Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blacklight

arkadaşlar kullananlar son durumu yazabilir mi?

Alıntıları Göster
    bu ilacı kullanmayın derim hiç

ben bi kere kullandım 2 saat sonra aşırı uyku yaptı

uykudan kalkıncada kafam çok ağrıdı böle ilaçları kullanmayın ve bi daha kullanmadım bi kere kullandıktan sonra

doktor bile demişti bu ılacı kullanma hiç iyi olmaz demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomkarınca38

bu ilacı kullanmayın derim hiç

ben bi kere kullandım 2 saat sonra aşırı uyku yaptı

uykudan kalkıncada kafam çok ağrıdı böle ilaçları kullanmayın ve bi daha kullanmadım bi kere kullandıktan sonra

doktor bile demişti bu ılacı kullanma hiç iyi olmaz demişti

Alıntıları Göster
    Fazla zayıf sayılmam ama biraz daha kilo almak istiyorum,bugün aldım ilacı yarın kullanmaya başlayacam.

Kademe kademe gelişmeleri buraya yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnkss

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar SİPRAKTİN adında bi ilaç kullandım bende ama hiç bir faydasını göremedim eczane gittim prakteni almak için sipraktinle içerik olarak hemen hemen aynı oldugunu söyledi almadım fakat kararsızım bende denesemmi bilmiyorum acil yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

quote:

Orjinalden alıntı: T828

Arkadaslar yan etklileri tabi var ancak sizi öldürcek veya hasta edicek yan etisi yok ben kullanmadan önce dayıma sordum kendşsş eczacı yengemde eczacı yani bir sorun yok zaten reçetesiz satılıyor aspirin gibi sadece yan etkisi yorgunlukYani iş i olanlar okulu başlayanlar vs. içmezse iyi olur sabahları kalkmak baya zor olur ben saat 1 gibi kalkıyorumYalnız stres vs. olanlarda kullansın gerçekden beyniniz dinç oluyor kötü bişey düşünmüyorsunuz sıkıntıya girmiyorsunuz değişik bir ilaçİlaç hormonlarla oynayıp bu şekilde kilo aldırmıyor sadece istah açıyor yani yedikce yiyesiniz geliyor eğer yemek yemezseniz ilaç vücudunuzu tabiki şişirmiyorTavsiye ederim bütün zayıf arkadaslara hızlı kilo almak belki zararlı olabilir örneğin göbek çıkmaya başladı bende spor yapıyorum vücuda şekil veriyorum sorun olmuyorYani bilmediğiniz ilaçları kullanıcağınıza bu zararsız şurubu kullanın yan etkiileri kabızlık yazmış ancak ben 3 gün ishal oldumYani aspirinde de neler yazıyor abartmadığınız sürece sorun yok

ilk başlarken günde 2 kere kullanın daha sonra günde 3 kereye çıkarınDaha etkili olur.Sorusu olan varsa sorabilir

hacı sağolasın, iyi bilgilendirdin bizleri. anneme bir sorayım(hemşire) o da al derse alıcam. iştah açması iyi, kimyasal olaylara hormonal düzeyde etki etse hayatta içmezdim

Alıntıları Göster
    Keşke bu şurubun tam tersi olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacklight

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Blacklight

bencede arkadaşlar haberlerinizi bekliyorum 4 gözle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Keşke bu şurubun tam tersi olsa

Alıntıları Göster
    yorumları okuyunca gaza geldim aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

yorumları okuyunca gaza geldim aldım

Alıntıları Göster
    walla bende gaza geldim ilk fırsatta alıcam

bana fayda etmez böyle ilaçlar ama bakalım hayırlısı. Sonucları alır almaz burada paylaşıcam. Emin olunki bana kilo aldıracak bi ilaç varsa herkese aldıracaktır. Cünkü yıllardır denemediğim şey kalmadı bir kilo bile alamadım.

hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: wayadiway

walla bende gaza geldim ilk fırsatta alıcam

bana fayda etmez böyle ilaçlar ama bakalım hayırlısı. Sonucları alır almaz burada paylaşıcam. Emin olunki bana kilo aldıracak bi ilaç varsa herkese aldıracaktır. Cünkü yıllardır denemediğim şey kalmadı bir kilo bile alamadım.

hadi hayırlısı

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir doktor olarak şunu söylüyorum allah size akıl fikir versin
    gönüllü kobaylarım canım insanım

• quote:

Orijinalden alıntı: sev_eyim

arkadaşlar bir doktor olarak şunu söylüyorum allah size akıl fikir versin
    gönüllü kobaylarım canım insanım

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bügün bnde bu ilacı aldım.eczacı bayan sabah akşam yemeklerden önce bir çorba kaşığı içmem gerektiğini söyledi..akşam yemeğinden önce bir kaşık içitim ve biraz sonra yemeğe oturduk...yemekte de ayıptır söylemesi börek vardı..5 kişilik ailede sadece ben böreğin %70'ini yedim diyebilirim...inanılmaz derece de iştah açıyorr...böyle yemeye devam edersem 1 ayda obez olurum heraldebnde 15 yaşındayım ve 40 kiloyum.inşallah işe yarar..iştahsızlara kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay_54

arkadaşlar bügün bnde bu ilacı aldım.eczacı bayan sabah akşam yemeklerden önce bir çorba kaşığı içmem gerektiğini söyledi..akşam yemeğinden önce bir kaşık içitim ve biraz sonra yemeğe oturduk...yemekte de ayıptır söylemesi börek vardı..5 kişilik ailede sadece ben böreğin %70'ini yedim diyebilirim...inanılmaz derece de iştah açıyorr...böyle yemeye devam edersem 1 ayda obez olurum heraldebnde 15 yaşındayım ve 40 kiloyum.inşallah işe yarar..iştahsızlara kesinlikle tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    kubilay arkadaşım sonuç nedir kilo aldınmı barii

• quote:

Alıntıları Göster
    Yorumlardan insan gaza geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: İyi İsim

Yorumlardan insan gaza geliyor...

Alıntıları Göster
    vallaha aldıımm gün yemin ederim tam 36 kiloydum ve şimdi 42 kiloya fırladım...mükkemmel bişey yha ama nedense bnde uyku yapmadı...aksine acayip bi dikkatsizliğim var..benden habersiz birisi bana dokununca vücudum uyuşuyo bi anlık sonra geçiyo..ndn oldu bilmiyorumm..ama kesinlikle öneririm herkese
  • quote:

vallaha aldıımm gün yemin ederim tam 36 kiloydum ve şimdi 42 kiloya fırladım...mükkemmel bişey yha ama nedense bnde uyku yapmadı...aksine acayip bi dikkatsizliğim var..benden habersiz birisi bana dokununca vücudum uyuşuyo bi anlık sonra geçiyo..ndn oldu bilmiyorumm..ama kesinlikle öneririm herkese

Alıntıları Göster
    ben kullandım 48 den 58 oldum ama yine şimdi takılı kaldım kullansam bi 10 kilo daha alır mıyım abaca ?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kubilay_54

kubilay_54 : arkadaşlar bügün bnde bu ilacı aldım.eczacı bayan sabah akşam yemeklerden önce bir çorba kaşığı içmem gerektiğini söyledi..akşam yemeğinden önce bir kaşık içitim ve biraz sonra yemeğe oturduk...yemekte de ayıptır söylemesi börek vardı..5 kişilik ailede sadece ben böreğin %70'ini yedim diyebilirim...inanılmaz derece de iştah açıyorr...böyle yemeye devam edersem 1 ayda obez olurum heralde bnde 15 yaşındayım ve 40 kiloyum.inşallah işe yarar..iştahsızlara kesinlikle tavsiye ederim

kubilay kardeş ilacı kullanmaya başladıktan sonra 1 haftada 2 kilo mu aldın yoksa 6 kilo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nyzo

quote:

Orjinalden alıntı: kubilay_54

kubilay_54 : arkadaşlar bügün bnde bu ilacı aldım.eczacı bayan sabah akşam yemeklerden önce bir çorba kaşığı içmem gerektiğini söyledi..akşam yemeğinden önce bir kaşık içitim ve biraz sonra yemeğe oturduk...yemekte de ayıptır söylemesi börek vardı..5 kişilik ailede sadece ben böreğin %70'ini yedim diyebilirim...inanılmaz derece de iştah açıyorr...böyle yemeye devam edersem 1 ayda obez olurum heralde bnde 15 yaşındayım ve 40 kiloyum.inşallah işe yarar..iştahsızlara kesinlikle tavsiye ederim

kubilay kardeş ilacı kullanmaya başladıktan sonra 1 haftada 2 kilo mu aldın yoksa 6 kilo mu?

Alıntıları Göster
    kilo almana çok sevindim ama bişe sorcam aldıgın kilo vücutta eşit olarak dagıldımı yoksa sadece göbek yada gıdı olarakmı geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: xxx_xxxh.h

kilo almana çok sevindim ama bişe sorcam aldıgın kilo vücutta eşit olarak dagıldımı yoksa sadece göbek yada gıdı olarakmı geldi

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de geçenlerde aldım bu ilacı , saat 3 gibiydi içtim bi kaşık ,normalde 1de ögle yemegi 8 de aksam yemegi yerim ben..o gün de yine 1 gibi ögle yemegi yedim , saat 3 gibi ilacı içtim bakalım ne olcak diye , yemin ediyorum normalde ben o saatte bi lokma yemem saat 3.30 gibi bi acıktım gittim 1 ekmek tost yaptım yedim iki dakikada , yarım ekmek daha olsa yiyecektim de yapmaya üşendim.saat 5 gibi de çok pis uykum geldi bi yattım aksam 10da zor uyandım..12 de bi daha yattım ve sabah 8de zar zor kalktım okula gidecektim..
    ben zaten uyusuk ve halsiz bi insanım , günde 9 saat uyku bana zor yetiyor , bu ilacı alınca hepten uyusuk bi insan oluyorum uyandırmasalar günde 20 saat uyurum bu ilacla..ilac müthiş iştah açıyor ama çok feci de uyku yapıyor bende.sırf bu yüzden bi kere bi kaşık içtim daha da içmedim ilaçtan çünkü öyle bi yorgunluk uyusukluk uyku yapıyor ki kafa yerinde mi değil mi anlamıyorum bu yüzden bi doz daha almıcam belki seneye kısın soguk havalarda alırım evde paso yatarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Solitare

arkadaşlar ben de geçenlerde aldım bu ilacı , saat 3 gibiydi içtim bi kaşık ,normalde 1de ögle yemegi 8 de aksam yemegi yerim ben..o gün de yine 1 gibi ögle yemegi yedim , saat 3 gibi ilacı içtim bakalım ne olcak diye , yemin ediyorum normalde ben o saatte bi lokma yemem saat 3.30 gibi bi acıktım gittim 1 ekmek tost yaptım yedim iki dakikada , yarım ekmek daha olsa yiyecektim de yapmaya üşendim.saat 5 gibi de çok pis uykum geldi bi yattım aksam 10da zor uyandım..12 de bi daha yattım ve sabah 8de zar zor kalktım okula gidecektim..
    ben zaten uyusuk ve halsiz bi insanım , günde 9 saat uyku bana zor yetiyor , bu ilacı alınca hepten uyusuk bi insan oluyorum uyandırmasalar günde 20 saat uyurum bu ilacla..ilac müthiş iştah açıyor ama çok feci de uyku yapıyor bende.sırf bu yüzden bi kere bi kaşık içtim daha da içmedim ilaçtan çünkü öyle bi yorgunluk uyusukluk uyku yapıyor ki kafa yerinde mi değil mi anlamıyorum bu yüzden bi doz daha almıcam belki seneye kısın soguk havalarda alırım evde paso yatarım..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben ilaca başlayalı 5 gün oldu ama bana o kadar etki yapmadı sizler kaç ögün alıyosunuz ilacı

• quote:

Orijinalden alıntı: xxx_xxxh.h

arkadaşlar ben ilaca başlayalı 5 gün oldu ama bana o kadar etki yapmadı sizler kaç ögün alıyosunuz ilacı

Alıntıları Göster
    Millet Yemek Yiyememekten Şİkayetci Ama Ben Hayvan Gibi Yemek Yediğim Halde Kilo Alamıyorum. Yaş 20 Boy 1.80 Kilo 65
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_tr

Millet Yemek Yiyememekten Şİkayetci Ama Ben Hayvan Gibi Yemek Yediğim Halde Kilo Alamıyorum. Yaş 20 Boy 1.80 Kilo 65

Alıntıları Göster
    Hayatımda duyduğum en güzel haber bu.Bende zayıfım ve bugüne kadar ne denediysem fayda etmedi.Bide bunu deneyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıraslan

Hayatımda duyduğum en güzel haber bu.Bende zayıfım ve bugüne kadar ne denediysem fayda etmedi.Bide bunu deneyelim bakalım.

Alıntıları Göster
    Ya arkadaşlar yapmayın, ne olduğunu bilmediğiniz şeyi nasıl böyle sorgusuz sualsiz içebiliyorsunuz? Kısa sürede fazla kilo almak çok zararlıdır. 3 ay sonra aldığınız kiloları hatta fazlasını geri verirseniz ne olacak? Ne olduğnu araştırıp öyle kullanın bence, hatta en iyisi doktora danışın. Eczacılara da bravo yani, 3.5 ytl için başka yerlerini bile verir bunlar..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.