Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
31
Favori
150.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada oyunla ilgili g sensor kontrolü yok çalışmıyor. Bu konuda Herpa Desteğe aşağıdaki maili yolladım bakalım ne cevap verecekler...

Merhaba,
    Soz konusu cihazim, helidroid 3D, falldown 3D gibi g sensor kullanimli oyunlarda hicbir kumandaya cevap vermemektedir. Soz konusu oyunlari asus, ipad vs cihazlarda denedigimde gyro araciligi ile tableti farkli yonlere cevirdigimde kumanda edilebilmektedir. Sebep ve cozumu konusunda ilginizi rica ederim.
    Not : oyun disinda webde gezerken veya diger ekranlarda cihazi cevirdigimde ekran otamatik olarak donmektedir.
    Saygilarima, tesekkurler.
  • evet beyler bende aldim dun 7208hd den gercekten cok ince ve cok guzel bir cihaz hizi,dokunmatigi cok basarili yanliz ilk sarjini tumuyle bitirdikten sonnra yaptim ve 10 saat sarj ettim yarim saattir acik ama sarji %72 ye dustu ve bu durum beni hayli korkuttu .onun disinda oyun basarisi cok yuksek genel olarak bircok oyunu yukledim oynuyorum sorusu olaankarin alinti yaparlarsa cevaplarim

Not:tabletten yazdim yanlisliklar olailir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

evet beyler bende aldim dun 7208hd den gercekten cok ince ve cok guzel bir cihaz hizi,dokunmatigi cok basarili yanliz ilk sarjini tumuyle bitirdikten sonnra yaptim ve 10 saat sarj ettim yarim saattir acik ama sarji %72 ye dustu ve bu durum beni hayli korkuttu .onun disinda oyun basarisi cok yuksek genel olarak bircok oyunu yukledim oynuyorum sorusu olaankarin alinti yaparlarsa cevaplarim

Hayırlı olsun hocam kulube ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

evet beyler bende aldim dun 7208hd den gercekten cok ince ve cok guzel bir cihaz hizi,dokunmatigi cok basarili yanliz ilk sarjini tumuyle bitirdikten sonnra yaptim ve 10 saat sarj ettim yarim saattir acik ama sarji %72 ye dustu ve bu durum beni hayli korkuttu .onun disinda oyun basarisi cok yuksek genel olarak bircok oyunu yukledim oynuyorum sorusu olaankarin alinti yaparlarsa cevaplarim

Hayırlı olsun hocam kulube ekliyorum.

Aynen baskan ekle benide sarj isi canimi sikti ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Bu tabletten alacağım. Ekran problemi benim için çok da önemli değil dışarıda zaten pek kullanmam. Fakat G sensör problemi beni düşündürüyor. Eğer internetten NFS indirdiğimde falan çalışmazsa büyük sıkıntı olur. Eğer cihazı kullanan arkadaşlar denerse sevinirim. NFS, Fall down vb. gibi oyunlarda deneyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolypadGsensorsorunu

Ben Bu tabletten alacağım. Ekran problemi benim için çok da önemli değil dışarıda zaten pek kullanmam. Fakat G sensör problemi beni düşündürüyor. Eğer internetten NFS indirdiğimde falan çalışmazsa büyük sıkıntı olur. Eğer cihazı kullanan arkadaşlar denerse sevinirim. NFS, Fall down vb. gibi oyunlarda deneyebilirsiniz

Ben g sensorlu oyun performansi ile ilgili yukarida yazdim. Sonuc kotu maalesef. Herpa destege de mail attim ama bu sefer 3 gundur cevap yok. Ptesi ariyacagim teknik servisi, cozemezlerse iade edecegim. Bu arada 1 tb iomega 2,5'' ext harddiski bagladim amcak cihazi acmiyor. Sanirim enerjisi yetmiyor. Cunku disk isigi yaniyor mekanik bir tiklama sesi geliyor ancak okumuyor.

• 7208 hd yi tv ye baglayip full hd film performansini deneyen varmi.
    Bu arada dolphin browser bence en iyisi. Dolphin youtube dahil pek cok sitede cok basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

7208 hd yi tv ye baglayip full hd film performansini deneyen varmi.
    Bu arada dolphin browser bence en iyisi. Dolphin youtube dahil pek cok sitede cok basarili.

Hdmi kablo aldım 15 tlye bağladım makinede disconetced midir ne diyor.Aradım herpayı bazı kablolar olmayabiliyormuş.
  • Beni de ekleyebilirsiniz listeye...

İçerisinden 3 adet aksesuar çıktı, birisi şarj cihazı, birisi pc bağlantısı için, bir kablo daha çıktı bir tarafı 2 başlı tv'ye bağlantı bundan yapılıyor sanırım. TV bağlantısını becerebilirsem bağayıp deneyeyim bakalım sonuç ne olacak.
  • Beylersu an bir sorun yok ama malesef sarjdan yarm saat once cektim ve su anda %82de gorunuyor hemde sadece beklemeydeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilbilen -- 30 Eylül 2012; 10:40:08 >
  • 7200 ile 7208 arasında ki fark nedir? HDMİ çıkışı var değil mi?
  • beyler bende almayı düşünü oma şarj olayı nasıl kaç saat gidio internetteyken?tablet pirize takılıyken kullanamazmıyız? gta 3 max pane asphlt 7 gibi oyunları yükleyen varmı?
  • quote:

şarza takılıyken kullanabilioz mu? bende 7208 alma düşünüom banada önerirmin? hangi oyunları yükledn???
  • Merhaba arkadaşlar... Dün itibariyle polypad kullanıcısıyım yanlız kafayı sıyırıcam :( sebebi ise dün bimeks'ten aldığım polypad7208hd+turkcell vınn... vınn modili e353 polypad otomatik görmüyor... konu hakkında yardımcı olabilecek varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemacar_11

quote:

şarza takılıyken kullanabilioz mu? bende 7208 alma düşünüom banada önerirmin? hangi oyunları yükledn???

Evet dostum sarjda kullanilabiliyor ama onermem cunkuncok isiniyor ve asphalt harici tum oyunkari yukledim hepsi sorunsuz Calisiyor ahh bide sarji bitmese

• quote:

Orijinalden alıntı: sasezgin

Merhaba arkadaşlar... Dün itibariyle polypad kullanıcısıyım yanlız kafayı sıyırıcam :( sebebi ise dün bimeks'ten aldığım polypad7208hd+turkcell vınn... vınn modili e353 polypad otomatik görmüyor... konu hakkında yardımcı olabilecek varmı acaba ?

Dostum herpa destekle Gorus istersen anlatsinlar nasil yapilacagini

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Au

Beni de ekleyebilirsiniz listeye...

İçerisinden 3 adet aksesuar çıktı, birisi şarj cihazı, birisi pc bağlantısı için, bir kablo daha çıktı bir tarafı 2 başlı tv'ye bağlantı bundan yapılıyor sanırım. TV bağlantısını becerebilirsem bağayıp deneyeyim bakalım sonuç ne olacak.

Kutu içinden tv kablosu çıkmıyor,o başka bir amaçla kullanılan kablo.

quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

7200 ile 7208 arasında ki fark nedir? HDMİ çıkışı var değil mi?

Aynılar 7208 sadece dahili hafızası fazla,hdmi çıkışı ikisindede var.
    quote:

Orijinalden alıntı: erdemacar_11

beyler bende almayı düşünü oma şarj olayı nasıl kaç saat gidio internetteyken?tablet pirize takılıyken kullanamazmıyız? gta 3 max pane asphlt 7 gibi oyunları yükleyen varmı?

Asphalt 7 kullanan vardı buralarda.

quote:

Orijinalden alıntı: sasezgin

Merhaba arkadaşlar... Dün itibariyle polypad kullanıcısıyım yanlız kafayı sıyırıcam :( sebebi ise dün bimeks'ten aldığım polypad7208hd+turkcell vınn... vınn modili e353 polypad otomatik görmüyor... konu hakkında yardımcı olabilecek varmı acaba ?

Herpa desteği arayın.

• peki gta 3?yükleen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Au

Beni de ekleyebilirsiniz listeye...

Bahsettigin kablo otg kablosudur. Kabloyu cihazin cikisina bagliyorsun diger uctaki disi usb girisine de flash disk ext disk vs normal usb cihaz bagliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

7208 hd yi tv ye baglayip full hd film performansini deneyen varmi.

Hdmi kablo aldım 15 tlye bağladım makinede disconetced midir ne diyor.Aradım herpayı bazı kablolar olmayabiliyormuş.

Kablo markasi nedir? Alacak olan varsa diye soruyorum. Kablo yerine mini hdmi to hdmi adaptor satiliyor hb de. Markasi dark di galiba. Yarin asphalt nfs vs yukleyip g sensor calisiyormu tekrar deneyecegim. Ama tahminim calismayacak. Ben bu cihazdan sogumaya basladim sanki, ucuz etin yahnisi eksi oluyor!!! Tamam 1000 TL lik cihaz performansi beklemiyorum, sarj performansini bilerek aldim, ekran gorus acisinin kisitli ve ekran yansimasinin cok oldugunu da biliyordum ama g sensor calismiyacaksa oyunlarda bence bu cihaz 325 TL kesinlikle etmez !!??

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.