Şimdi Ara

Power Supply Tamiri Nerede Yaptırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce Ankara'da F.. firmasında şansımı denedim ama oradaki arkadaş bir türlü bulamadı. Belki geometri sorusu gibidir derdi görmek gerekiyordur. O nedenle şansımı başka bir tamircide denemek istiyorum. Var mı bildiğiniz PSU tamiri yapabilecek bir firma/yer arkadaşlar. 1000w'lık güç kaynağım yatıyor boş yere vallahi. Hayır aslında taş gibi de çalışıyor ama sadece prizde uzun süre kalırsa bilgisayar açılmıyor o kadar. Tekrar bilgisayarı sağlıklı biçimde başlatmak için uzun süre fişten çekmek gerekiyor... Yoksa bilgisayar açıkken filan hiç tutarsızlık yaptığına tanık olmadım.

• Yok mu gerçekten bildiğiniz bir yer?
  • istanbul ümraniyede kazal bileşim var netten araştırın kargo ile yollayın yüzde 50 müdahele edebiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Yok mu gerçekten bildiğiniz bir yer?

psu markası nedir?
  • seasonic 1000w
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

seasonic 1000w

Benzer sorunu olan 1000w high power güç kaynağım evde yatıyor acaba aynı marka mı diye merak ettim değilmiş.

Benim konu

http://forum.donanimhaber.com/m_68413909/f_//tm.htm
  • Ben de zamanında UPS ile kullandım. Hemen hemen aynı dertler. Firebal'a ben de yolladım, onun öncesinde bana da anakart seçtiğini filan söylediler. Hatta yine senin gibi düşünmüştüm, gelen akımı beğenmeyip kendini korumaya mı alıyor filan diye...
    Aslında çalıştığı zaman da taş gibi çok rahat O/C filan yapabiliyorum oyunlarda PSU kaynaklı en ufak bir problem çıkmıyor hatta en ufak bir derecede ısınmıyor. Hybrid modda zaten fanı bile dönmüyor. Ama gel gelelim hani arabada vardır ya marş motoru çalışmıyor işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzel elektronik

Bu mesaj silindi.
    ASUS 550w power suply var. Yanık bir şey yok görünmüyor. Tamir edilir mi
     Power Supply Tamiri Nerede Yaptırabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk4j -- 22 Eylül 2019; 19:34:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.