    Ama Nasıl kullanacağım nekadar alacağım ne zamanlar alacağım tokmu açmı ?
    kullanan arkadaşlar ne alemdeler neler yaptılar ?
  • quote:

Bendeki sorunun genetik olduğunu düşünüyorum çünkü benim dedemde çok zayıftı ve ömür boyu zayıf yaşadı zayıf olarakta 80 yaşında öldü. yani kurtuluş yok bi kaç çözüm yolu var ama çok tehlikeli kortizon iğneleriyle istediğin kiloya çabucak ulaşıyorsun ama çok iyi bir doktor ve düzenli tedavi ile yapmak gerekir. ama ben o riske girmek istemiyorum. 2. bir yöntem ise REMERON bu ilacı doktorlar zayıflara tavsiye ediyor herkez antidepresan ilacı diyor buna ancak öyle değil sadece yüzde 30 anti depresan özelliği var aslında uyku ilacıdır. aşırı şekilde iştah ve kilo artışı yapıyor. bu ilaç sayesinde hayatını düzene sokmuş olan çok tanıdığım var hiç bir zararınıda görmediler. başkada bir çaresi yok eğer genetik yapınız bozuk değilse zaten 25 yaşından sonra rahat kilo alırsınız metabolizma yavaşlar o yaşlarda....

bencede genetik çünkü benim babam da zayıf yapılı ben de ona çekmişim işte.

bu arda gainer ne kadar ve nereden alınıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: moonlight61

quote:

Bendeki sorunun genetik olduğunu düşünüyorum çünkü benim dedemde çok zayıftı ve ömür boyu zayıf yaşadı zayıf olarakta 80 yaşında öldü. yani kurtuluş yok bi kaç çözüm yolu var ama çok tehlikeli kortizon iğneleriyle istediğin kiloya çabucak ulaşıyorsun ama çok iyi bir doktor ve düzenli tedavi ile yapmak gerekir. ama ben o riske girmek istemiyorum. 2. bir yöntem ise REMERON bu ilacı doktorlar zayıflara tavsiye ediyor herkez antidepresan ilacı diyor buna ancak öyle değil sadece yüzde 30 anti depresan özelliği var aslında uyku ilacıdır. aşırı şekilde iştah ve kilo artışı yapıyor. bu ilaç sayesinde hayatını düzene sokmuş olan çok tanıdığım var hiç bir zararınıda görmediler. başkada bir çaresi yok eğer genetik yapınız bozuk değilse zaten 25 yaşından sonra rahat kilo alırsınız metabolizma yavaşlar o yaşlarda....

bencede genetik çünkü benim babam da zayıf yapılı ben de ona çekmişim işte.

bu arda gainer ne kadar ve nereden alınıyor?

en ucuzu hardlinenin gaineridir.4.5 kg luğu 132 lira.Hediyeleri ıvır zıvırı da varmış şuan.Ben hardine kullandım memnun kaldım sizde ne olur bilinmez.

• arkadaşlar . prakten ben de bi işe yaramadı diyodum ama sanırım 2 kilo almısım benimki prakten değil sipraktin ama aynılar zaten :D yani 2 kilo almısım. ama ben geri vermemden korkuyorum. bide aksam yatmadan önce mutlaka yarım ekmek içine domates peynir fln koyun yiyin. ben öyle yapıyorum. ayrıca bol fındıkk yiyin şurup murup kullanmaya da gerek yok bunları bolca yapın sürekli bişeyler tıkının akşam yatmadan önce yemek zararlıdır ama işe yarar yani.hatta ben prakten den her gün bir çay kaşıgı kadar içiyorum çok az yani millet 3 kere içiyormuş. neyse bu dediklerimi yapın ama mutlaka ..
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.