Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Angry Birds'ün 4 oyununu da denedim hepsi sorunsuz çalışıyor.

Tablete öncelik olarak YouTube uygulaması yükledim (ki) alma amacım buydu. Sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldu.

Dün gece de e-mail uygulamaları yükledim. Yahoo, Hotmail, Gmail vb. hepsi sorunsuz çalışmakta.

Tabletin pili 1 gün bile gitmiyor ama çok iş görüyor orası kesin bir gerçek.

Bu arada tableti arabada kullanmak için tutacak varmıdır veya bu tarz bir ürün ?
  • poly pad 7208 3g hangi modemleri destekliyor? Deneyen var mı? Acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Angry Birds'ün 4 oyununu da denedim hepsi sorunsuz çalışıyor.

Tablete öncelik olarak YouTube uygulaması yükledim (ki) alma amacım buydu. Sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldu.

Dün gece de e-mail uygulamaları yükledim. Yahoo, Hotmail, Gmail vb. hepsi sorunsuz çalışmakta.

Bu arada tableti arabada kullanmak için tutacak varmıdır veya bu tarz bir ürün ?

Araç kitleri oluyor hocam,çoğu yerde satılıyor.Onla halledebilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: senel

poly pad 7208 3g hangi modemleri destekliyor? Deneyen var mı? Acil

Bunu Herpa'yı arayıp sormanız gerek,ben bilmiyorum şahsen.

• bende gidip alıcam yarın 7208 i güzel cihaz deneyemedim ama hangi rengini alsam beyler?
  • Arkadaşlar daha önce sordum ama cevplayan olmadı bu tableti almak istiyorum ama hareket sensörü nasıldır yani bir araba yarışı oyununda rahat bir şekilde kullanılabiliyor mu yoksa belli açılarlamı dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın içinde apk klasöründeki Youtube.apk dosyasını yükledim. Şu an youtube uygulaması çalışıyor haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

quote:

Kullanim kilavuzunda yaziyor hangi modemleri destekledigi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

Cihazı pazar gününden beri kullanıyorum ve bazı deneyimlerimi paylaşmak istedim, umarım merak edenlere ışık tutar...

Cihazın Genel Hızı :
    * Daha önce fazla tablet deneyimim olmasada 5 - 10 kez ipad kullanmıştım ve bence hız olarak pek bir eksiği yok.
    * Tam kapalıyken açılması yaklaşık 30 sn sürüyor. Bekleme modunda ise anında açıp kapatabiliyorsunuz.

İnternet Bağlantısı :
    * Kablosuz çekim gücü yeterli. Blackberry Bold 9780 akıllı telefonumla aynı oranda çekiyor. 5 adet farklı wifi modeme rahatlıkla bağlandı.
    * Iphone 4 s telefonun PAN özelliği ilede internete çıkış yapılıyor.

Oyun :
    * Oyun amaçlı pek kullanmasamda cihazda yüklü gelen angry birds rio gayet rahat oynanmakta.
    * Bugün helidroid 3d adında bir helikopter simulasyonu benzeri oyun yükledim onda da takılma yok, ancak hatırladığım kadarıyla aynı oyun asus ve ipad de ( cihazı sağ sola vs yaparak da kullanılıyordu yani gyro sistemi bu oyunda çalışmıyor !!!? ) farklı kumanda edilebiliyordu.
    * Başka oyun deneyimim olursa yine payalaşırım.

Internette Dolaşım :
    * Web browser olarak kesinlikle opera öneriyorum. Çünkü cihazın üzerinde gelen browserda 2 sıkıntı yasadım. Birincisi şirket outlook maillerime ulaşmak için kullandığım microsoft outlook web acsess bu browser da çalışmadı. İkincisi ise bazı sitelerde form verisi vs doldururken sitede güvenlik amaçlı görünen alfa-numerik kodlar mevcut browserda soru işareti olarak görünmekte. Opera ile sık kullandığım pek çok siteyi sorunsuzca açmakta.

Teknik Servis :
    * Herpa teknik desteğe 2 kez mail attım ve ikisinede 12 saat içinde maille geri dönüp soruları cevapladılar. 2 kez de telefon ile aradım ve her seferinde muhatap buldum. Emin olun pek çok dev marka bu hizmeti veremiyor. İnşallah destek hizmetlerindeki kalitelerini devam ettirirler.

Genel :
    * Cihazı aldığım mağzada hediye olarak taşıma kılıfı vermişlerdi ve gayet kullanışlı.
    * Ekran dokunmatik anlamda başarılı bence. Koruma jelatinini çıkarmadan kullanmaktayım iki gündür.
    * Ekranı gün içinde bile en kısık parlaklıkta kullanıyorum ve sıkıntı yok.
    * Ekrana tam karşıdan bakmazsanız maalesef görüntü bozulmakta. Bence en önemli eksi yönü bu.
    * 1080p, ts, divx türünde pek çok videoyu alt yazılı olarak rahatlıkla oynatıyor, oynatım sırasında kaydırma yapabiliyorsunuz rahatlıkla. Sadece kaydırma sonrası 1 sn den kısa süre duraklıyor.
    * Kutu içinden çıkan mini usb - usb kablosunu bilgisayara bağladığınızda cihaz depolama birimi gibi görünmekte ve cihazdan dosya paylaşımına imkan sunuyor ve yanlış hatırlamıyorsam bu sırada şarj da oluyor.
    * Kutuiçinden çıkan otg kablo ile 16 gb flash disk içindeki hertürlü dosyayı okumakta.
    * MS office dosyalarını ( excel, word, powerpoint ), görüntüleyip düzenlemek ( edit ) için cihazla birlikte geken documents to go programı başarılı.
    * Pdf dosyaları için cihazla birlikte gelen pdf viewer başarılı.
    * Görüntülü ve sesli arama için skype kullanımı mevcut. Kamerası görüntülü konuşma için yeterli. Msn messenger da sorunsuz çalışmakta.
    * Şarjı ortalama 3 - 5 saat gitmekte. Şarj olma süresi de sanırım 3 - 4 saat. Pil performansı bir kaç gün sonra daha net belli olur diye düşünüyorum.
    * Ekran görüntüsü ( screenshoot ) almak için açma kapama tuşuyla ses tuşuna aynı anda basmanız yeterli. Görüntüyü galeriye hemen kaydetmekte.
    * Ses kaydı için google play de ücretsiz uygulamalr mevcut ve kayıt kalitesi fene değil.

Sorularınız olursa yine deneyimlerimi paylaşabilirim.

İnceleme için teşekkürler.Birazdan 1. mesaja atarım.

Ya bu arada şu üstte yazdığım soruna cevap yok mu?

Mr. Kertenkele

Senin sorun cihaz dahili belleklemi ilgiliydi.
    Benim ciahazın da durumu fotodaki gibi ( fotoyu yüklemeyi becerebildiysem :)). yani 8 gb ile pek alakası yok yada aişletim sistemi 4 gb yer kaplıyor.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyuiopasdfgh

quote:

quote:

quote:

Kullanim kilavuzunda yaziyor hangi modemleri destekledigi...

Adam aldiktan sonra desteklemezse nabicak??

• Arkadaşlar hepsi burada sitesinden polypad HD7208 tablet siparişim 2 saat önce elime geçti. Cihazın yanında gelen deri kılıflı usb klavye dahil cihaz sorunsuz çalışıyor. Ancak wifi internet bağlantısını bir türlü yapamadım. Wifi parolasını girdiğim halde bağlanıyor kaydedildi diyor ama bir bağlantı yok sinyal gücü zayıf diyor modem 1 metre uzaklıkta olmasına rağmen..:) İphone telefonum ve pc internete bağlı şu anda ama polypad bağlanamadı bir türlü. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anjelus

Arkadaşlar hepsi burada sitesinden polypad HD7208 tablet siparişim 2 saat önce elime geçti. Cihazın yanında gelen deri kılıflı usb klavye dahil cihaz sorunsuz çalışıyor. Ancak wifi internet bağlantısını bir türlü yapamadım. Wifi parolasını girdiğim halde bağlanıyor kaydedildi diyor ama bir bağlantı yok sinyal gücü zayıf diyor modem 1 metre uzaklıkta olmasına rağmen..:) İphone telefonum ve pc internete bağlı şu anda ama polypad bağlanamadı bir türlü. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

Hayırlı olsun,deneyin bir kaç kere wifi şifresini felan bilmiyorum hiç.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar hepsi burada sitesinden polypad HD7208 tablet siparişim 2 saat önce elime geçti. Cihazın yanında gelen deri kılıflı usb klavye dahil cihaz sorunsuz çalışıyor. Ancak wifi internet bağlantısını bir türlü yapamadım. Wifi parolasını girdiğim halde bağlanıyor kaydedildi diyor ama bir bağlantı yok sinyal gücü zayıf diyor modem 1 metre uzaklıkta olmasına rağmen..:) İphone telefonum ve pc internete bağlı şu anda ama polypad bağlanamadı bir türlü. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

Teşekkür ederim. Herpa servisi aradım yardımcı oldular wifi sorununu hallettim şimdilik bir sorun yok...

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Herpa servisi aradım yardımcı oldular wifi sorununu hallettim şimdilik bir sorun yok...

hocam nasıl çözdüğünüzüde anlatırsanız ileride aynı problemi yaşayacak olan arkadaşlarda buradan çözüm bulabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: arakadamaniac

quote:

quote:

quote:

hocam nasıl çözdüğünüzüde anlatırsanız ileride aynı problemi yaşayacak olan arkadaşlarda buradan çözüm bulabilir..

Cihazı alalı 3 saat oldu wifi bağlantısını bir türlü kuramayınca. Herpayı aradım teknik destek cihazı ayarlardan fabrika ayarlarına geri döndürün dedi. Bu esnada modeminizin fişini çekin. Cihaz fabrika ayarlarına geri dönünce otomatik olarak açılıp kapanacak, cihaz tekrar açıldıktan sonra modeminizin fişini takın ve cihazın modeminizi tanımasını bekleyin sonra modem şifrenizi girin düzelecektir dedi. Dediklerinin hepsini yaptım düzeldi şuan sorunsuz uygulama indiriyorum netten. Umarım bu sorunu yaşayan tüm arkadaşlara yardımcı olabilirim...

• şarjda veya oyun oynarken ısınma sorunu yaşayan var mı?benimki ısınıyor dün angry birds oynarken bayağı ısındı bugünde şarjda çok ısındı el yakacak derecede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar daha önce sordum ama cevplayan olmadı bu tableti almak istiyorum ama hareket sensörü nasıldır yani bir araba yarışı oyununda rahat bir şekilde kullanılabiliyor mu yoksa belli açılarlamı dönüyor

Equexks,

Söylediğin oyunu denemedim ancak ipad ve asus pad de gyroscope kontrolü ile çalışan helidroid 3 d oyunu bu cihazda çalışmıyor. ancak ekranda çıkan sanal joystick ile kontrol edilebiliyor.
  • Bu oyunları incelemelerinizi rom ve palet güncellemeleriniziwww.cinlitabletler.com da yapsanız?
    O kadar bölüm açtık size :D

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzytr_1905

Bu oyunları incelemelerinizi rom ve palet güncellemeleriniziwww.cinlitabletler.com da yapsanız?
    O kadar bölüm açtık size :D

Burda resmen reklam yapıyorsunuz aman diyeyim aman.
  • Düzenli bir oyun uygulama başlığı olan root ve rom konusu ayrı ayrı düzenli bir site kuralım diye düşündük kardeşim.

• arkadaşlar s.a. birkaç sorum olacak benim 7200 cihazda wifi problemi vardı herpa desteği aradım ama wifi maalesef böyleymiş çok az çekim gücü neyse 7200 ile 7208 arasında sadece hafıza farkı yokmuş ana kartta değişmiş peki dedim 7200 sıkıntısımı vardı niye yeni ana kart takıldı diye cevap yok, hafıza problemi çok can sıkıcı harici kartlarımıza oyun atamıyoruz,ekran ile ilgilide dün adalarda işim vardı vapurda kullanayım dedim ama ekranda sadece kendimi gördüm:) bunun için mat ekran koruyucu alsak çözüm olurmu genel anlamda cihazdan memnunum arkadaşlar en kadar para o kadar köfte
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.