Şimdi Ara

Popcorn A-200 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
2
Favori
35.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: soguknewale

güncel versiyonda mısın?
    Bende a-200 kullanıyorum mkv'lerde ses problemi hiç yaşamadım.Dual olanlarda bile.

ses sorunu yaşadığın dosyalardaki ses formatı DTS mi?

selam,

cihazın içerisindeki update kısmında son versiyon var.

açıkcası mkv lerde bende sorun yaşamadım ama dun bir tane dosyada sorun cıktı. ses gelmiyor. içeriğini aksama bakar yazarım.

ama şuna eminim avi olarak tüm dosyalardan ses gelmiyor.
  • Ahada A200 konusunda hareket..
    Ses de sıkıntı yaşamadım. Ama AVI bırakalı uzun zaman oldu.. Ara sıra BD iso larda cihaz çakılabiliyor. Gerçi BD3D iso denemiştim belkide ondandır. (Elbette BD de 3D aktif olmadı malesef)..

Elimde AVI var ise deneyeyim. Yada indirme linkini alayım bende deneyeyim
  • Popcorn A-200'de .avi'lerde ses sorunu gibi bir durum yok. Ayrica bu zamana kadar hic bir ses codec sorunu yasamadim, oyle bir eksigi hatasi yok su an icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi benim sistemi bir anlatayım.

cihazı 4 senedir kullanıyorum.

cihazın içinde disk yok. Network ile bilgisayarın içinden filmleri çekiyorum. şu ana kadar belki 500 tane mkv izlemişimdir bu şekilde.

bu 500 mkv nin sadece 1 tanesinde oda dun başıma geldi ses çıkmadı.

ayrıca dizi izlerken bazı diziler avi iniyor ve bunları açında ses gene gelmiyor.

ayar etti.

mkv dosyası 6ch . su aklıma geldi şimdi. a200den cıkıp pioneer 919 a giriş yapıyor. acaba 919 damı bir cacık var :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 8 Eylül 2014; 19:16:53 >
  • Hazır konuya hareket gelmişken bir soru..
    Cihaz artık baya bir süredir BD menülü oynatabiliyor. (ilk çıktığında oynatmıyordu sonralarda menüsüz direk oynatma firmwaresi çıktı, şimdide menülü BD oynatabiliyor)

Acaba bi yerlerde BD3D ISO özel firmware vs varmıdır??
  • Evett sorun 919 daymis. A200 u tv ye direk bagladim sorun cozuldu. Acaba bu pioneer e hem hdmi hemde optik baglayabilirmiyim acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sacma bisi gibia ma tv nin hdmi bilgi ekranini aktif et dedim ,pioneer uzerinden ses duzeldi. Sanirim cakisma vardi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.