Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
25
Favori
77.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINCI46 -- 7 Nisan 2013; 14:48:49 >
  • Arkadaşlar polypad 528 hd'yi nasıl rootlarız burdaki root işlemi 528'e de uygulanır mı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

polypad 9716 hd tabletimi satıyorum..

jelatini yeni takılmıştır..deri kılıfı vardır.. kasada, ekranda vb. çatlak çizik felan yoktur temiz kullanılmıştır..full kutu şeklinde teslim edilecektir..
    BURDAN tabletin resinleri vardır..

Güncel..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar bu tabletten bende de var 4 yada 5 ay felan olacak guncelleme felan birsey yapmadim ben hic .. zaten nasil yapilir anlamam da belki biraz videolari takip etsem basarabilirim ama asil sorun bu kutusunda gelen usb den sarj la ben 12 sate fulleyemiyorum bataryayi bunun baska bir cagresi varmi acaba
  • selamun aleyküm arkadaşlar dün poly pad 9716 tablet aldım bu tablette office programı yok mu bulamadım ben açmıyor yardım ederseniz sevinirim selamlar
  • Arkadaşlar 4,1 güncellemesi yayınlandı. Sanırım forumda kimse yükseltmemiş.
    http://herpa.kayako.com/Knowledgebase/Article/View/75/32/polypad-9716-hd-android-41-gncellemesi
    burdan indirebilirsiniz arkadaşlar.
  • Eve gidince yükseltirim indirdim dosyayı Teşekkürler haber verdiğin için...

Acaba güncelleyince hopörlerden gelen çızırtı gidi ses problemi vardı acaba düzeldi mi_? Güncelleyenlerden biri yazarsa sevinirim çok merak ediyorum. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 24 Nisan 2013; 10:58:46 >
  • Evet hocam ses sorunu büyük ölçüde halledilmiş. Özellikle ben film izleyerek kontrol ettim sorun kalmamış. O cızırtı ben de hepten kesildi. Daha stabil olmuş genel olarak. Ben beğendim. Ve şu an sorunsuz kullanıyorum. Tabletimi de değiştirmek istemiyorum çünkü şu anda markette bulunan en kral oyunu bile rahatlıkla kaldırıyor. Gram kasma yok. Yalansa yalan söyleyin , çok hızlı tablet..
  • Tableti satıyorum.. Deri kılıfı vardır.. Jelatini yeni yapistirilmistir...
    Burdan ulaşabilirsiniz..

www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-3-aylik-cok-temiz-plusderi-kilif-full-kutu-teslim.acil-330tl-son-114882624/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 25 Nisan 2013; 21:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrknTsln

Evet hocam ses sorunu büyük ölçüde halledilmiş. Özellikle ben film izleyerek kontrol ettim sorun kalmamış. O cızırtı ben de hepten kesildi. Daha stabil olmuş genel olarak. Ben beğendim. Ve şu an sorunsuz kullanıyorum. Tabletimi de değiştirmek istemiyorum çünkü şu anda markette bulunan en kral oyunu bile rahatlıkla kaldırıyor. Gram kasma yok. Yalansa yalan söyleyin , çok hızlı tablet..

Hocam güncellemeden sonra ekranda kırmızı pikseller cıkıyormu? Bende ekran bi tuhaflaştı sizde bi tuhaflık varmı?
    ı

• Nasıl bir tuhaflıktan bahsediyorsunuz?
    Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ama sanırım facebook sayfasında bahsettiğiniz soruna yakın bir problemi yaşayan arkadaş daha vardı.
    Ben de çok şükür herhangi bir problem yok
  • Hocam güncellemeden sonra video çekerken yada eski videoları oynatırken kırmızı kırmızı bir çok piksel çıkıyor ekranın çeşitli yerlerinde bi video çekip koyayım anlatması zor oluyor
  • Tabletimi kullanmadigim icin satiyorum..

temizdir catlak cizik felan yoktur..

jelatini sifirdir..

deri kilifinida yaninda vericem..

Bursa ve istanbul ici elden teslim edebilirim..

burda ayritili inceleyebilirler

İsteyene dedayli resim gonderebilirim..

Fiyat 330 tldir..

İletisim;536-874-22-18

Ayrica siteden de ulasabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 29 Nisan 2013; 15:28:59 >
  • Arkadaşlar bugün beşiktaşa uğrayıp tabletimi servise bıraktım gayet iyi güzel karşılayan bir bayan vardı. Bakalım sorunu tespit edip bilgilendirecekler. İlk olarak ekran kartı yerinden oynamış olabilir dedi tabletin arkasına bastırınca o kırmızı karıncalanmalar gidiyor gerçektende bakalım düşürme sonucu olabilir dedi servis bakacak ücret talep edip etmeyeceği vs. sonra belli olacak haber bekliyorum servisten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Arkadaşlar bugün beşiktaşa uğrayıp tabletimi servise bıraktım gayet iyi güzel karşılayan bir bayan vardı. Bakalım sorunu tespit edip bilgilendirecekler. İlk olarak ekran kartı yerinden oynamış olabilir dedi tabletin arkasına bastırınca o kırmızı karıncalanmalar gidiyor gerçektende bakalım düşürme sonucu olabilir dedi servis bakacak ücret talep edip etmeyeceği vs. sonra belli olacak haber bekliyorum servisten.

bende de oldu guncelleme yapinca..renkler kaymis kirmizi renkli pikseller olustu ekranda..siteden hd guncellemeyi indirip and. surumunu 4.03 e geri aldim, duzeldi..bence ki, oyle oldugu kesin sorun yazilimda..aradiklarinda soylersiniz baskasinda da ayni sorun oldugunu..

• Biraz önce servis aradı efendim düşürme sonucu ekran hasar görmüş o yüzden tamir olması için ekranın değişmesi gerekiyor 260 lira gibi bi tutar söyledi. Bende peki ekran hasarlıysa tamir olmuyorsa eski sürümü yükleyin öle alıcam dedim servise ondan değil falan dedi ok dedim sorun değil siz 4.0 ı ICS yükleyin 4.1.2 istemiyorum jelibonu dedim tamam peki yükleriz dedi bakalım yarın yada öbür gün alırım herhalde servis'den cihazı. Yazarım sonuçları selamlar...

Servise vermeden önce sorunun fotoğraflarını çekmiştim. Bu fotoğraflar kendi arka kamerası ile çekildi ben Galaxy Note dan foto çekip attım onda daha az kırmızı karıncalanma Canan 550D ile çekip attım onda çok daha az kırmızı karıncalanma var bence bu yazılımla alakalı keza hopörlörde öle oldu yazılım güncellenince o çıt çıt gelen ses gitti düzeldi ama servis düşürme sonucu ekran arızası diyor şimdi 4.0 yükleyip verirler inşallah ve düzelirse ekran o zaman sorucam onlara şuan sustum. Sizde de ekran böylemi? (kırmızı karıncalanma oluyor sabit değiller yani ölü piksel değiller)

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 6 Mayıs 2013; 19:43:04 >

• Servisten aldım tabletimi. 4.0 yüklenmişti bende bu yazılımla sorunun ortadan kalktığını söyledim ekran da problem varsa 4.0 eski yazılımdada problemin devam etmesi gerektiğini neyse Ahmet bey geldi sorunu ona anlattım tekrar fotoları falan gösterdim şuan 4.0 yüklü bakın problem yok siz yazılımı yükseltseniz dedim oda jelibonu yükledi ilk başta çok az oldu sonra kayboldu sorun olursa getir dedi tekrar şimdi iş yerinde inceliyorum tableti az karıncalanma devam ediyor son durum bu çok ilginç 4.0 yazılım yüklenince hiç kırmızı karıncalanma olmadı yada o çok kısa sürede incelememde olmadı anlamadım gitti ekran ısınıncamı oluyor ne oluyor anlamadım gitti yaa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 7 Mayıs 2013; 15:29:59 >
  • quote:

Servisten aldım tabletimi. 4.0 yüklenmişti bende bu yazılımla sorunun ortadan kalktığını söyledim ekran da problem varsa 4.0 eski yazılımdada problemin devam etmesi gerektiğini neyse Ahmet bey geldi sorunu ona anlattım tekrar fotoları falan gösterdim şuan 4.0 yüklü bakın problem yok siz yazılımı yükseltseniz dedim oda jelibonu yükledi ilk başta çok az oldu sonra kayboldu sorun olursa getir dedi tekrar şimdi iş yerinde inceliyorum tableti az karıncalanma devam ediyor son durum bu çok ilginç 4.0 yazılım yüklenince hiç kırmızı karıncalanma olmadı yada o çok kısa sürede incelememde olmadı anlamadım gitti ekran ısınıncamı oluyor ne oluyor anlamadım gitti yaa...

yazılım güncellemesi yaptığımda oldu ama tekrar 4.03 geri aldığım da düzeldi.. şuan normal kullanıyorum.. hiç bir sıkıntı yok.. yazılımsal bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Servisten aldım tabletimi. 4.0 yüklenmişti bende bu yazılımla sorunun ortadan kalktığını söyledim ekran da problem varsa 4.0 eski yazılımdada problemin devam etmesi gerektiğini neyse Ahmet bey geldi sorunu ona anlattım tekrar fotoları falan gösterdim şuan 4.0 yüklü bakın problem yok siz yazılımı yükseltseniz dedim oda jelibonu yükledi ilk başta çok az oldu sonra kayboldu sorun olursa getir dedi tekrar şimdi iş yerinde inceliyorum tableti az karıncalanma devam ediyor son durum bu çok ilginç 4.0 yazılım yüklenince hiç kırmızı karıncalanma olmadı yada o çok kısa sürede incelememde olmadı anlamadım gitti ekran ısınıncamı oluyor ne oluyor anlamadım gitti yaa...

yazılım güncellemesi yaptığımda oldu ama tekrar 4.03 geri aldığım da düzeldi.. şuan normal kullanıyorum.. hiç bir sıkıntı yok.. yazılımsal bence..

hocam akşam üstü gene verdim servise araştırıp bakacak bencede yazılımsal. Sizin tablette sorun olduğunda ekranın arkasından biraz bastırınca sorun düzeliyormuydu bende o kırmızı pikseller gidiyordu o yüzden ekran kartı arızalı düşme düşürülme sonucu diyorlar eger öyle ise eski yazılımdada sorunun devam etmesi gerekmez mi? sizde diyorsunuz eski yazılıma dönünce düzeldi diye...

• şuan 4.0 kullanıyırsanız ve sorun yoksa yazılımsal, düşmeye alakası yok.. arkadan bastırmayı hiç denemedim.. şuan 4.0 yüklü sorun yok bende... tableti satıyorum zaten sahibinden é koymuştum birisi aradı karar verip Arıcak.. Wifi cikmiyor, oyunlarda kasıyor. bide cok buyuk bana göre degil..
    Nexus 7 32 gb 2. el almayı düşünüyorum sahibinden den bakalım..

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.