Şimdi Ara

popomundo oynıyan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.popomundo.com girin ve üye olun ben Los An gels şehrindeyim oyunda şarkıcı oluyorsunuz grup kurabiliyorsunuz çok kapsamlı bir oyun her şey var işe girabiliyorsunuz başkalarından çocuğunuz olabiliyor eşyalar satın alabiliyorsunuz konser veriyorsunu ben 1 hafta önce başladım sorusu olan varsa yanıtlıyabilirim.

• hmm olabilir... :)
  • ben üye oldum.los Angelesdayım.sifremi nasıl degistircem?
  • BENDE LOSANGELES dayım
  • oo nerdesin yer olarak?
  • şifreyi değiştiremiyorsunuz oyunda
  • degistiriliyomus buldum ve degistirdim.
  • Denemedim anlattığına göre güzel bi oyun onun için denicem
  • girdim guzel birşey bu oyunu oynıan arkdaşlar msnlerini buraya yaza bilrmi weya pm ile atabilrlermi
  • kanka aç sayfanı popomunda dh club kurak çok güzele benziyo
  • valla bu oyun benı sardı guzele benzio msnlerinizi yazarsanız beraber grup bile kura biliriz Msnlerinizi soleyin pls
  • ya işe nasıl giriliyo cevap verin pls
  • şehir bölümüne gel ordan istediin bi yere gel sora burada çalışanlar vardır barmendi temizlikçiydi fln var onlardan birine başvur dicen tabi aklımda kalan bu dene bi
  • bnmde bi sorum olacaktı kaliteli bi şarkıyı kaç günde yapabiliriz? yani 100 söz 100 melodi
  • tam olarak bilmiyorum ama ben şu anda şarkı yapıyorum dün başladım %2 ydi. % 61 Oldu melodi.%100 oluncada şarkı sözü yazıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rioka -- 30 Ocak 2007; 11:26:26 >
  • iyimiş ya ben 10 gün flm saniodum ama ben başladıımda 5e 5diler
  • şarkı sözü yazmak ayrı bi yerden yapıliomu 2 bnm melodi 2 saat geçmesine rağmen hiç artmadı3 forumda grafiti ile ilgili işe okudum nası grafiti yapabiliriz?
  • graffiti yapmak için dükkan veya ikinci el dükkanından sprey almalısınız..sonra spreye isim verin..sonra parka giderek''Karakterini Bu Mekana Götür''e tıklayın eşyalardan spreyi kullanın ve grafitti oluor..ama 14 gün suçu var..ben 14 gün yatıyorum vandalizm suçlamasıyla graffitimin adı Graffiti Burn Speed Karakter adı Gaffur Mağden..
  • teşekkürler gaffur() şarkı olayınıda çözdüm

aaaa sende berlindeymişsin ne güzel yapabilceemiz işe varmı oyunda birlikte?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortMorello -- 30 Ocak 2007; 15:39:24 >
  • ben başka bi gruba katılmak istiyorum napcam bide nasıl para kazancam işe girdim başka nası kazanılyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.