Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili Arkadaşlar listeye benide ekleyin bugün itibarı ile 7208hd almış bulunmaktayım çok kararsız kalmakla birlikte önce cube ug30gt almıştım sonra iptal ettim siparişi 10 inch lik bir tableti taşımak kolay olmasa gerek ayrıca polypadin beklentilerimi karşılayacak bir cihaz olduğuna karar verdim çok oyun merakım yoktur google maps ve internet amaçlı kullanıcam öncelikle şunu belirteyim aklında soru işareti olan kalmasın çok güzel bir cihaz ekranı harika dokunmatik tepkisi güzel bunu samsung galaxy s kullanmış biri olarak söylüyorum şimdi sırada bunun için bir kılıf almak gerek malum çantada taşıycam zarar görmesini istemem :) ve birde hafıza kartı almak istiyorum 32 gb olabilir sizler kılıf aldınız mı deri olanlardan sleeve yada kapaklı nerden kaça aldınız ayrıca 32gb kart kullanan varmı class 4 ler yavaş kalır mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

7208 hd yi tv ye baglayip full hd film performansini deneyen varmi.
    Bu arada dolphin browser bence en iyisi. Dolphin youtube dahil pek cok sitede cok basarili.

Hdmi kablo aldım 15 tlye bağladım makinede disconetced midir ne diyor.Aradım herpayı bazı kablolar olmayabiliyormuş.

Kablo markasi nedir? Alacak olan varsa diye soruyorum. Kablo yerine mini hdmi to hdmi adaptor satiliyor hb de. Markasi dark di galiba. Yarin asphalt nfs vs yukleyip g sensor calisiyormu tekrar deneyecegim. Ama tahminim calismayacak. Ben bu cihazdan sogumaya basladim sanki, ucuz etin yahnisi eksi oluyor!!! Tamam 1000 TL lik cihaz performansi beklemiyorum, sarj performansini bilerek aldim, ekran gorus acisinin kisitli ve ekran yansimasinin cok oldugunu da biliyordum ama g sensor calismiyacaksa oyunlarda bence bu cihaz 325 TL kesinlikle etmez !!??

G sensor dediğiniz menet sanırsam tableti çevirince oyunda o tarafa geliyor?

Gt racing gibi oyunlarda g sensor denen menetle oynuyorum.

Ha bu arada çok sinirlendim bu tablete.

Şimdi bu tablette iç sd kart,ve dahili depolama birimi var.

Ben 4 gb yetmez diye 4 gblik sd kart aldım.

Bu harici sd karta extarnal deniliyor. Şimdi mesela bike raca oyunu 25 mb,Bunu tabletten sd karta taşı diyorum.Bu salak tablet gidiyor iç sd karta taşıyor

Bana lazım olan şey ''rootsuz'' makinaya iç sd kart yerine dış sd karta taşımasını istiyorum.Gerçekten sinir etti bu beni yarın herpayı arayacağım anlatsınlar bana!

• Kertenkele dostum galaxy s te iken de bu problem vardı malesef harici sd karta taşıyamazsın ancak şöyle olur ben o zamanlar titanium back up pro adlı programla taşıyordum galaxy s teki uygulamaları bunda da mantık aynı sanırım şu an için denemedim hafıza kartı almadığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

Beylersu an bir sorun yok ama malesef sarjdan yarm saat once cektim ve su anda %82de gorunuyor hemde sadece beklemeydeydi

hocam bence sen o tableti sat benimde ico gt70 diye tabletim vardı aynen sendeki sorun benim tablette de geçerliydi 1 saatte şarjı bitiyordu sonra sattım cihazı sattığım kişide aynı sorunu yaşayınca cihazı açmış içindeki pil sıvı hale gelmiş attı sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _denzel_

Kertenkele dostum galaxy s te iken de bu problem vardı malesef harici sd karta taşıyamazsın ancak şöyle olur ben o zamanlar titanium back up pro adlı programla taşıyordum galaxy s teki uygulamaları bunda da mantık aynı sanırım şu an için denemedim hafıza kartı almadığım için

Root istiyor oda roottan hayatta anlamam yarın herpayı arıcam artık.
  • madem anlamıyorsun kalsın öyle sanırım güncelleme çıkaracaklarmış bunun için bekleyelim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Beylersu an bir sorun yok ama malesef sarjdan yarm saat once cektim ve su anda %82de gorunuyor hemde sadece beklemeydeydi

hocam bence sen o tableti sat benimde ico gt70 diye tabletim vardı aynen sendeki sorun benim tablette de geçerliydi 1 saatte şarjı bitiyordu sonra sattım cihazı sattığım kişide aynı sorunu yaşayınca cihazı açmış içindeki pil sıvı hale gelmiş attı sonra.

Dostum nasil satayim , daha 1gunluk cihaz satikirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Dostum nasil satayim , daha 1gunluk cihaz satikirmi

hocam elinde kalmasından iyidir hem şarjı az giderse pekte iyi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: _denzel_

madem anlamıyorsun kalsın öyle sanırım güncelleme çıkaracaklarmış bunun için bekleyelim bakalım...

araştırdım,çok kolaymış diğerlerine göre.yarın aldığım bilgi doğrultusunda root yapabilirim
  • cep telefonlarına göre kolay diye biliyorum fakat sen yine de dikkatli ol bence şarjı felan full dolu olsun bu işleri yaparken brick olmasın sonra cihaz ;)
  • Beyler cihaz daha yeni ve benim nadir sansim tuttu yine ve cihaz eher acilmasinda sd kart hazirlaniyorda kaliyor ve malesef bi sonuc gelmiyor kafayi yedirtecek

• quote:

Beyler cihaz daha yeni ve benim nadir sansim tuttu yine ve cihaz eher acilmasinda sd kart hazirlaniyorda kaliyor ve malesef bi sonuc gelmiyor kafayi yedirtecek

o oluyor hemen talihsizlige baglama, super task killer ile arkadaki butun uygulamalari kapatip biraz bekleyince kart hazir hale geliyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada dolphin browser bence en iyisi. Dolphin youtube dahil pek cok sitede cok basarili.

Hdmi kablo aldım 15 tlye bağladım makinede disconetced midir ne diyor.Aradım herpayı bazı kablolar olmayabiliyormuş.

Kablo markasi nedir? Alacak olan varsa diye soruyorum. Kablo yerine mini hdmi to hdmi adaptor satiliyor hb de. Markasi dark di galiba. Yarin asphalt nfs vs yukleyip g sensor calisiyormu tekrar deneyecegim. Ama tahminim calismayacak. Ben bu cihazdan sogumaya basladim sanki, ucuz etin yahnisi eksi oluyor!!! Tamam 1000 TL lik cihaz performansi beklemiyorum, sarj performansini bilerek aldim, ekran gorus acisinin kisitli ve ekran yansimasinin cok oldugunu da biliyordum ama g sensor calismiyacaksa oyunlarda bence bu cihaz 325 TL kesinlikle etmez !!??

Bu harici sd karta extarnal deniliyor. Şimdi mesela bike raca oyunu 25 mb,Bunu tabletten sd karta taşı diyorum.Bu salak tablet gidiyor iç sd karta taşıyor

Bana lazım olan şey ''rootsuz'' makinaya iç sd kart yerine dış sd karta taşımasını istiyorum.Gerçekten sinir etti bu beni yarın herpayı arayacağım anlatsınlar bana!

kardeş emin misin g sensörünün çalıştığına diğer sensör gerektiren oyunları yükleyip bakabilir misin acaba? Firsatmask'da çalışmıyormuş.
    Bide ben 450 tl lik probook prbt106 da alabilirim ona bi bakar mısın hangisi daha iyi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: PolypadGsensorsorunu

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeş emin misin g sensörünün çalıştığına diğer sensör gerektiren oyunları yükleyip bakabilir misin acaba? Firsatmask'da çalışmıyormuş.
    Bide ben 450 tl lik probook prbt106 da alabilirim ona bi bakar mısın hangisi daha iyi sence?

OYUN YÜKLEYEMİYORUMKİ LANET MENETE
    bu yüzden test edemedim gsensor dediğin şey işte tabletiyana çevirince oyunda yana çeviriliyor.gt racing adlı oyunu öyle oynuyorum.
    ha işte yarın arayacağım anlatacam durumu adamlar root hakkında felan verirse bilgiyi halledecez artık.yarın akşama doğru yükleyebilirim ancak.probook un 120 tllik modeli varmış çok kötüymüş 2 ay sonra ekran pert oluyormuş tanıdıktan öğrendim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PolypadGsensorsorunu

quote:

quote:

quote:

quote:

OYUN YÜKLEYEMİYORUMKİ LANET MENETE
    bu yüzden test edemedim gsensor dediğin şey işte tabletiyana çevirince oyunda yana çeviriliyor.gt racing adlı oyunu öyle oynuyorum.
    ha işte yarın arayacağım anlatacam durumu adamlar root hakkında felan verirse bilgiyi halledecez artık.yarın akşama doğru yükleyebilirim ancak.probook un 120 tllik modeli varmış çok kötüymüş 2 ay sonra ekran pert oluyormuş tanıdıktan öğrendim.

Asfalt 7oynuyorum tableti saga sola dondurerek, g sensor dediginiz bu ise oynaniyor...

• ben root yaptım bu arada. olay çok basit google da arattım ilk gelen seçenekte anlatımı var erol dizdar diye birisinin. gerekli dosyalarda orada var.

1. önce google playden super user uygulamasını yüklüyorsunuz.

2. sonra root dosyasını sd karta atıyorsunuz. (ben emin olamadığım için hem dahili hafızanın ana dizinine, hem de micro sd kartın ana dizinine attım.)

3. tableti ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak açıyorsunuz.

4. gelen ekranda update from sd kart gibi bir seçenek var onu seçip gelen menüden karta attığınız root dosyasını seçerek işlemi başlatıyorsunuz.

5. işlem bitince reboot seçeneğini seçerek tekrardan tableti başlatıyorsunuz.

uyarı olarak dosyanın eksiksiz indiğinden emin olmanızı tavsiye edeyim. umarım arkadaşlar sıkıntısız yükler ve tabletinizle daha keyifli günler geçirirsiniz.

ek olarak: birileri bana ethernetten usbye dönüştürücü tavsiyesinde bulunabilir mi? ankara içinde alabileceğim bir yer olursa çok memnun olurum. evde net var wifi modem olmadığından ve eski pc çok ses çıkarttığından kullanamıyorum. ihtiyarladık artık, kafa ses kaldırmıyor :)
    son olarak g-sensör veya accelometre çalışmasına çalışıyor da bazı oyunlarda sıkıntı çıkartıyor. oyundan kaynaklı ve sanırım kullanılan accelerometre çipine uyumsuz olduğundan olabilir bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmania -- 1 Ekim 2012; 6:07:31 >

• BENDE POLYPAD HD7200 lüyüm....
  • GT Racing Motor Academy Free+ oyununu g sensor ile oynayabiliyorsunuz. oyun 300 küsür mb lık bir oyun. Denenmesini istediğiniz oyun varsa bildirin deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

ben root yaptım bu arada. olay çok basit google da arattım ilk gelen seçenekte anlatımı var erol dizdar diye birisinin. gerekli dosyalarda orada var.

1. önce google playden super user uygulamasını yüklüyorsunuz.

2. sonra root dosyasını sd karta atıyorsunuz. (ben emin olamadığım için hem dahili hafızanın ana dizinine, hem de micro sd kartın ana dizinine attım.)

3. tableti ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak açıyorsunuz.

4. gelen ekranda update from sd kart gibi bir seçenek var onu seçip gelen menüden karta attığınız root dosyasını seçerek işlemi başlatıyorsunuz.

5. işlem bitince reboot seçeneğini seçerek tekrardan tableti başlatıyorsunuz.

uyarı olarak dosyanın eksiksiz indiğinden emin olmanızı tavsiye edeyim. umarım arkadaşlar sıkıntısız yükler ve tabletinizle daha keyifli günler geçirirsiniz.

ek olarak: birileri bana ethernetten usbye dönüştürücü tavsiyesinde bulunabilir mi? ankara içinde alabileceğim bir yer olursa çok memnun olurum. evde net var wifi modem olmadığından ve eski pc çok ses çıkarttığından kullanamıyorum. ihtiyarladık artık, kafa ses kaldırmıyor :)
    son olarak g-sensör veya accelometre çalışmasına çalışıyor da bazı oyunlarda sıkıntı çıkartıyor. oyundan kaynaklı ve sanırım kullanılan accelerometre çipine uyumsuz olduğundan olabilir bu durum.

İşte hocam bende onu gördüm baya kolay olmazsa çözüm root!

quote:

Orijinalden alıntı: spiner_67

BENDE POLYPAD HD7200 lüyüm....

Hayırlı olsun ekliyorum kulube.

quote:

GT Racing Motor Academy Free+ oyununu g sensor ile oynayabiliyorsunuz. oyun 300 küsür mb lık bir oyun. Denenmesini istediğiniz oyun varsa bildirin deneyeyim.

Aynısını bende oynuyorum.

• Sorunu çözdüm sayılır arkadaşlar,bugün herpayı aradım anlattım böyle şöyle.Adam dedi işte bunun güncellemesini yapmaya çalışıyoruz,şuan test aşamasında dedi.Sonra bir site adresi verdi,orda test sürümünü bir arkadaş yayınlamış,eğer isterseniz onu yapın dedi.Linki buldum işte.Ama onunda sorunu tabletin harici bölümü devre dışı kalıyor!Adamlar onu düzeltmeye çalışıyormuş.1 aya felan çıkmazsa 8 gblık kart alırım paşa paşa keyfime bakarım.

Harici SD kartı kullanmak istiyorsanız link;
    http://yesilcin.com/7200-hdde-harici-sd-karti-kullanma-t11642.0.html;msg112032#new

(Sayın yöneticiler lütfen reklam olarak algılamayın)

Ha bu arada jelly bean sürümüde 1-2 aya gelecekmiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.