Şimdi Ara

PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.937
Cevap
95
Favori
366.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başiskelede bulunduğumuz bölgede altyapı olmadığı için Poyraz wifi için başvuru yapmak istiyorum ve müstakil evimiz var. Nasıl bir modem edinmek lazım? Normal adsl modemler iş görür mü yoksa bir özelliği olması gerekiyor mu? Ayrıca Kurulum vb. ekstra ücret var mı?

Destek için teşekkürler.

• oursoft O kullanıcısına yanıt
    Alt yapı için kontrol ettim daireme hizmet mevcut peki TTNet bu ay Yeni taahhüt yaptırdım size geçiş nasıl sağlarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • britony kullanıcısına yanıt

Siz Poyraz WiFİ hizmeti için bilgi almak istiyorsunuz. Konunun dağılmaması için özel mesajdan iletişim bilgilerinizi iletin çağrı merkezi personellerimiz sizinle iletişime geçsin uygun görürseniz.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt

Evet firmamıza ücretsiz geçiş yapabilirsiniz fakat taahhüt bozduğunuzda oluşabilecek tutarı ttnet tarafına sormanızı tavsiye ederiz.

• Aşağıdaki adreste bulunan sözleşme ve formları doldurup ARAS KARGO ile karşı ödemeli(ücretsiz) gönderim sağlayabilirsiniz.

poyraz net | evde İnternet, İşte İnternet | hızlı, özgür, uygun
    Sözleşme ve Form | Poyraz Net | Evde İnternet, İşte İnternet | Hızlı, Özgür, Uygun
    https://poyraznet.com/sayfa/sozlesme-ve-form

herhangi bir kargoyla yollayabilirsiniz diyordunuz,

şimdi aras kargo mu oldu?

• kocaballi kullanıcısına yanıt

Farklı kargolar ile anlaşmasız karşı ödemeli gönderilerde bazı şubeler gönderimi kabul etmediği için kargo anlaşması yapmak durumunda kaldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital başvuru gelirse geçerim yoksa geçmem kargoyla falan uğraşamam

• bende 82 gösteriyor 100 olmaz mi vdsl altyapısı

tamamdır.... 

• expectations E kullanıcısına yanıt

Dijital kurye ile dijital abonelik sürecini bu ay içinde tamamlamaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince hızlı entegrasyon sürecini tamamlamak için çaba gösteriyoruz.

kurumsal abonelik için de aynı fiyatlar geçerli mi ?

• root 1987 kullanıcısına yanıt

Merhaba. Hat değerlerinizi bilmeden net git şey söyleyemeyiz fakat binanızda düz VDSL varsa 100Mbps kullanamazsınız en azından binaya kadar fiber yani FTTB olması gerekiyor.

82Mbps görüyorsanız yine emin olmamakla birlikte stabil olarak 70Mbps üstü kullanım sağlayamazsınız gibi duruyor.

Fakat belirttiğim gibi hat değerlerinizi bilmeden net bir bilgi vermek çokta doğru olmaz.

• quentin kullanıcısına yanıt

Evet kurumsal abonelik içinde geçerlidir.

• Arkadaşlar 2 gün önce Turknetten poyraznete geçtim.. Geçecek arkadaşlara yardımcı olması için yazıyorum.. Şimdilik 35 mb tarifeye geçtim önümüzdeki ay paketimi yukseltecegim.. WhatsApp müşteri hizmetleriyle görüşmeye başladım sağolsun çok yardımcı oldu akşam, sabah demeden sorularımı cevapladılar.. Belgeleri pazartesi kargo yaptım Çarşamba günü firmaya ulaştı ve aynı gün poyraznete geçişim tamamlandı.3 gündür kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım, poyraznet olarak Kendi uygulamaları var ve turknetin uygulamasından daha profesyonel.Turknetin zam haberinden sonra ilaç gibi geldi umarım fiyat bu şekilde devam eder 🙂

• SANSLI38 S kullanıcısına yanıt
    Nperf testi yapıp eklerseniz buraya daha iyi olur hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D-Smart'tan geçiş var mı?

• Evet ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

• 2 martta poyraz nete geçiş işlemi tamamlandı kendi modemim vdsl desteklemediği için aldığım airties 5650tt modeme kullanıcı bilgilerini girdim internet gelmedi WhatsApp hattı modemin vdsl destekli olmadığını söyledi bende ikinci el Zyxel modem aldım almadan önce sordum bu model desteliyor dediler ona göre aldım aynı ayarları bu modeme de yaptım ama internet ışığı kırmızı yanıyordu Bu modeme de vlan ayarları etkin yapılamıyor cihaz kilitli dediler bende Zyxel müşteri hizmetlerini aradım cihazı resetledik temsilci cihazda sorun yok operatörün ip ataması yapsın dedi poyraznet ise sorunun Türk Telekom kaynaklı olabileceğini telekomdan cevap beklediklerini söyledi bakalım hep beraber bekliyoruz iki tane modem aldım olmadı kesin deseler şu modemi al sorunun hallolacak onu alacağım ama sorunun neden kaynaklandığını bilen yok 4 gündür bekliyoruz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egeli3543 -- 6 Mart 2022; 10:4:25 >
  • P24'e geçiş için başvuru yapacağım ay sonuna doğru bakalım hayırlısı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.