Şimdi Ara

Powerbankten hafif cızırtı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
5.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • media markttan ttecin powerslim 10000 mah lık bataryasını aldım. geldiğinde telefonu biraz şarj ettim sonra şarjı biraz azalınca şarja taktım. kulağımı powerbanke dayayınca hafif bi cızırtı geliyor. powerbanki telefona bağlarsam da bu ses geliyor ve telefonun ekranını açarsam bu ses hafif artıyor normal dururken ses duyulmuyor ama kulağınıza çok yaklaştırınca duyulabiliyor. biraz araştırdım bu konuyu bobin sesidir diyenler falanda var ama tam tersini söyleyenlerde var ne yapsam ?

• İade edebilirsiniz veya değişim isteyebilirsiniz. Ses daha da artabilir. Garantisi olmasa içini açıp müdahale ederdiniz ama gerek yok.

Ben de internetten daha önce oyle bir sey almistim ve ses yapıyordu iade ettim. Sessiz ortamlarda rahatsiz ediyor. Mesela uyurken
  • karadvt K kullanıcısına yanıt
    ses normal dururken duyulmuyor birde hızlı şarj özelliği var acaba ondan dolayımı
  • Drstrangeee D kullanıcısına yanıt
    Bende xiaomi 20000 mah hizli sarjli var. Onda ses falan yok. Bobin sesidir sizinki de muhtemelen. Eski olsa zamanla boşluk yapmıştır derdim.

Mesela bir de romoss var. Onceleri ses yoktu. Birkac yil sonra sea yapmaya basladi ama çok hafif.

Siz farkli kablo ve farkli telefonda denediniz mi ? Sacma gelebilir ama kablo usb ve micro usb uçlarındaki pinler tam temas etmezse de ses oluyor. Basima geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadvt -- 9 Mart 2019; 13:30:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadvt

Bende xiaomi 20000 mah hizli sarjli var. Onda ses falan yok. Bobin sesidir sizinki de muhtemelen. Eski olsa zamanla boşluk yapmıştır derdim.

Mesela bir de romoss var. Onceleri ses yoktu. Birkac yil sonra sea yapmaya basladi ama çok hafif.

Siz farkli kablo ve farkli telefonda denediniz mi ? Sacma gelebilir ama kablo usb ve micro usb uçlarındaki pinler tam temas etmezse de ses oluyor. Basima geldi.
    baktım şimdi ilk appleın kendi orjinal kablosuyla iphone 6 ya bağladım hem hızlı şarja takınca hemde normal şarja takınca ses geldi daha sonra samsungun orjinal kablosuyla baktım noraml şarj yerine takınca ses geldi hızlı şarja takınca hiç ses gelmedi daha sonra ttecin kendi kablosuyla iphone 5s e bağladım yine ses geldi iki taraftada herhangi bir sıkıntı varmı acaba bobin sesi geliyorsa bu bir sorunmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drstrangeee

baktım şimdi ilk appleın kendi orjinal kablosuyla iphone 6 ya bağladım hem hızlı şarja takınca hemde normal şarja takınca ses geldi daha sonra samsungun orjinal kablosuyla baktım noraml şarj yerine takınca ses geldi hızlı şarja takınca hiç ses gelmedi daha sonra ttecin kendi kablosuyla iphone 5s e bağladım yine ses geldi iki taraftada herhangi bir sıkıntı varmı acaba bobin sesi geliyorsa bu bir sorunmu ?

Alıntıları Göster
    bir de bu seslere powerbanki kulağıma dayayarak baktım yoksa duyulmuyor uzaktan
  • Yüksek frekansta çalışan step up bobini ses yapıyor, bir arıza sayılmaz ama ses yapması dezavantaj...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.