Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7208 HD tableti, tüm orijinal aksesuarları, kutusu ve ek olarak stand kılıfıyla birlikte satıyorum.
    Faturası mevcut, Garantili ( 2 yıllık garantisi 2014 yılı 9. ay sonunda dolacak )
    Cihaz ve kılıfı temiz durumdadır.
    İstanbul içi elden teslim edilecektir. İlgilenenler PM atabilir...
  • arkadaşlar benim tablet 4,0,3 sürüm de %100 şarj sorunu var birden tablet kapanıyor forumda okuduğum kadarıyla 4.1 yükselince düzeliyormuş

şarj için garantiye göndermek gerekirmi

herpa sitesindeki yazılımın sürümü nedir herhangi bir bilgi yok

eger daha iyi bir yazılım varsa link verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler
  • merhaba arkadaslar bende bu tabletten kullanıyorum dun gece internete girmemeye basladı bağlanıyor ama bağlantı sımgesı mavi ye dönmüyor.Bende jb güncellemesi yapmamıştım onu yaptım.Ama durum yine aynı bağlanıyor ama nete gıremıyorum.Sizce sorun nerdedır cevaplar ıcın tesekkuler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPmax

merhaba arkadaslar bende bu tabletten kullanıyorum dun gece internete girmemeye basladı bağlanıyor ama bağlantı sımgesı mavi ye dönmüyor.Bende jb güncellemesi yapmamıştım onu yaptım.Ama durum yine aynı bağlanıyor ama nete gıremıyorum.Sizce sorun nerdedır cevaplar ıcın tesekkuler...

Ayni modeme baska wifi modemden baglanmayi ve tabletlr baska wifi agina baglanmayi dene oncelikle boylece ariza cihazdami yoksa modemde mi onu ogrenirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onceki mesajda hata vardi. Dogrusu asagida:
    Ayni modeme baska bir cihazla baglanmayi ve tabletle baska wifi agina baglanmayi dene oncelikle boylece ariza cihazdami yoksa modemde mi onu ogrenirsin.

• 4.1.1 den sonra güncelleme geldi mi beyler ? aylardır takip etmiyorum konuyu.
  • Tabletin ekran parlaklığı en sonda fakat karanlıkta rahatsızlık verdiğinden ve pilin daha uzun gitmesi açısından kısmak istiyorum kısılmıyor ekran parlaklık ayarı sona dayanmış bir şekilde .Filtre kullanıyorum oda pili etkilemez sanırım.Çeşitli programlar yükledim min 30 yazıyor o programlarda kısmama izin vermiyor (30 seviyeden dan aşağıya kısamıyorum) bu sorunu çözebilirmiyim ,belki ben çok karanlık bir ekran seviyesinde kullanmak istiyorum tablet izin vermiyor.Tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar? (kullandığım android sürümü 4.1.1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasis -- 13 Ocak 2014; 20:13:18 >
  • Garanti kapsamında olmadığını öne sürerek ,Polypad root yapılmamış ve ekranda sıkıntısı olmayan tabletimi onarmak için 160 Tl istiyor.Teknik servisi 1 yıllık ürününe kefil olamıyor.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2241734 bu da şikayeti desteklerseniz sevinirim.
  • Merhaba Arkadaşlar ;

Polypad tabletimde bir sıkıntı var ne yaptımsa düzeltemiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz :(

-Tabletde yaşanan sıkıntı : Tablet açık durumdayken sağ alt köşeye gelen bilgi kısmına sd kart çıkartıldı,sd kartı takın yazısı geldi (tabletde harici sd kart takılı değildi) ve tablet kapandı Tekrar açmaya çalıştığımda ise ekranda Pad 7208HD DUAL CORE yazısı geliyor o şekilde kalıyor.

-Düzeltmek için yaptığım çalışmalar : Sıkıntının neden kaynakladığından emin değilim ama yeniden fortma atmaya denedim (daha önce hiç yaptığım birşey değildi netten bulduğum bilgilerle birşeyler yapmaya çalıştım ne kadar doğru bilmiyorum.Gerçi hiç biri işe yaramadı).İlk işim tablete uygun android güncellemesi buldum (galiba buldum çünkü çalışıp çalışmadığını göremedim.) bulduğum rar dosyasını harici sd karta attım ve tabletin açma ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak açtım ama yine aynı şekilde yazı ekranda belirdi. Daha sonra tableti pc ye bağlayıp tekrar açtım ama pcde tableti hiçbir şekilde görmüyor( format atamama sebebim bunlardan dolayı olsa gerek)
    ŞİMDİ NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM. SERVİSEDE GÖNDERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM DAHA KÖTÜSÜNÜ YAPMALARINDAN KORKUYORUM.. LÜÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ :(

• Arkadaşlaşlar elimde 7208hd ve 7200hd modellerine uygun ekran bulunmaktadır.Uygun fiyata verebilirim.Bilgqinize.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan8520

Merhaba Arkadaşlar ;

Polypad tabletimde bir sıkıntı var ne yaptımsa düzeltemiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz :(

-Tabletde yaşanan sıkıntı : Tablet açık durumdayken sağ alt köşeye gelen bilgi kısmına sd kart çıkartıldı,sd kartı takın yazısı geldi (tabletde harici sd kart takılı değildi) ve tablet kapandı Tekrar açmaya çalıştığımda ise ekranda Pad 7208HD DUAL CORE yazısı geliyor o şekilde kalıyor.

-Düzeltmek için yaptığım çalışmalar : Sıkıntının neden kaynakladığından emin değilim ama yeniden fortma atmaya denedim (daha önce hiç yaptığım birşey değildi netten bulduğum bilgilerle birşeyler yapmaya çalıştım ne kadar doğru bilmiyorum.Gerçi hiç biri işe yaramadı).İlk işim tablete uygun android güncellemesi buldum (galiba buldum çünkü çalışıp çalışmadığını göremedim.) bulduğum rar dosyasını harici sd karta attım ve tabletin açma ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak açtım ama yine aynı şekilde yazı ekranda belirdi. Daha sonra tableti pc ye bağlayıp tekrar açtım ama pcde tableti hiçbir şekilde görmüyor( format atamama sebebim bunlardan dolayı olsa gerek)
    ŞİMDİ NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM. SERVİSEDE GÖNDERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM DAHA KÖTÜSÜNÜ YAPMALARINDAN KORKUYORUM.. LÜÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ :(

Reset atmayı denediniz mi? Garanti daha kötüsünü yapacağını sanmıyorum.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Evet denedim hiç bir şekilde olmuyor bakalım tablet tamiri yapan birine verdim sıkıntısı neymiş onu bekliyorum.Yinede teşekkür ederim.
  • benim tabletin şarjı aşırı az gitmeye başladı.1 saat nette geziniyorum.%25 lere iniyor.sürüm.4.1.1. bu sürümü tekrar 4.0.3 e döndürmek istiyorum ama o sürümün linki yok sitesinde. hiçbir yerdede bulamadım. nasıl geri dönecem. bu konuda verilen linkler hep kırık. elinde 4.0.3 sürümü olan varsa linkini verebilir mi lütfen?yoksa cihazdamı sorun var acaba?garantiye yollasam 1 ay gelmez şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: Lynx3

quote:

quote:

GTA: San Andreas oynayan var mı? Rockstar'ın listesinde bu cihaz yok.

??

oynuyorum gölgeler kapalı çözünürlük falan en yüksekte sorun yok

Sürüm nedir lo? Orjinal değil heralde.

geç oldu ama evet, orijinal 4.1.1 sürümü ile.

• Arkadaşlar bu tablette micro sd kartı hafızaya dahil etmenin bir yolu varmıydı 7208

• Bu tabletler asphalt 8 oynatır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aradım bulamadım da yardım eder misiniz arkadaşta polypad var vodem bağlantısı yapamıyoruz deneyip çözebileniniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Bu tabletler asphalt 8 oynatır mı

oynatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynx3

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Bu tabletler asphalt 8 oynatır mı

oynatıyor

Performansı nasıl akıcılık falan

• ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    kasma oluyor az biraz ama tatmin edici
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.