Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
587
Cevap
13
Favori
530.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istiyosan cuma günü başla pazartesiye kadar alışırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

istiyosan cuma günü başla pazartesiye kadar alışırsın

Ben sabırsızım cuma gününü bekleyemem ama alışmak içinde iyi olur.Ancak bende kilo alma veya almama genetik olabilir çünkü babam zayıf ve kısa yani boyu 1.69 ama ben oldum 1.76 inş bundada geçebilirm babamıÖnerilerin için saol.
  • ben de aldım bugun 3.5 ytl.ama ne kadar içicez bundan sabah akşam ? yaş 17 boy 1.83 kilo 59 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 17 Şubat 2009; 17:09:59 >
  • Hergün waffle yiyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

Hergün waffle yiyin

Nerden bulabilirim
  • Bende bugün alabildim.Eczacı kadın sabah akşam kullanman yeter dedi.Birde yemekden öncemi yoksa sonramı kullanıcaz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zyx

quote:

Hergün waffle yiyin

Nerden bulabilirim

İstanbuldaysan yeşilköy waffle house veya bakırköy capacity'de de var waffle house
  • ulan 3 kaşık içtim 3 saat uyumuşum bisürü yemek yiyip yatmıştım.şimdi acıktım yine yarım ekmeğe sucuk doldurym bari
  • arkadaşlar size fikir vermesi açısından bende başımdan geçenleri yazayım...

lise 1 e giderken yaz tatilinde kullanmıştım bu ilacı, 15 yaşındayım 175 - 180 arası boy 50 kilo civarıydım elim ayagım mosmordu hiç ısınmazdı...

ilacı 3 ay kullandım 70 kiloya kadar çıktım sırtımda derin çizikler meydana geldi hızlıca kilo aldıgım için sonra lise 2 ye giderken spor fln yapıyoruz o zaman bilgisayar başında sabahlamıyoduk boy attım biraz vücud oturmaya başladı sırtımdaki yarılmalar toparlandı vs... derken zaten özel olarak bir yakın dövüş sporuyla ilgileniyordum çocuklugumdan beri birazda onun etkisi oldu sağ salim atlattık o dönemi..

ilacı yeni kullanmaya başlıyacak olan arkadaşlara tavsiyem günde 3 kaşıkla başlayın yemek yemeden yarım saat önce için bi çorba kaşıgı, ilk 2 - 3 gün 20 saat uyursunuz ama sonra vücud direnç kazanıyor uykuyu atlatıyorsunuz hayvan gibi yimeye başlıyorsunuz 1 - 2 ay sonra eliniz kolunuz dom dom kursunu gibi oluyor

bu mayısın 28 inde 20 yaşına giriyorum boy 192 cm kilo 96 göbek bölgesinde hafif bir çıkıntı var o da biradan kaynaklanıyor
  • Bende alayımmmm 1 ay deniyem faydası olursa dwm ederim
  • 6-7 kilo alsam yeter
  • çok iyiymiş ya ben 52.5 kiloyum bir 62.5 olsam yeter bana heralde ellerim doğuk olunca dalga dalga oluyor titriyor normalde arada...
  • İlacı sadece 2 hafta felan kullanmıştım. En fazla 3 haftadır. Başlarken 50 kilo civarıydım 3 hafta sonra 61.
  • ya eskiden uyku yapıyodu şimdi alıştım heralde uyutmuyo :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 27 Şubat 2009; 14:04:32 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Zyx

quote:

Hergün waffle yiyin

Nerden bulabilirim

İstanbuldaysan yeşilköy waffle house veya bakırköy capacity'de de var waffle house

Yeşilköy dibimde bakırköyde çok yakın
  • Güzel bi ilaçmış hakkaten Zayıf olanların kullanmasını tavsiye ederim... Bi arakadas yan etkileri çok demişte çoğu ilacınm yan etkilerinnde kesinlikle 1-2 tane ölümcül hastalık ismi yazıyor yani 4879542milyarda bi ihtimal deniliyo

Normal mi?
  • Beyler sadece 3.5 TL'mi bu ilaç ?
    Bir de eczacılar sorgusuz sualsiz verebiliyorlar mı bu ilacı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

Beyler sadece 3.5 TL'mi bu ilaç ?
    Bir de eczacılar sorgusuz sualsiz verebiliyorlar mı bu ilacı ?

evet 3.5 tl ve sorgusuz sualsiz alabiliyorsunuz.Gerçi ilacın üstünde reçetesiz satılmaz yazıyor ama ben aldım.1 gün kullanıp bıraktım.Acayip bir halsizlik ve uyku yapıyor.Normalde 2de yatıp 8de işe giderken 10'da uyudum ve kalktığımda saat 9'du.Çalışanlar kullanmasın bence çünkü çok uyku yapıyor.İşteyim şu an hala esniyorum
  • arkadaşlar kullananlar son durumu yazabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.