Şimdi Ara

PPF ve Cam Filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul'da oturuyorum. Sıfır araca PPF ve Cam Filmi yaptırmak istiyorum. Araştırmalarım neticesinde seçenekleri ikiye kadar indirdim. Detailing Dükkanı 216 veya Başakşehir'deki 3M yetkilisi Promakim AŞ'den birini seçeceğim.

(Promakim bazı yerlerde renkligaraj olarak da geçiyor.)

Bu iki firmadan birine PPF veya cam filmi yaptıran arkadaşlar deneyimlerini yazarsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi camlara düşünüyorsunuz?ön cama da şeffaf yapıyorlarmış UV ışığını kırıyormuş o takıldı kafama ama 1500 lira tek cama çok diyorum.size ne fiyat verdiler?3M'den başka markalar da var sürekli söz edilen.

• Cam filmi için 3M Başakşehir Promakim AŞ'den 15 Hsziran'da aldığım fiyat ön cam CR (Crystalline serisi) diğer camlar CS (Color Stable serisi) için toplam 3750₺ idi. Şu anda değişmiş midir bilmiyorum.

Detailing Dükkanı 216'dan dün aldığım fiyat ön cam için 1900₺, diğer camlar için 4500₺ olmak üzere toplam 6400₺. Solarguard marka cam filmi kullanıyorlarmış.

• Fiyatlara bak şaka gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlara bak maşallah

Ben de pasta cila noya koruma ön kaput tampon filmi far filmi yaptırmak istiyorum anadolu yakasında bir önerini var mı araç bmw

• munans kullanıcısına yanıt

değecek üzerinde duracak bir araç ise yaptırılabilir hani kesinlikle eleştirmem ama benim derdim yaptırdıktan sonra şu daha iyiydi net falan diyen olursa can sıkar o yüzden araştırın dedim ama sağdan soldan duyma değil de gidip gözünüzle görseniz yaptıkları araçlara nasıl yaptıklarına hani sizin içinize sindikten sonra çok sıkıntı olmaz milletin ne dediği.

• PPF için bu iki yerden birini kullanan oldu mu daha önce?

• 5 cama 1000 lira, ön cama 1500 lira fiyat çekilmesini de anlamıyorum. Neymiş ön camdaki UV kırıyormuş da şeffafmış da... Tamamen, yaptıran olursa kazık fiyattan verelim, nasılsa herkes yaptırmıyor diye fiyat şişiriyorlar. Ben o ön camdaki filmin kalitesinin abartıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum.

• Hocam instegram da afmseyman mi ne vardi.otopark in youtube videosunda var bi bak istersen.
    Baya kaliteli bi yer gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.