Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalkıyısı -- 23 Nisan 2010; 9:50:10 >
  • arkadaslar fıyatı ne kadar sölermısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanb60

arkadaslar fıyatı ne kadar sölermısınız

3.50 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^miHARBİ^^

Evet,2 gün önce bu ilacı aldım.Şimdilik bi değişiklik yok vücudumda.İlaç için uyku yapıyor diyenler sonuna kadar haklı.
    Perşembe akşamı ilaçta yazıldığı gibi 3 ölçek aldım ve bir hafta boyunca sabırsızlıkla beklediğim kurtlar vadisini yarım yamalak uyuklayarak seyrettim.Gerisini artık siz düşünün,nasıl bir ilaçmış.

Yukarıdaki mesajımı 9 mayısta yazmışım,ilac aldıktan sonra bakalım ne degisiklik olacak diye.Aradan gecen zaman icerisinde pek bi degisiklik oldugunu söyleyemeyecegim arkadaşlar.

Yalnız şunu söylemeliyimki günde düzenli olarak 3 ögün beslenmek,işte şişmanlamanın sırrı burada.Ben askerde 1 ayda 3 kilo aldım arkadaşlar,sadece ve sadece günde 3 ögün düzenli beslenerek,varın gerisini siz düşünün.

• evet arkadaşlar burdaki yorumları okuyup kullandım prakteni gerçekten dedikleri gibi var kilo almak isteyen kesinlikle kullansın şiddetle öneriyorum hiç bir zararı yok uyku yaptığı doğru ama rahatsız edici bişe değil kullandığım birinci günden sonra etkisini gösteriyo inanılmaz iştahımı açtı yemekleri görünce miğdem bulanıyordu artık öle bi derdim yok iştahım kalıcı olarak açıldı ve ayıptır sölemesi öküz gibi yiyorum daha tartılmadım aradan biraz daha zaman geçsin tartılcam size tavsiyem praktenin yanında b vitaminide alın ben öyle yaptım etki 2 katına çıkıyor gidin eczaneden bir kutu prakten 1 kutuda apikobal b vitamini alın pahalı değil her bütce karşılayabilir ve 1 haftada sonucu göriceksiniz..
  • Kullananlara sorum,

Kaç günden sonra uyku sorununu kaldırıyor? Yada kalkıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murphy

Kullananlara sorum,

Kaç günden sonra uyku sorununu kaldırıyor? Yada kalkıyor mu ?

ben kullandığımda sonradan uyku yapmaya başladı.ilk başlarda yapmıyordu.
  • Ben 2 gün denedim ama ne uyku yaptı nede iştahımı arttırdı Bunu kullanıpta kilo alanlar günde kaç ölçek kullandı bunu yaw, 3 ten fazlamı kullandınız acaba
  • Bakalım Bende Kullancam 1.77 Boyum Var 59 Kiloyum Boyuma Göre 65 -72 Kg Olmam Gerekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat Aydogdu

Bakalım Bende Kullancam 1.77 Boyum Var 59 Kiloyum Boyuma Göre 65 -72 Kg Olmam Gerekmiş

Arkadaşlar Bugün Sabah Kilo mu Ölçtüm Tam 59.1 Çıktı. Babama Anlattım Şurubu O Sağlık Sektöründe Çalıştığından Biliyor . Dediki : O Normalde Alerji İçin Kullanılır . Ama İştah Açar ve Uyku Yapr Dedi İstiyorsan Alırız Dedi Hiç Bi Etkisi Olmaz Dedi . Neyse Babam Bugün Akşam Almış Yemekden 30 Dk Önce İçtim Şurubu Ve Yemeğe Oturdum 1 Ekmek Yedim Ve Hala Doymadım . Yedikçe Yiyorum . Normalde Çok Yiyince Tatlı Yiyemiyordum . Üstüne Tatlı Yedim Ve Halan Açıkm Abur Cubur Yiyorum Demin Kilomu Ölçtüm 59.1'den 59.7 Kg Çıkmış Kesinlikle Zayıflar Kullansın
  • Nerden okudum bu topiği
    3 gündür ilaç yüzünden uyuyorum, ne gecem kaldı ne gündüzüm, iştah açma dışındaki diğer yaygın yan etkileri gösterdi bende.
    12 saat uyuyorum kalkıyorum e tabi haliyle hapur hupur yiyorum ,''ooo iyi yiyosun diyolar''
    Arkadaş 12 saatte bir tabi yerim.
    Uyumaktan yüzüm gözüm şişti,miilet kilo almaya başladım sanıyor.

neyse biraz daha deneyeceğim, yatmaktan zarar gelmez
  • Evet bende aldım prakteni bugün. Daha bir ölçek kullandım. Bi acıkma hissi oluştu tabi. Nevrim döndü. İlk başta dedim bi işe yaramıyo heralde. Ne acıkma var ne uyku dedim. Ama uyku bi anda bi bastırdı nevrim dönük yazıyorum şu anda. Kullandıkça da yazarım gelişmeleri inşaallah.
  • bende bugün aldım prakten şurup henüz kullanmadım

ekşide çok güzel bi yorum gördüm :

daha boğazınızdan geçerken bir yorgunluk hissi veren, sineksiklet bünyemi 15 dakikada esnemeye başlatıp uyutan şahane ilaç.

bitkisel yaşama girerek kilo almak için idealmiş.

---

okul açıldıgında kullanmamak gerek sanırım
  • ben kilo almak değil kilo veren ilaç istiyorum 1 haftada 1 kilo versin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluPassione

ben kilo almak değil kilo veren ilaç istiyorum 1 haftada 1 kilo versin yeter.

Kilo almak, vermekten daha zor.
  • 3. gündeyim. İştahta biraz artış var gibi. Ama fena kafa yapıyo bu şurup
  • 5. Gün ama ilaç traş çıktı gibi. İştah aynı. Uyku yapmıyo gibi normalde ama daha önceden 10 11 saatte uykumu alıp uyanıyodum şimdi o kadar uyuyup yinede uykusuz kalkıyorum
  • Yedi yedim çok karıştırdım rahatsız etti midemi, ağzımdan çıkacak gibi oldum, sonra gece 11 de gidip tekelden soda aldım içip rahatladım biraz.
    Ama 10 aakka önce gene canım çekti yedim bişeyler şimdi dejavuyu yaşıyorum,iyiki 3-4 tane almışım sodayı.
    Bu aarada sinir stress yapıyor diyorlar ,doğrudur gerdi beni
  • bende bu yaz praktene başlıyacağım şimdilik okul var diye iyi yemek yemeye ve spor yapmaya bakıyorum :) ama yazın praktene başlıyacağım. şöyle bi 15-20 kilo almam lazım bütün yazılanları okudum en uygun olanlarını kafamda toparladım hadi bakalım bi deri bi kemik gezmekten bıktım artık görenler hep ne kadar zayıfsın diyor sıkıldım artık hem denizede girecez kilo almam lazım :) yas 15 kilo 53 boy 178
  • yaşm 17 boyum 176 kılom 57 praktene bugun basladm inş. yararını gorurum ama acayıp uyku yapıyo harbıden okulda uyumaktan bı hal oldm:D ıns kılo aldrr ve deger tum uykulara:D

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.