Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Arkadaşlar benim yaşım 15, kilom 55, boyum 1.70...Sizce normalmi, kilo almalımıyım ?

Bence boyuna göre 3-5 kilo eksiğin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben böyle hayatın

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Arkadaşlar benim yaşım 15, kilom 55, boyum 1.70...Sizce normalmi, kilo almalımıyım ?

yaşın daha genç kasma hem boyun uzar hemde kilo alırsın zaman içinde

İnş Peki yaşıma göre normalmi bu değerler ?
  • bu prakten iştah açarakmı kilo aldırıyo yoksa metebolizmayı yavaşlatarak mı, arkadaş benim refleksler yavaşladı resmen ani durumlara geç tepkime veriyorum. bugün öğlen içmedim . 5.GÜN
  • uykulu uykulu dolaşıyom ortalıkta hiç kilo almış gibi hissetmiyorum kendimi 7.GÜN
  • 2 gündür kullanıyorum yemek yemeye başlamadan önce iştahınız yok ama ağzınıza bişey aldığınız anda bida durduramassın
    yalnız benim merak ettğim bişey var
    bu kadar yiyoruz yiyoruz ama hiç büyük tualetim gelmiyor
    bunun sebebi nedir..
    bu kadar yediğim şey nereye gidiyo anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_mytesadüf

2 gündür kullanıyorum yemek yemeye başlamadan önce iştahınız yok ama ağzınıza bişey aldığınız anda bida durduramassın
    yalnız benim merak ettğim bişey var
    bu kadar yiyoruz yiyoruz ama hiç büyük tualetim gelmiyor
    bunun sebebi nedir..
    bu kadar yediğim şey nereye gidiyo anlamadım

aynen benimde öle oluyodu ilk günlerde şimdi paso geliyo yan etkilerde kabızlık yazıyodu belki ondandır. her sabah börek mörek öğlen yemenide götürüyom ayın 1.inde tatılcam 2 kilo alamadısam 52 kilo olamadıysam prakteni bırakcam 10.GÜN

• Bende 1.66 boyunda 51 kiloyum kaburgalarım sayılıyor bi 60 65 olsam süper olacak da nasıl yapabilirim bu şurup işleri sakata benziyor.bitkisel bir çözümü olan yok mu
  • prakten iştah açıcı bi şurup değil alerjiyle alakalı bi ilaçtır iştah açıcı etkisi yan etkilerinden kaynaklanıyor

onun yerine doğal bitkilerle iştahınızı açmaya çalışın ben öyle yaptım sonuç çok iyi..ikincisi günlük 2000 kalorinin üzerine mutlaka çıkın yediğinizin kaç kalori olduğunu bilerek yemek yemeye çalışın..
    tabi yağ olarak değil
    karbonhidrad olarak almaya çalışın kendi hazırladığım bitki suyunu içiyorum sonuç olarak günde 6 öğün yemek

yeme isteği oluyor denemek isteyen denesin kesinlikle sonuç alır...

KAN ve İŞTAH için; 500 gram kan üzümü ile 20 gram kına kına iyice dövülür, 6 bardak suda kaynatınız, oluşan lapa günde 3kere 1 yemek kaşığı yenir, veya bu kaşığı suya dökerek içme şeklinde de kullanılır.
  • bu tür formülller bana sökmüyo son umudum prakten 10.GÜN

Praktenle kim ne kadar sürede kaç kilo aldı yazabilirmi ????
  • @oziiii

Naptın bi değişim var mı 50 kiloyum demiştin demi ?? Şuanda kaç kilosun aldın mı hiç ??
  • Yazın sürekli fast-food yedik göbek yaptık. Birkaç kilo vereyim size.
  • evet arkadaşlar dün tartıldım 1. gün kilo 50 13.gün kilo 53.2, 52 i hedeflemiştim hedefimin üstünde geldi kasım 1ine kadar amaç 55 kilo olmak, praktenin dibi kalmıştı biliyosunuz dibi ii olmuyo onu bıraktım gittim eczaneden 2 şişe prakten aldım.artık öğlenleri iştede içiçem durmak yok praktene devam 14.GÜN
  • kaç kaşık içiyorsunuz ben 3 gün içtim bıraktım ama 2-3 kilo aldım

oziiii dibi neden kötü
  • her öğün öncesi şişeden küçük bi yudum alıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Bende 1.66 boyunda 51 kiloyum kaburgalarım sayılıyor bi 60 65 olsam süper olacak da nasıl yapabilirim bu şurup işleri sakata benziyor.bitkisel bir çözümü olan yok mu

Senin boyun 166 birde, benim boyum 175 ve aynı kiloyuz... Prakten sürekli acıktırdı ama nedense yememe rağmen birkaç kilo alabildim, onları da verdim zaten. Geçen gün diyetisyene gittim. 2300kalorilik diyet listesi verdi. Onları uygulayacağım. Hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seocu

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Bende 1.66 boyunda 51 kiloyum kaburgalarım sayılıyor bi 60 65 olsam süper olacak da nasıl yapabilirim bu şurup işleri sakata benziyor.bitkisel bir çözümü olan yok mu

Senin boyun 166 birde, benim boyum 175 ve aynı kiloyuz... Prakten sürekli acıktırdı ama nedense yememe rağmen birkaç kilo alabildim, onları da verdim zaten. Geçen gün diyetisyene gittim. 2300kalorilik diyet listesi verdi. Onları uygulayacağım. Hayırlısı.

diyet listesini koysan bi sorun olurmu bizde öğrenelim (hem diyetisyene gitmek zor geliyo hemde eczaneye )

• Bende alayım bundan. Bir ara aklımdaydı ama unuttum gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 25 Ekim 2010; 22:09:07 >
  • Diyet listesini yarın koyarım
  • praktenle 13 gün gibi kısa bi sürede 50 kilodan 53,2 kiloya yükseldim bakalım prakten bana kendi rekorum olan 53,7 lik rekorumu kırdırta bilecekmi 15.GÜN
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziiii

praktenle 13 gün gibi kısa bi sürede 50 kilodan 53,2 kiloya yükseldim bakalım prakten bana kendi rekorum olan 53,7 lik rekorumu kırdırta bilecekmi 15.GÜN

Vay bea.Gerçekten iyi kilo almışsın.Benimde biraz kiloya ihtiyacım var vücüt çalışmasından önce.

Bu arada bu şurupun kullanım şekli nasıl?Yani Günde kaç kere sabah mı akşammı, öyle bilgiler verirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.