Şimdi Ara

Powercolor Rx 580 Red Devil Nasildir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Duzenleme: Karti almaktan vazgectim cunku servisteki kartim icin servis daha iyi olan bir gtx 1060 modeliyle degisim onerdi. Endeks bilisime buradan tesekkur ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7416DD784 -- 22 Eylül 2017; 18:52:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hic kullanmadım ama powercolor markasini tavsiye edeni de duymadım. Sürekli tek fanli modellerini görüyorum.iki fanli modellere yeni geçtiler.yani gerisini sen düşün

• Insanmodoff kullanıcısına yanıt
    nasil cift fanli gormezsiniz hocam yillardir yapılıyor bu markanin red devil olan modeli piyasanin en guclu ve iyi madencilik yapabilen kartlarından biriydi 580 ler arasinda. red dragon da bir alti sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gormedigimden değil zaten.pek yaygın olmadığını söylemeye çalışıyorum. Ikıncı elde de pek adı geçmez çünkü alıp kullanıp satan cok az bir kesim.xfx ve powercolor pek tutulmuyor.net konuşamam çünkü kullanmadım hiç ama soğutma konusunda cok berbat.elbette red devil iyi olabilir.bazi markaların normal versiyonları pek sağlıklı olmasada özel üretim olanlar farklı olabiliyor.örnek galax markası berbat ama hof (hall of fame) çok kaliteli

• Powercolor kartlar pek fazla tercih edilmiyor ama yine de siz bilirsiniz.
  • Ride Or Die kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam da nedeni ne

• bu karti 1000 liraya alabilecegim ona gore yorum yaparsaniz sevinirim

• 1000 liraya sıfır olarak alıyorsanız kaçırmayın ama aynı fiyata asus/sapphire/msi tarzı kartlar var ise powercolor kalite olarak biraz geridedir.
    Yıllarca hd 5770 , 6850 , 7850 kullandım hiç birinde sıkıntı yaşamadım garantilik durum bile olmadı kartlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Tamam hocam da nedeni ne

Yıllardır böyle hocam genelde powercolor diyince herkes bi uzak dururdu nedenini bende bilmiyorum he tabi şahsen kullanmadım ama o fiyat aralığında sapphire / asus / msi vs kartlar varsa sizin için daha iyi bir tercih olur.
  • bu fiyat araliginda yok on siparisle alacagim 4gb modeli ama yapacak bir sry yok ekran kartim yok ve bu paraya 580 almazsam 1050ti falan alabiliyorum

• Asusdan sapphireden iyidir bence.

Ayrica biri XfX tutulmuyor demiş tutulmuyor degil Türkiyede satilmiyor mesala evgada yeni girdi Türkiyeye

• Almaktan vazgectim servisteki R9 380 kartim icin değişimden gtx 1060 mini gondereceklermis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Almaktan vazgectim servisteki R9 380 kartim icin değişimden gtx 1060 mini gondereceklermis :)

Üfleyerek soğutur sunuş hocam artık :/

Bu seviyedeki kartlara n azından bakır borulu modeller tercih edilmeli.. bir de RX 580 480 vs ye çevirebilir Deniz çevirin bnce(8gb)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Hocam internetten testlere baktim 60-70 derexeye cikiyor kart o kadar da anlatildigi gibi degil. Ama asil durum su benim kart 770tl fatura tutarinda R9 380 idi. Adamlar 1200tl degerindeki bu 1060 miniyi gonderiyorlar baska bir sey onersem sovebilirlerdi. Benim karti 2 yil once 550 liraya ikinci el aldim garantinin son 2. gununde servise gonderdim ve sonucunda 1200 liralik 1060 sahibi oluyorum :)). 1060 3gb ile 6gb arasinda farklar var deniyordu ama baktim vram kasmadikca farklari yok veya birkac fps fark var ama ne fark eder benim icin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.