Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu root olayından sonra neler değişiyor,yeni sürümü beklemek mi gerekir yoksa root yapmak mı gerekir. oyun yükleyeceğim yeterli hafıza yok yazısı üzüyor beni:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

GT Racing Motor Academy Free+ oyununu g sensor ile oynayabiliyorsunuz. oyun 300 küsür mb lık bir oyun. Denenmesini istediğiniz oyun varsa bildirin deneyeyim.

gta 3 ve max pane denermisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemacar_11

quote:

GT Racing Motor Academy Free+ oyununu g sensor ile oynayabiliyorsunuz. oyun 300 küsür mb lık bir oyun. Denenmesini istediğiniz oyun varsa bildirin deneyeyim.

Elbette yarin bakmaya calissirim. Denen ozellikle bu oyunlar. Birde google play de var midir onlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auris3224

arkadaşlar bu root olayından sonra neler değişiyor,yeni sürümü beklemek mi gerekir yoksa root yapmak mı gerekir. oyun yükleyeceğim yeterli hafıza yok yazısı üzüyor beni:)

Üstte yazdığım yazıyı oku.Root yapmana gerek kalmaz.
  • Ekran koruyucu kullanan var mı içinizde bulamadım netten bir türlü
  • Arkadaşlar bu tableti hiç mi problemi yok varsa nelerdir birçok yerde wifi sorunlu falan diyorlar doğrumudur hareket sensörü hassaslığı nasıldır örn asphalt 7 gibi bir oyunda direksiyon küçük hareketlerle dönebiliyormu yoksa çok katımı başka herhangi bir problem yaşadınız mı yaşadıysanız nelerdir teknik servis nasıl yardımcı oluyormu ben bu tableti almayı ciddi ciddi düşünüyorum eğer sorularıma cevap verirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu tableti hiç mi problemi yok varsa nelerdir birçok yerde wifi sorunlu falan diyorlar doğrumudur hareket sensörü hassaslığı nasıldır örn asphalt 7 gibi bir oyunda direksiyon küçük hareketlerle dönebiliyormu yoksa çok katımı başka herhangi bir problem yaşadınız mı yaşadıysanız nelerdir teknik servis nasıl yardımcı oluyormu ben bu tableti almayı ciddi ciddi düşünüyorum eğer sorularıma cevap verirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz şimdiden teşekkürler

Dostum wifi problemi yaşamadım pek wifi çekim gücü normal bende hareket sensörü değilde problem şurda oyun oynarken tableti sağa sola çevirdiğinde ekran gözükmeyebiliyor şahsi fikrimi sorarsan oyun amaçlı alıcaksan ips ekranlı ainol flame öneririm çünkü ekran oyunlar için pekte iç açıcı değil diğer yönden hiç bir problem yaşmadım ben 7208 kullanıyorum markete felan rahat giriyor maillerimi alıyor bir kaç uygulama yükledim problem yok fakat yine söylüyorum illa ben oyun oynamak için alıcam diyorsan pek oyundan zevk alamayabilirsin ekran itibari ile tam karşıdan bakmak gerek çünkü ekrana saygılar...

• Dün bir adet HD7208 aldım.
    Tamamen tesadüfi oldu. Ben POLYPAD C508 almıştım, nette alternatifi hatta aynı para daha üstün bir çok ürün olduğu halde ben görerek alma taraftarı olarak almıştım. Eve gittim şarja taktım yüzdeyüz dolu diyor ama şarjdan çıkarınca kapanıyor, hemen iade ettim ellerinde başka da kalmadığı için HD7208 aldım. Açıkçası öbürünü alırkende hafızasının az olmasına, ram inin düşük olmasına ve hediye olduğu için beyaz olmamasına takılmıştım yani gönülsüz almıştım. HD7208 den de habersizdim, tesadüfi aldığım yer bunu çıkardı bu var değişebiliriz dedi de hemen kaptım. Makine güzel, kullanışlı, çok fazla inceleyemedim inceledikçe yazarım.
  • Aklıma gelmişken bir problemden bahsedeyim. Malum uygulamalar tabletin yönünü kendi belirliyor (bazısı dik konumda açılıyor bazısı yan şekilde) bizim makinede nedense dik açılan tüm uygulamalar ters olarak açılıyor!!! Android de değiştirilebilecek bir yer varmıdır bilmiyorum ama mesela bir oyun açıyorsunuz oyun açılınca tableti ters çevirmeniz gerekiyor (kamera aşağıda, Polypad yazısı aşağıda ve ters) sizdede böylemidir bilmiyorum ama düzeltilemeyen bişey ise biraz sıkıntı gibi duruyor.
  • quote:

quote:

quote:

Elbette yarin bakmaya calissirim. Denen ozellikle bu oyunlar. Birde google play de var midir onlar?

google playde yok. googla yazınca çıkıo. bende yarın alıcam cihazı yüklediğn oyunları yazarmısın? bide şarjı nasıl gidio? şarj da kullanırken fazla ısınıyomu?

• quote:

Orijinalden alıntı: etikom

Aklıma gelmişken bir problemden bahsedeyim. Malum uygulamalar tabletin yönünü kendi belirliyor (bazısı dik konumda açılıyor bazısı yan şekilde) bizim makinede nedense dik açılan tüm uygulamalar ters olarak açılıyor!!! Android de değiştirilebilecek bir yer varmıdır bilmiyorum ama mesela bir oyun açıyorsunuz oyun açılınca tableti ters çevirmeniz gerekiyor (kamera aşağıda, Polypad yazısı aşağıda ve ters) sizdede böylemidir bilmiyorum ama düzeltilemeyen bişey ise biraz sıkıntı gibi duruyor.

hangi oyunları yükledinki?
  • quote:

zahmet olmazsa Galaxy on fire 2 (yada 1) yi deneyebilirmisin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

google playde yok. googla yazınca çıkıo. bende yarın alıcam cihazı yüklediğn oyunları yazarmısın? bide şarjı nasıl gidio? şarj da kullanırken fazla ısınıyomu?

2 oyunuda google play de bulamadım maalesef. Drag Race ( g sensor gerektirmiyor ) ipaddekinden başlangıçta özellikle biraz daha yavaş. Helidroid 3 d ve fall down da g sensor kontrolü çalışmıyor. G sensor ile çalışna su terazisi ( water scale ) diye bir program denedim bugün çalışıyor. GT racing motor academy free+ diye bir oyun denedim g sensör ile araç kumanda edilebiliyor. Ayrıca bugün sky gamblers rise of glory adında bir uçak oyunu yükledim ve g sensör kumandası gayet iyi ve her ne kadar cihazı oyun için almamış olsmada bu oyun gayet eğlenceli. ayrıca okey, bilardo, poker ve davul set gibi program ve oyunlarda sıkıntı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

quote:

zahmet olmazsa Galaxy on fire 2 (yada 1) yi deneyebilirmisin

Google play e Galaxy on fire 2 yazınca cihaza uyumlu değil yazısı çıktığı için denemedim bilgin olsun...
  • Ebet beyler ben polypad7208hd aldim
    Ve birkac yorumumu soylemek istiorum.
    Oncelliklenkesinlikle bu cihazi onermem.
    Sifir cihazi aldigimdan beri her gun en az 5-6 cokme yasaniyor.yani cihz donupkaliyo ve geri acmaya calismalarim malesef bosa gidiyor cunku resetlemek gerekiyor,onun disinda sarji gercektenn asiri kotu 2saat zor gidiyor ve bu durum en istenmeyen seydir benim icin.oyun performansi gercekten guzelonn disinda hic bir artisi yok dtiyebilirim.sozun ozukesinlikle bulasmayin u cihaza
    Sozun
    [*

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

Ebet beyler ben polypad7208hd aldim
    Sifir cihazi aldigimdan beri her gun en az 5-6 cokme yasaniyor.yani cihz donupkaliyo ve geri acmaya calismalarim malesef bosa gidiyor cunku resetlemek gerekiyor,onun disinda sarji gercektenn asiri kotu 2saat zor gidiyor ve bu durum en istenmeyen seydir benim icin.oyun performansi gercekten guzelonn disinda hic bir artisi yok dtiyebilirim.sozun ozukesinlikle bulasmayin u cihaza
    Sozun
    [*

• ahaha hocam naptın sen?

o cihaz kesinlikle arızalı,benim makine 1-2 gün dayanıyor.Çökme hiç yaşamadım.Donmadı hiç bir zaman. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen! O cihazda sorun var,aldığınız yere götürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Sozun
    [*

o cihaz kesinlikle arızalı,benim makine 1-2 gün dayanıyor.Çökme hiç yaşamadım.Donmadı hiç bir zaman. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen! O cihazda sorun var,aldığınız yere götürün.

oh beee bian korktum bende aldım yarın gelio 72 08 hd:))....şarz gerçekten okadar dayanıyormu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Sozun
    [*

oh beee bian korktum bende aldım yarın gelio 72 08 hd:))....şarz gerçekten okadar dayanıyormu?

1-2 gün pek kullanmadım.Orta düzeyde kullandığımda ise 1 gün çıkıyor.

Ya bu arada şu uygulama yüklü değil hatası canımı sıktı.Bugün babamın sd kartı ile kendiminkini değiştircem,onun ki 8 gb.Ve o güncellemeyi yapacağım.Deli etti asphalt oynamak istiyorum!

• KIŞLIK TABLET

evet bu tablet kışlık....kışın eliniz üşüdüğünde açın bi iki dakka oynayın ısının bence herpa bu sloganı kullanmalı...cihazı çok sevdim sevmesine (daha çok ilk poly tabletim c300 den ötürü güvenmiştim polye) ancak belki sadece benim cihaz böyledir çok ısınıyor...hem şarjda hem oyunda....herpayı aradım normal dediler abi dedim ellerim yanıyor dokunulmuyor alete...olur öyle sıkıntı yok dediler...şarjı çabuk bitiyor herkesin ortak kanısı sanırım bunda yapcak bişey yok..cpu modunu power saving e de getirseniz performance a da getirseniz bişey değişmiyor şarj çabuk bitiyor ama powersaving de oyunlar kasıyor..şu ana kadar oyun veya app yükleyememe sorunu yaşamadım...ancak ben C300 ümü özlüyorum...inanın sıfır ayarında veya sıfır C300 ü olan poşeti açılmamış tercihimdir hemen takaslarım hatta üste para bile veririm. Ben teknosadan aldım kılıf mılıf vermediler bende gittim 10 liraya aldım bi tane fermuarlı bişey spor ayakkabı çantasına benziyor ama ince tabi güzel sağlam bişeye benziyor. Onun haricinde ben bunların kokusuna hastayım...belki hep uçak yakıtı çekmektendir...cihazı kullanmadığım zaman paso kokluyorum çok hoş :)

Bende almayı düşünenlere bi daha düşünün derim. Her ne kadar Poly ve herpaya güvensemde 7200 pek olmamış gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyupuygun

KIŞLIK TABLET

evet bu tablet kışlık....kışın eliniz üşüdüğünde açın bi iki dakka oynayın ısının bence herpa bu sloganı kullanmalı...cihazı çok sevdim sevmesine (daha çok ilk poly tabletim c300 den ötürü güvenmiştim polye) ancak belki sadece benim cihaz böyledir çok ısınıyor...hem şarjda hem oyunda....herpayı aradım normal dediler abi dedim ellerim yanıyor dokunulmuyor alete...olur öyle sıkıntı yok dediler...şarjı çabuk bitiyor herkesin ortak kanısı sanırım bunda yapcak bişey yok..cpu modunu power saving e de getirseniz performance a da getirseniz bişey değişmiyor şarj çabuk bitiyor ama powersaving de oyunlar kasıyor..şu ana kadar oyun veya app yükleyememe sorunu yaşamadım...ancak ben C300 ümü özlüyorum...inanın sıfır ayarında veya sıfır C300 ü olan poşeti açılmamış tercihimdir hemen takaslarım hatta üste para bile veririm. Ben teknosadan aldım kılıf mılıf vermediler bende gittim 10 liraya aldım bi tane fermuarlı bişey spor ayakkabı çantasına benziyor ama ince tabi güzel sağlam bişeye benziyor. Onun haricinde ben bunların kokusuna hastayım...belki hep uçak yakıtı çekmektendir...cihazı kullanmadığım zaman paso kokluyorum çok hoş :)

Bende almayı düşünenlere bi daha düşünün derim. Her ne kadar Poly ve herpaya güvensemde 7200 pek olmamış gibi...

aynı sorun 7208 de de varmı acaba??

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.